FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.10.2009 18:40:42

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

S’ka krizë në fejesën e Norës!

Këngëtarja Nora Istrefi, pavarësisht disa thashethemeve se fejesa e saj është në krizë me Robert Berishën, ka një lidhje të shëndoshë dhe nuk kanë ndonjë krizë.

Këngëtarja është parë në krahë të të fejuarit të saj, Robertit, gjatë promovimit të klubit të natës “PapperMint” në qendër të Prishtinës dhe fotot nga ky promovim ajo i ka postuar në profilin e saj në facebook.com.

Kohëve të fundit, thashethemet “dashakeqe” thoshin se Nora së shpejti pritet që të ndahet nga Roberti për të filluar një lidhje të re.

Offline

 

13.10.2009 18:40:42

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting