FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 27.10.2009 16:23:12

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

A qihen femrat shqiptare në bythë?

m.q.s kam kohe pa qire nje femer shqiptare me lindi pyetja ...a u pelqen atyre te qihen edhe ne bythe pervec qirjes ne pidh...dikush e quan qirjen e femres ne bythe si nje gje trasgresive apo kafsherore,une jo...ju si mendoni...

Offline

 

27.10.2009 16:23:12

AdBot
Advertisements

#2 07.11.2009 18:45:02

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

Po

Offline

 

#3 07.11.2009 19:14:55

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

qysh jo me qi nboth nuk t'harron kurr ;)

Offline

 

#4 08.11.2009 14:44:26

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

SIGURISHT  QE  QIHENNNNN

Offline

 

#5 11.11.2009 15:42:47

Artur hasaj
Guest

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

I her qe e provjn ne byth ju pelqen ma shum sen pidh

 

#6 01.12.2009 21:52:42

arlindi>o.t.r<
i/e regjistruar
Registered: 01.12.2009
Posts: 15

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

Te gjithe e dine se po

Offline

 

#7 05.12.2009 10:09:12

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

une jam qire ne bythe dhe me  ka pelqyer te shumten e rasteve por disa here me ka dhembur shume. varet se si je ne ato momente dhe sa je e eksituar

Offline

 

#8 07.12.2009 22:10:25

tonikarlosi
Guest

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

more edhe ne vesh kane nis me u iq e ti flet per anale

 

#9 22.12.2009 11:34:27

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

Po, normal. Pastaj, varet edhe nga eksitimi qe ndjen

Offline

 

#10 22.12.2009 11:43:22

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

duhet gjetur momenti mendoj une, ndryshe ben efektin e kundert, asaj nuk i pelqen me asnjehere te qihet ne bythe. Ato femra qe jane qire ne bythe ne momentin e duhur e kane shijuar dhe besoj se jane te nje mendje me mua se iu shijon ndoshta me shume se ne pidh.

Offline

 

#11 22.12.2009 11:44:18

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: A qihen femrat shqiptare në bythë?

Akullorja wrote:

Po, normal. Pastaj, varet edhe nga eksitimi qe ndjen

ke te drejte per mua

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting