FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 26.10.2009 17:46:14

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Epo a trembet femra nga karri...

njehere rastisi qe nje kolege e punes donte ta bente me mua...epo i thashe une,degjo moj goce se ti je 8vjet  me e vogel se une dhe pastaj me kete fizik qe ke i thashe kam frike se do te bej keq.ajo me tha se qe kur ishte 15 vjece e kish ngrene ate mikun tani kish 24 i beni vet llogarite ju.nejse te them te drejten mua s'me pelqente shume ajo se ishte trupvogel ,kishte bythen sporgente dhe cica s'kish pothuajse fare po c'ti besh .kisha pa qire nja 6 muaj keshtu ajde thashe mbyllim nje sy e ti fus nje loqe meqe ja ka qejfi po si djale preciz e paralajmerova qe ne fillim ,i thashe qe s'te qi fort se me ngelesh ne dore nejse ajo ishte e etur per kar se kish nja nje vit qe s'qihej se ishte len me te fejuarin keshtu qe po vdiste nga deshira ti fusja karin.shkuam te shtepia ime dhe fillova ta zhvesh   ne fillim i lepiva pidhin ...ajo me zbertheu pantallonat dhe kur nxori nga ate mikun ngeli e shtangur....e te thashe qe ne fillim qe e kam te madh,ajo u ngrit edhe mori rrobat e saj edhe iku .e shkreta sic duket u tremb............vazhdon

Offline

 

26.10.2009 17:46:14

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting