FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.10.2009 10:00:37

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Pihet Dafina

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka pirë dhe ka harxhuar një shumë të madhe të parave (më shumë se 200 euro) në një mbrëmje që është mbajtur në lokalin natës “Flirt”, në Prishtinë.

Këngëtarja, e cila disa javë më parë kishte refuzuar që të shkojë në një ditëlindje të një adhurueseje të saj megjithëse fillimisht i kishte premtuar, gjatë fundjavave gjen argëtim nëpër lokale të ndryshme të Prishtinës duke harxhuar para me të dashurin e saj.

Megjithatë, një burim ka thënë se Dafina është duke punuar shumë që të hedh në treg edhe një “single” të ri të saj... /express/

Offline

 

17.10.2009 10:00:37

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting