FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 27.10.2009 17:45:05

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Të pallosh dy prostituta

gjeja me e bukur qe me ka rastisur ka qene te qi dy femra njehersh...megjithese ishin dy prostituta me cuan ne qiellin e shtate.Atehere m.q.s. isha pa dashnore thashe te qija ndonje kurve keshtu ne nje gazete pashe nje lajmerim dhe i mora ne tel.vajza qe u pergjigj me tha se ishin dy dhe jo nje,nejse une pranova keshtu e shkova tek shpia e tyre.

Ajo me hapi deren dhe pasi rame dakord per cmimin me tha  se vajza tjeter me priste ne dhome...ishte lakuriq dhe kish dy cica enorme .Une hoqa pantallonat dhe ajo qe ishte lakuriq filloi te me thithte karin ndersa ajo tjetra filloi te me lepinte topet,nderkohe une i futa gishtin ne pidh dhe fillova ta prishja derisa filloi ti hidhte ate lengun magjik .Ndersa beja kete pune ajo me futi gishtin ne bythe dhe po ma thithte si e terbuar,atehere une i vendosa qe te dyja njera siper tjetres ne pozicion lopthi  dhe i futa karin asaj qe ishte me poshte dhe fillova ta pompoja.

Ajo ulerine si e terbuar keshtu e hoqa dhe ja futa asaj qe ishte me siper dhe po qija fort fare,nderkohe po e ndjeja qe po prishesha keshtu qe ja hoqa nga pidhi dhe xhirova femren e pare dhe i futa karin ne goje derisa ja derdha brenda dhe ja mbusha gojen plot me sperme.ne kete kohe kari po c'fryej dhe atehere ja fus ne goje femres tjeter dhe ajo filloi ta thithte derisa po i futeshin dhe topet brenda gojes...kjo gje po me c'mendte atehere i ngrita kembet asaj tjetres dhe i mbeshteta tek supet e mia,ne kete menyre i fus karin ne bythe dhe asaj po i dhimbte shume kur ndjente karin e trashe qe bente para e mbrapa ...nderkohe kurva tjeter po i fuste gishtat ne pidh shoqes   dhe po i kafshonte cicat e fryra nga eksitimi,une i futa gishtin ne byth kesaj kurves qe po prishte shoqen...une vendosa te qija dhe kete tjetren se pastaj i ngelej qejfi keshtu qe e mbeshteta tek muri dhe fillova ta qi ne kembe ajo po kenaqej kur ndjente karin tim te madh e te nxehte brenda pidhit te lengshem...

kjo e dyta e kishte pidhin te ngushte sepse kur po e qija dukej sikur ma thithte karin pidhi i saj i fryre...nejse pas nje qirje te tille qe zgjati gati 1 ore me dy kurva te tilla po e ndjeja qe po prishesha per te dyten here keshtu ja hoqa karin nga pidhi dhe u thashe qe te gjunjezoheshin qe te dyja dhe une duke qendruar ne kembe fillova ti bie me dore ...prishja ishte afer dhe kari filloi te hidhte spermen e nxehte e cila po binte me presion ne fytyrat e embla te dy kurvave...pas kesaj qirje kuptova sa bukur eshte ta besh me dy femra njeheresh sidomos e theksoj kur jane qe te dyja eksperte dhe te etura per kar...

Offline

 

27.10.2009 17:45:05

AdBot
Advertisements

#2 27.10.2009 21:14:30

I_tropojani
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 4

Re: Të pallosh dy prostituta

hha ha aha sen nuk ehste kjo provoje e qij dy motra . njera 18 vjece e tjera 16 qe i kam qi un nuk ka kenaqesi me te madhe ne bot .

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting