FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.10.2009 13:32:47

Hot-Girl
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2009
Posts: 7

Erdhi bessa - hot

Tung te gjithve,un quhem besa jam nga kosova kam lind dhe jetoj ne USA ne Miami, jam 20 vjeqare,me pelqejn djemt kosovar shuuumm
http://imageto.net/thumbs/bessa.jpg

http://imageto.net/thumbs/bessa1.jpg

http://imageto.net/thumbs/bessa2.jpg

http://imageto.net/thumbs/bessa3.jpg

http://imageto.net/thumbs/bessa4.jpg

http://imageto.net/thumbs/bessa5eve.jpg

http://imageto.net/thumbs/bessa6.jpg

Last edited by Hot-Girl (15.10.2009 13:43:42)

Offline

 

15.10.2009 13:32:47

AdBot
Advertisements

#2 15.10.2009 14:35:00

mexes
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 43

Re: Erdhi bessa - hot

pish i fort koke

Offline

 

#3 15.10.2009 14:35:30

mexes
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 43

Re: Erdhi bessa - hot

pidh i fort koke

Offline

 

#4 15.10.2009 14:35:41

mexes
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 43

Re: Erdhi bessa - hot

pidh i fort koke

Offline

 

#5 15.10.2009 15:36:44

Sexpert
i/e regjistruar
Registered: 09.10.2009
Posts: 26

Re: Erdhi bessa - hot

uffffff, po e mir je moj :D

Offline

 

#6 15.10.2009 16:59:04

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Erdhi bessa - hot

mir se erdhe

Offline

 

#7 15.10.2009 18:26:37

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Erdhi bessa - hot

weeeeehu  qfar pidh...   bessa   keku me kale

Offline

 

#8 16.10.2009 16:55:40

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Erdhi bessa - hot

koke  col   femer

Offline

 

#9 16.10.2009 22:40:16

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Erdhi bessa - hot

nice ass perfect girl

Offline

 

#10 16.10.2009 22:40:26

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Erdhi bessa - hot

nice ass perfect girl

Offline

 

#11 16.10.2009 23:22:10

OXI
i/e regjistruar
Registered: 22.09.2009
Posts: 6

Re: Erdhi bessa - hot

wonderful i was like to have contakt with u im DJ dj-oxigen@hotmail.com

Offline

 

#12 17.10.2009 07:31:08

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Erdhi bessa - hot

:D Shume fotografi artistike. Cfare them dhe une... Qenke alamet femre. Respekte

Offline

 

#13 20.10.2009 07:49:51

Hot-Girl
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2009
Posts: 7

Re: Erdhi bessa - hot

A nuk po ka qef kerkush me bo sex me mu a? un veq per djemt shqiptar i postova fotot e mija per mi knaq djemt shqiptar se i dua te gjith shum,

Offline

 

#14 20.10.2009 11:28:10

Sexpert
i/e regjistruar
Registered: 09.10.2009
Posts: 26

Re: Erdhi bessa - hot

Hot-Girl wrote:

A nuk po ka qef kerkush me bo sex me mu a? un veq per djemt shqiptar i postova fotot e mija per mi knaq djemt shqiptar se i dua te gjith shum,

Po mashkull je oj lop, po vrehesh, se tishe kon femer nuk kishe ardh ktu me u zhugav.
Ik more peder. Se t'ishe kon qajo femer ne foto, ta kisha majt karin ne goj deri ne 7 t'mengjesit ;).

Last edited by Sexpert (20.10.2009 11:33:22)

Offline

 

#15 20.10.2009 12:15:58

Hot-Girl
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2009
Posts: 7

Re: Erdhi bessa - hot

ti koke peder ncncn nuk pot pelqejkan femrat ty po mashkujt hhahahah peder hajde ne miami ka pedera sa dush ktu nese ki qef ok

Offline

 

#16 20.10.2009 16:47:39

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Erdhi bessa - hot

JE  FEMER   SHUM  SEKSI   KESH   FOL   FOL  VETEM   PER  INAT   QDO   MASHKULL   KA   DESHIR   ME  TE   PAS   NE   SHTRAT  KJO   SHT   E   VERTET...

Offline

 

#17 20.10.2009 16:52:10

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Erdhi bessa - hot

Hot-Girl wrote:

A nuk po ka qef kerkush me bo sex me mu a? un veq per djemt shqiptar i postova fotot e mija per mi knaq djemt shqiptar se i dua te gjith shum,

A hala po vet a???? hajde ka msn-i

Offline

 

#18 21.10.2009 14:33:07

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Erdhi bessa - hot

:cool:

Last edited by Jackal (09.11.2009 10:22:46)

Offline

 

#19 23.10.2009 14:02:08

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Erdhi bessa - hot

tung besa , hot gerl , une jam cani , dhe te theme te verteten shume e bukur qenke dhe shume trup sex paske po nese do te njoftomi me trego , jame gati te dal me ty per nje sex te fort - hot siq po thu ti , tung te pres per njoftim     I love you , ..............shume e buku qenke ........

Offline

 

#20 24.10.2009 15:13:37

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Erdhi bessa - hot

o ti honksha ato both po tforta i paske

Offline

 

#21 24.10.2009 15:14:06

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Erdhi bessa - hot

ta honksha at pidh

Offline

 

#22 24.10.2009 15:54:21

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Erdhi bessa - hot

I love you B..............e.................s.............................a..........sex....boomb......

Offline

 

#23 25.10.2009 22:00:49

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Erdhi bessa - hot

nuk eshte problem besa per me ba sex me ty vetem me kontakto ne kete e-mail te valoni.pr@hotmail.com oki te pershendes

Offline

 

#24 25.10.2009 22:01:01

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Erdhi bessa - hot

nuk eshte problem besa per me ba sex me ty vetem me kontakto ne kete e-mail te valoni.pr@hotmail.com oki te pershendes

Offline

 

#25 08.11.2009 12:19:36

erblini
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2009
Posts: 20

Re: Erdhi bessa - hot

o ta hankt genti pidhin edhe une

Offline

 

#26 08.11.2009 19:29:21

trans:1
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2009
Posts: 4

Re: Erdhi bessa - hot

Hot-girl  te  kisha qi 24 ore nonstop  deri sa tu kishe merzite kari
sexy je  vetem  vazhdo  loqke

Offline

 

#27 08.11.2009 19:39:05

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Erdhi bessa - hot

tu kisha derdh 1 or si fontan (nese je qajo n'foto edhe pse s'besoj)

Offline

 

#28 01.02.2010 14:37:39

sykaltri
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2010
Posts: 9

Re: Erdhi bessa - hot

po shum secsi koke veq kallcoo kur te vish ne ks e dalum najskun e bojn secs se shm bothen e mir e paske po mos te harojna as cicat shum sik i kishe

Offline

 

#29 02.02.2010 00:31:45

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi bessa - hot

spo boj as uuufff as iiiifffff pe dii qe kokshe perfekt ,, veq nje nat kisha dasht mu kan me ty shum sene s'kishe mujt mi harru as ti po as une

Offline

 

#30 11.02.2010 11:07:26

sexkari
Guest

Re: Erdhi bessa - hot

hi un jam roberti sexy_camm@live.com

 

#31 11.02.2010 20:28:17

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Erdhi bessa - hot

edhe syt me kar i paske

Offline

 

#32 12.02.2010 14:49:57

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Erdhi bessa - hot

pershendetje.jam nje vajze single,dhe jam e re ne kete forum.mu duk interesant dhe shpresoj te kenaqem.

Offline

 

#33 24.02.2010 03:05:28

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Erdhi bessa - hot

uuf qar pidhi oo te kisha qi 24 or pa ndal te kisha shiqu se si merr frym ,mos po m evdes te kisha qi e prap te kisha qi j epidh i bukur j epidh i ri mor te thithsha clitorin

Offline

 

#34 17.03.2010 02:53:22

blaugranasi
Guest

Re: Erdhi bessa - hot

je e paparapar teper pidh i fort . veq kurr ma mir skishe bo nqof se kish bo me u njoftu me komuniku na dy masi je nga kosova pidh

 

#35 17.03.2010 22:33:19

doctor71
i/e regjistruar
From: Prishtine
Registered: 14.08.2008
Posts: 9
Website

Re: Erdhi bessa - hot

shume pidh i forte kokeshe shpirtooo


i gatshem per avantura

Offline

 

#36 19.03.2010 17:25:44

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Erdhi bessa - hot

upsssssss na tranove me kto byth shum shum seksi a mundemi me fol me ju

Offline

 

#37 20.03.2010 18:29:01

kari-simpatik
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2010
Posts: 19

Re: Erdhi bessa - hot

ta honksha zuzen qe e ke puch e ke ne pidh

Offline

 

#38 20.03.2010 18:40:44

gjatoshi
i/e regjistruar
Registered: 20.03.2010
Posts: 3

Re: Erdhi bessa - hot

a sikur tet kisha njeher nkrevat ta kisha nzjerr flaken

Offline

 

#39 02.04.2010 12:00:05

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Erdhi bessa - hot

po krejt pedera me doket edhe kto vajzat kot  me fjal e spo ljmrohen ne pv se ja jan homo ja  lezbike e po tuten me haker kar buthve
po hajdi ljm ndo njana cila ka qef me shkri pidhin me kar te fort ne kto dit pranver veq qut po me rrin e sbesoj se ka naj femer te fort ktu ne forum qe munet me ma ul me te qime se karin e kam budall te shkyn pidh e byth eta mush gojen me loang sperme  ne guxon kush me eprovu hajde ljm ne pv tek SYRI  ose mail syri_k@hotmail.com

hajde dil goc ne mejdan  ne guxofsh e mos fol fjal kot

Offline

 

#40 09.04.2010 07:18:22

Gllo22
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 32

Re: Erdhi bessa - hot

Hot-Girl me te vertete qenke hot............:cool:


No comment

Offline

 

#41 17.04.2010 19:19:45

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Erdhi bessa - hot

kuku po pidh i fort koke :P;)

Offline

 

#42 21.04.2010 19:47:49

fat_toni 77
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2010
Posts: 6

Re: Erdhi bessa - hot

o hot girl pernime hot te koke , e na llake krejt....a je per naj ren flija

Offline

 

#43 27.06.2010 13:21:24

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Erdhi bessa - hot

no   koment

Offline

 

#44 16.07.2010 12:10:55

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: Erdhi bessa - hot

SUPER PIDH KLASI QENKE

Offline

 

#45 18.07.2010 19:38:07

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: Erdhi bessa - hot

kur te vjen ne ks lajmrohu ,meqense po te pelqejkan djemt kosovar nuk do ta harron kurr at knaqesi

Offline

 

#46 05.08.2010 08:39:37

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Erdhi bessa - hot

nuk   ka   koment.........je   njeshi...

Offline

 

#47 05.08.2010 13:59:01

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Erdhi bessa - hot

uuuuuuuuuuuu te kisha qi deri sa te kish ra gerrq pidhi

Offline

 

#48 05.08.2010 14:00:15

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Erdhi bessa - hot

e masanej ta kisha lipi pidhin deri sa te kish ardh prap ne gjendjen e me parshme.

Offline

 

#49 24.08.2010 08:29:34

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Erdhi bessa - hot

ohhhhhh  veq  ne pidh  ta  kisha  mbajten karin oj zemer

Offline

 

#50 26.08.2010 15:34:54

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi bessa - hot

pershendetje besa

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting