FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.10.2009 21:43:31

*Fatime*
Guest

Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Quhem Fatime Qamihataj dhe vij nga Prishtina. Studjoj për Public Administration ne AUK - Prishtine. Jam viti 3-te. Kerkoj nje mashkull per takime intime apo seks. Kam 20 vjet.

Kushtet: te kete veturen e tij, te jete i bukur dhe te jete ambicioz. Duhet te jete me banim ne Prishtine dhe te kete banesen e tij ku mund te kalojme netet e "ftohta" te dimrit.

Te interesuarit te me shkruajne mesazhe private. Po ashtu le te me lene edhe numrat e telin i thir une sipas interesit tim.

Kjo eshte nje foto e imja: >>>>>>

http://img132.imageshack.us/img132/1840/811720p1.jpg

fotot tjera ne privat???

 

11.10.2009 21:43:31

AdBot
Advertisements

#2 11.10.2009 22:07:12

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

per  tu plotesuar te gjitha kushtet duhet te permbushen standartet njehere pastaj

kushtet plotsohen ???

Offline

 

#3 12.10.2009 08:51:15

besnik1969
i/e regjistruar
Registered: 10.07.2009
Posts: 4

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

tung,  i kam te gjitha kerkesat
044/538-121
tung

Last edited by besnik1969 (13.10.2009 10:10:08)

Offline

 

#4 12.10.2009 14:49:18

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ncncn

Last edited by Jackal (04.11.2009 13:11:38)

Offline

 

#5 12.10.2009 15:23:37

blendi
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2009
Posts: 11

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

po nese  don eja ne msn ose dergo msn tand te pres  se shum seksi qenke a

Offline

 

#6 12.10.2009 15:42:58

DAmarkus
i/e regjistruar
From: London
Registered: 09.10.2009
Posts: 13

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

tana kushtet i plotesoj veq njo mungon nuk kam banes temen,po ekam nje zgjidhje ma te mir pert,hoteli princi i arberit eshte imi dhe mund ti kalojm netet e dimrit si ne perralla,nese don qe emailin besi_p@live.com

Offline

 

#7 15.10.2009 16:36:05

mexes
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 43

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ti a po lyp banes me qira a po lyp kar

Offline

 

#8 16.10.2009 22:08:57

lanny_scorpion
i/e regjistruar
Registered: 16.10.2009
Posts: 3

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Tung Fatime te pershendes, sa i perket kerkeses tende, tejkalohen ne maksimum, nese je dakorde me kontaktuar me mue  thirre ne kete numer 049/415-606.

Offline

 

#9 16.10.2009 22:09:20

lanny_scorpion
i/e regjistruar
Registered: 16.10.2009
Posts: 3

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Tung Fatime te pershendes, sa i perket kerkeses tende, tejkalohen ne maksimum, nese je dakorde me kontaktuar me mue  thirre ne kete numer 049/415-606.

Offline

 

#10 16.10.2009 22:09:50

lanny_scorpion
i/e regjistruar
Registered: 16.10.2009
Posts: 3

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Tung Fatime te pershendes, sa i perket kerkeses tende, tejkalohen ne maksimum, nese je dakorde me kontaktuar me mue  thirre ne kete numer 049/415-606.

Offline

 

#11 18.10.2009 15:13:07

Hott_Mashkull
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

zemra nese sinqerisht i mban kto fjal qka i paske shkru atehere me kontakto

 

#12 23.10.2009 14:39:55

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Oj Fatime ne koft qekjo ne foto qajo qik qe pe njoh une ajo ka vdek njehere!!!! e mos bon hajgare me ksi sene... nese jam gabim kerkoj falje publike... mpuq vec kush eshte femen pernime :P

Offline

 

#13 25.10.2009 00:40:20

ton76
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

044396069

 

#14 28.10.2009 06:43:04

kari_20cm
i/e regjistruar
Registered: 28.10.2009
Posts: 8

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

sa te  hupt jon do mashkuj bre a e dini sigurt se e ka qit vet kjo qik foton e vet ketu me ftyr me  lyp dikon mu qi se spo gjon  live pa  lyp mes internetit shume  bukur koka qika nashta osht edhe shum e urt po ka tulifar paderit e thmijaqit se keqperdor foto te naj  kujna qeshtu i doket se po bon burrin me foto te  huja

Offline

 

#15 03.11.2009 16:40:18

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ncncnncn paskeni ra ne gracke kerrkkkk>po ku ka femer bre qe ua kish qit foton emrin mbiemrin ktu phaaaaaa.

Offline

 

#16 09.11.2009 13:07:34

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

e  vertet  kjo  qe  thot  loressa

Offline

 

#17 10.11.2009 00:44:46

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

shkruma add ne pv edhe folmi

Offline

 

#18 20.11.2009 21:41:32

naimi-pr
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

nese vertet do sex qe nuk e harron bash kollaj lajmerohu

 

#19 20.11.2009 21:42:05

naimi-pr
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

nese vertet do sex qe nuk e harron bash kollaj lajmerohu

 

#20 22.11.2009 02:03:45

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ktu asht tu lujt kara dikush
mos mani ymyt ju qi po doni me kontaktu .....

Offline

 

#21 22.11.2009 10:20:07

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

i paska fut te gjithe ne kllape ky shantazhisti ktu... shoku lene gocen rehat edhe mos ja nxi jeten se gjynof... te paska lone ty edhe ti, tamom katnar shqiptar me e mor ne qafe pa kuptim kjo gjo... ajo qeka edhe ne fakultet, plus jepka emer mbiemer edhe adrese, nji femer qe qenka ne ngjitje te karrieres ... kush i ha kto mer palle... vetem kta adoleshentet ktu i hane... edhe per ket qe po bo bo ti shkerdheft derri robt ku ti kesh se tja kish bo njeri motres tate ket gjo sdo te vite mire... edhe tgjithe ata si puna ktij qe dun me ju nxi jeten femrave... alla shqiptarce tamom... boni ca boni me femrat, ska kuptim me ja u nxjerre namin... get a fuckin life u fuckin momo.

Offline

 

#22 22.11.2009 19:14:11

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

jojo edhe une  se besoj qe kjo eshte e vertet jo , por mendoj qe  dikush e ka keq perdor kete foto  te kesaj qike shum  simpatike dhe te  bukur. por me vjen shum keq qe ka eshe ksi njerez ne mesin tone , por sido qoft une  e pershendes dhe e uroj qe qika te gjej sa me shpejt   at q e e lyp se une  jam pak larg nga prishtina dhe sbesoj qe mund ta ndihmoj qiken nga  Freiburgu  i  gjermanise jo

Offline

 

#23 23.11.2009 04:50:28

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

o shoku kur se beson si ka mundesi qe i uron te gjej at qe lyp??? spo te mor vesh po bje ne kundershtim me veten.

Offline

 

#24 23.11.2009 21:29:54

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Kejt kushtet i ke te plotsume..Vetem me kontaktoo 045281189 e dashur

Offline

 

#25 23.11.2009 21:40:34

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Kejt kushtet i ke te plotsume..Vetem me kontaktoo 045281189 nese je e gatshme ...

Offline

 

#26 26.11.2009 11:57:34

pepi
i/e regjistruar
Registered: 26.11.2009
Posts: 7

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ejj ku je moii qysh munum mu taku a

Offline

 

#27 26.11.2009 11:59:38

pepi
i/e regjistruar
Registered: 26.11.2009
Posts: 7

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

oj loresa a je asajde

Offline

 

#28 29.11.2009 12:31:58

pepi
i/e regjistruar
Registered: 26.11.2009
Posts: 7

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

pepi248@hotmail.com

Offline

 

#29 04.01.2010 17:32:16

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

fatime ne qoftese je e interesume per sex me njofto  muj me ta lan msn
te garantoj qe ki me ja kallu mir

Offline

 

#30 05.01.2010 07:32:46

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Toni_Brooklyn wrote:

i paska fut te gjithe ne kllape ky shantazhisti ktu... shoku lene gocen rehat edhe mos ja nxi jeten se gjynof... te paska lone ty edhe ti, tamom katnar shqiptar me e mor ne qafe pa kuptim kjo gjo... ajo qeka edhe ne fakultet, plus jepka emer mbiemer edhe adrese, nji femer qe qenka ne ngjitje te karrieres ... kush i ha kto mer palle... vetem kta adoleshentet ktu i hane... edhe per ket qe po bo bo ti shkerdheft derri robt ku ti kesh se tja kish bo njeri motres tate ket gjo sdo te vite mire... edhe tgjithe ata si puna ktij qe dun me ju nxi jeten femrave... alla shqiptarce tamom... boni ca boni me femrat, ska kuptim me ja u nxjerre namin... get a fuckin life u fuckin momo.

jam dakord me ty
respekte

Offline

 

#31 09.01.2010 14:11:00

Getuaarta
.......Femer_Xix_.......
From: Getuaarta
Registered: 03.01.2010
Posts: 54
Website

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

HHHHAHHAHHAHAHAHAHHAHHAAHA

Offline

 

#32 10.01.2010 17:17:24

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

hahahaha pajtohem me ty (L)

Offline

 

#33 10.01.2010 18:14:35

Florent
Kaltrrinaaaa
From: Gjilan
Registered: 06.01.2010
Posts: 32
Website

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

i plotsoj kejt kushtet veq karin e kom lon n'banes
huauhahua

Offline

 

#34 30.01.2010 18:54:41

engjulli_cullak
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ky koka kar edhe asi i keq heehhehehe ku ka ksi femre qe qet emer mbijemer eheheheh kalojani mir

 

#35 03.02.2010 07:42:44

hasanaga32
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 8

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

OJ FATIME NESE DON KAR 32 SANTIN LAJMROHU TE BACA HASANAGA UNE TASH PER TASH GJINDEM NE ANGLI PO UNE VI KUR TE DUSH SE PER PIDH JOM MARAKLI SI DOMOS PIDH SHQYPETARJ SE PIDHAT MATMIR NE BOT JON SHQYPETARET E NESE DIKUSH MENON NDRYSHE JU QIFT NANA ME GOMAR SE VAJZAT SHQYPTARE JON MATE MIRAT  NE BOT SKA ME VAJZA SHQYPTARE

Offline

 

#36 03.02.2010 15:41:33

anila
i/e regjistruar
Registered: 05.01.2010
Posts: 40

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Edhe une bashkohem me mendimin e Tonit.Vajza duket qe ne fytyre qe s'eshte femer e lehte,dhe me keto te dhena s'do kishte nevoje ta kerkonte ne forum nje mashkull sepse mund te gjeje sa te doje.Kjo eshte loje e ndyre dhe ti vij turp atij qe e ka bere.Fundja s'mund te quhet as mashkull.Jane bere meshkujt njesoj si kanibalet....

Offline

 

#37 04.02.2010 06:55:16

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

sex-sex-sex-sex-sex-sex-sex-sex- vetem sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx nmr.tel ..................................... e paskna harruuuuuuuuu

Offline

 

#38 04.02.2010 06:56:43

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

anila

Offline

 

#39 04.02.2010 06:57:02

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

:P:P:P

Offline

 

#40 05.02.2010 21:47:09

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

uhhhhhh huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 220

Offline

 

#41 12.02.2010 13:51:54

BMW-SWE
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 7

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

HAHHAHAHA KUKU ME JU PA DIKUSHE QKA PO SHNONI MENDONI QE KETA NJERZI U MYTUNE TU QI HAHAHAHAHA

Offline

 

#42 12.02.2010 20:12:04

avanturist 044
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 9

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

mere qet add baki_avanti@hotmail.com

Offline

 

#43 14.03.2010 17:40:00

ibooo
i/e regjistruar
Registered: 14.03.2010
Posts: 5

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

tung sony_82@live.de

Offline

 

#44 28.03.2010 03:01:15

albani_zvicer
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ok .jam albani  prej  zvicer krejt  kushtet i plotsojm. kontakto ne vitet_ndryshkta@hotmail.com te pres

 

#45 28.03.2010 13:16:21

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ku je oj pidhushe, qenke shum merak en kar ti mo , sikur te kisha me afer do te qija te knaqesha , te peqen ky kari jem.
sexboy@postribe.com

Offline

 

#46 28.03.2010 13:23:54

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

alban ketu nuk ka asi qare po kerkon ti . ik me mir.

Offline

 

#47 04.04.2010 15:54:49

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Shqiptari, Magari edhe Bugari nji par mend i kan.
eu kur nuk ja qet dikush naj foto te motres ose nanes te ketij *Fatimosit* ketu ne forum e me pa se cka po bahet. E mira e smires ish kan edh numrin e tel. me bashkangjit :D

Offline

 

#48 09.04.2010 07:21:09

Gllo22
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 32

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

loressa wrote:

ncncnncn paskeni ra ne gracke kerrkkkk>po ku ka femer bre qe ua kish qit foton emrin mbiemrin ktu phaaaaaa.

Ndoshta ju ka nxeh furra bre .............;)


No comment

Offline

 

#49 09.04.2010 23:19:04

EROSI_1
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 22

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

MODERATORI DUHET TA MBYLL KETE TEME DHE TA LARGON FOTON DHE INFOT E VAJZES.

Offline

 

#50 22.04.2010 23:43:43

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

un   mendoj   dhe    lus   administratorin  qe  ta   largoj   at    foto  se   nuk   ka as nje       mundesi  qe  nje   femr   ta     publikoj   foton e  saj   aq   me shum    te  kerkoj   sex    ne    publik   por    kjo  ose ajo    ka   keq   perdor  foto  te  ndonje   shoqe    ndoshta  me  qellim    hakmarrje

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting