FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.10.2009 18:44:07

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Genta humb linjat, por jo suksesin

Siç mund ta shikoni, Genta Ismajli ka nisur të ketë disa kile më tepër në trupin e saj, e më konkretisht kilet e padëshiruara janë depozituar më së shumti tek këmbët (pjesa e kofshëve). Nëse më parë do të shihnim këmbë elegante dhe bel që dallohej lehtësisht, tashmë përmasat janë zgjeruar paksa, aq sa vetë Genta ka nisur të shqetësohet e të kërkojë për dieta. Por, gjithsesi, ajo që këngëtaren s’e lejon të hipë më tepër në peshë, janë lëvizjet dhe ushtrimet që bën gjatë performimit në skenë, të krahasuara sipas saj me një ‘disiplinë të rregullt palestre’. Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit, si dhe një ndër zërat më të paguar nëpër koncerte.

Offline

 

13.10.2009 18:44:07

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting