FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.10.2009 17:00:14

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Më tha budalla se e qiva fort

Te nderuar desha t’ju tregoj ni ngjarje me nje qift që njoha nga një faqe interneti... Pas bisedës telefonike më ta, e lame që të takohemi në hotel Grand në orën 21. Ai erdh, më mori dhe shkuam kah vetura. Kur hyra në veturë, më ra në sy një biondinë e bukur rreth të 35- tave, ishte ulur në ulësen e pare, më përshëndeti. Rrugës ai më pyeste per shkollë e per punë derisa arritëm në motel. Per shkak të diskrecionit më të madh, na u desh që t'i merrnim dy dhoma në vete, kështu që e lame që pasi të hynim në dhomën time, pas pesë minutash të shkoja në dhomën e tyre që ishte me numrin 82. Pasi u gjenda në dhomën e tyre i thashë bjondinës - çu zemër më shpejt se nuk po më pritet. Më besoni vizitor të nderuar se gjatë rrugës nuk mund të durohesha. Ajo filloi të zhvishej duke e larguar këmishën pastaj fustanin e ngushtë nga vithet e bukura që më çmendën fare. Kur mbeti vetëm në brus-hal-ter dhe brekë me ngjyrë të kuqe me vijën e tyre qe ishte futur në vithe, ramë që të dy afër saj.

Burri i saj filloi që t'ia thithte cicat e saja jo aq të mëdha, por të bukura kurse unë fillova që t'ia thithja pidhin e saj duke ia larguar brekët e saja të vogla anash. Gjatë thithjes e angazhova njërin gisht, pastaj edhe tjetrin duke ia gicur klitorisin. Pas pak fillova që ta qija me gjuhën time të gjatë që e kam si gjarpër, atëherë filluan lëngjet e njëpasnjëshme që të rrjedhin në gojën time. Lëngjet e saja ma mbushën gojën, vrimat e hundës u desh që t'i largoja pak nga tuli i pidhit të saj sepse me të vërtetë filloi që të më zihej fryma nga epshi por edhe nga pozita që isha. Kam thithur shumë pidha por sikur pidhi i saj që m'u dha rasti ta thithja, nuk kisha hasur ndonjëherë. Më çmendi fare. E kam thithur mëse 15 minuta duke e qirë edhe me gishta. Ia ofrova karin tim i cili desh çmendej nga fortësia por ajo më tha se e kishte 'ves-vese' se nuk e kishte thithur asnjëherë. E unë ia ktheva: "Asnjë femër nuk ka lindur me kar në gojë. Merre dhe mësohu pak". Por nuk e mori se nuk e mori, e unë ia ktheva duke i thënë se kjo nuk është e qirë nëse nuk e merr karin në gojë. Harrova tju them, vizitore të nderuar, se karin e kam në madhësi prej 23 cm dhe me një trashësi prej 6 cm. Kam shumë qejf me ia bo pidhat hyzmetin shumë këtij mega-kari sikurse që ky ua bon atyne. Por e pashë se kjo ishte e kotë dhe menjëherë ia futa karin në pidhin e saj duke ia larguar edhe më shumë mercedeskat. Hyrja ishte e aq e forte saqë i hapi sytë tej mase. Në atë temp të forte ia ngrita të dy këmbët përpjetë.

Por ajo këtë nuk mund ta përballonte sepse sa here që kari im e prekte fundin e pidhit të saj, ajo bërtiste dhe tentonte që ta shkëpuste nga duart e mia. Por kjo ishte e kotë sepse unë isha shtrënguar si me dare per supet e saja. Ajo filloi të bërtiste duke më thënë: Lëshoma njërën këmbë poshtë se më mbyteeee". Kërcitjet e shtratit filluan të përziheshin me bërtimat e saja. Edhe burn i saj tani filloi të merakasej per gruan e tij edhe pse i pëlqente. Por dikur ai tha më ngadalë se po dëgjohen zërat jashtë moteht. Por unë e qija sepse edhe ashtu nuk kisha dëgjuar kurrë se një femër kishte vdekur prej karit. Bile ishte një fat per mua se kjo e pranoi të tërin, nuk e di a mos vallë per shkak të burrit apo prej turpërimit nga unë që nuk mund ta pranonte. Sepse në telefon mburrej se pidhi i saj ka me ia bo venin, veç a do të isha unë i zoti me e ngi. Ofshamat dhe britmat e saja më kallën mua edhe më shumë, e sidomos më kallte pozita kur kari im kthehej nga fundi i barkut të saj.

Në ato momente dhëmbët e saj shtrëngoheshin edhe më shumë duke e kafshuar jastëkun në gojë dhe njëkohësisht duke ia tundur burnt të vet karin. Pas pak më erdhi të derdhem. E pyeta se ku ka dëshirë që të derdhem, në pidh apo në cica. Ajo ma ktheu (nga gëzimi që po e përfundoja me siguri) ohh-hhh në pidh, në pidh, lagma boma quuuuU se jam me hapa mbrojtëse. Ia mbusha pidhin e ngushtë me spermën time të nxehtë. E hetoj në brendësi të saj shtypjen e spermës sime të madhe që donte të dike jashtë. Pasi e përfundova unë, i hypi burri i saj. Unë shkova që ta bëja një dush por kari im nuk ulej fare. I gjori është mësuar që të merret në gojë mirë, bile unë kam dëshirë që pidhin ta qij në çdo birë, bile me pas pasë mundësi edhe në kërthizë e kisha qi. Pasi e pastrova këtë hamallin tim, shkova prapë dhe iu bashkova atyre. Ata qiheshin. Ajo ma bëri me dorë dhe iu afrova. E mori karin dhe filloi që ta tundte me dorë përderisa kari m'u be përsëri i forte. Ai kur e pa karin tim tim të ngritur, u largua nga pidhi i saj dhe ma lëshoi vendin mua që ta qija per here të dytë. Qirja e dytë ishte shumë interesante me disa lloje pozitash. Kari im kishte arritur pikën e maksi-mumit të madhësisë së tij. Tani unë përsëri e shpejtova ritmin. Por ajo më luti që të mos e qija aq shpejt dhe forte. Ankohej se po i dhembte fundi i barkut. E kapa dhe e ktheva në pozitë nga prapa. Ajo i hapi këmbët thuajse po e qinte burri i vetë, por kur i hyra me kar nga pas ajo u plandos per shtrati nga dhemb-jet dhe nga bërtimat.

Nuk mund ta duronte këtë pozitë. Unë tani u shtriva në shtrat dhe ajo më hypi përmbi. Së pari filloi të ngulej ngadalë, por pas pak edhe ajo filloi vetë ta shpejtonte ritmin duke më shtrënguar per beli. Burri i saj duke e shikuar këtë pozitë filloi të derdhej, e pas pak shkoi edhe të pastrohej duke na lënë neve fillimisht vetë. Tani ajo u be mace edhe me egër, filloi të përkulej duke ma futur majën e gjuhës thellë në gojë. Sigurisht në këtë pozitë e kishte gjetur veten sepse filloi të çmendej mbi karin tim. Qihej me një shpejtësi të madhe saqë i thashë: "Ngadalë se po ma then karin". Ajo buzëqeshi dhe më tha se tani po e nxerr hakun. la bëra me dije se isha buzë kulminacionit, isha bërë ujë prej djersitjeve, dritaret ishin të hapura por vapa e kishte bërë të veten, por jo sa pidhi i saj. Ajo filloi të dridhej dhe ta kafshonte buzën duke më shtrënguar per skajet e tulit në belin tim. Ajo dridhej dhe bërtiste kurse shtrëngimet e saja ishin edhe më të forta saqë mezi durohesha pa bërtitur nga dhembjet. Ajo filloi ta lëshonte lëngun duke bërtitur - gjë kjo që më ndezi edhe mua dhe e lëshova, e lëshova edhe unë, e përziva më lëngun e orgazmit të saj. Edhe unë u ngrita per ta bërë një dush. Ata filluan të bisedonin por nga currilet e ujit nuk munda të dëgjoja se çka po bisedonin. Por ndala ujin dhe e dëgjova zërin e gruas së tij:

"Shkojmë se nuk po mundem më të qëndroj me ju të dy. Gabim e paskam pasë që i kam lypë dy kara përnjëherë në shtrat". E per mua tha se budallë qenka se kari s'po ditka me iu ndalë. Pasi dola nga banjoja, ajo më tha se po shkojmë se i kemi lënë fëmijët vetë në shtëpi e nuk bën të vonohemi se duhet të udhëtojmë bukur larg. Pasi u vesha, u përshëndeta duke u larguar per në dhomën time dhe e pyeta se si kishte kaluar. Aja ma ktheu duke më thënë se ishte befasuar me atë kar monstrum. E unë ia ktheva se këtë e kam dhuratë të çmueshme nga Zoti. U largova nga dhoma e tyre. Në dhomën time time më silleshin nëpër kokë ofshamat e biondinës. Kari filloi përsëri të ngritej. Nuk mbeti tjetër pos të filloja përsëri ta tundja duke e paramenduar biondinën mbi karin tim. Shumë shpejt m'u nxe barku nga stërpikat e spermës. U ngrita dhe hyra na banjo, bëra një dush pothuajse të fto-htë, sepse trupi më ishte kallur nga epshet dhe nga zjarri. Provova që të fleja pak por ishte e kotë. Nuk isha lodhur aq shumë saqë të fleja menjëherë... Kur pas një jave e thirra në telefon A-në dhe pas një bisede per pyetje familjare e pyeta se kur do të takoheshim përsëri, ai ma ktheu se gruaja e tij nuk po mundet me u qi me ty sepse me të vërtetë po i pengon madhësia e karit tend. Dhe më tregoi se katër ditë kishte ndier dhembje në fund të barkut. E mua nuk më mbeti tjetër pos të bëja edhe një postim në atë faqen dhe të pres oferta të tjera.

Offline

 

10.10.2009 17:00:14

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting