FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.10.2009 10:09:00

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

George III i gjuhet Amy-it

S’ka rëndësi nëse Amy Winehouse duket e kënaqur – pasi tashmë ajo mund të krenohet që pas saj është djali Foremanit.

Një marrëdhënie e re në mes të Wino-s dhe ish djalit të kampionit të boksit në pesha të rënda ka filuar.

Ish kampioni amerikan ka pesë djemtë, të gjithë kanë një emër, George, por është George III (26) që është dashuruar në Amy.

Kontaktet e tyre të para kanë filluar në Facebook – ku ju mund të “refuzoni shokët” – por Amy nuk e ka bërë këtë pasi që kohëve të fundit është duke qëndruar më shumë në spital pasi ka bërë operacion gjinjtë.

“Emri i tij është George Foreman dhe ai bokson sikurse babi i tij. Amy është shumë e dashuruar pasi tij pasi ai i përshtatet”, ka thënë një pacient për gazetën The Sun.

Offline

 

17.10.2009 10:09:00

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting