FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.10.2009 11:56:50

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

ej femna ne cilen pozit keni marak me ju qi mashkulli

Offline

 

30.10.2009 11:56:50

AdBot
Advertisements

#2 03.11.2009 08:17:38

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

Doggy style osht shum hott.Por edhe tjerat po

Offline

 

#3 03.11.2009 21:28:33

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

loresa edhe une doggyn e preferoj
ufaaaaaaaa

Offline

 

#4 04.11.2009 12:01:33

Djaloshi_007
i/e regjistruar
Registered: 30.10.2009
Posts: 4

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

loressa wrote:

Doggy style osht shum hott.Por edhe tjerat po

ti loresa koke shum HOT po lypshe met qi njeher mir edhe ne doggy style wooow shum sexy je

Offline

 

#5 04.11.2009 12:34:31

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

Djaloshi_007 wrote:

loressa wrote:

Doggy style osht shum hott.Por edhe tjerat po

ti loresa koke shum HOT po lypshe met qi njeher mir edhe ne doggy style wooow shum sexy je

me pelqen qajo pozit :D

Offline

 

#6 07.11.2009 18:42:07

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

doggy style

te knaq pidhin, partneri te prek bythet dhe te ferkon cicat me duar

Offline

 

#7 02.01.2010 14:05:24

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

69

Offline

 

#8 03.01.2010 20:32:33

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

mendoj se asht pozita ma e mir  klasike kamt ne qaf dhe grahi punes por edhe doggy style asht shum e mir

Offline

 

#9 24.10.2012 11:12:55

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

Prej permasit n'kom (krejt cullak, vetem me High Heels;-), edhe mi hyp Mashkllit permy e mja lidh durt mos me mujt mi livrit hiq uffffff!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#10 24.10.2012 11:22:46

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

E paskemi te njejten pozit angjelina qe na pelqen te dyve


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#11 24.10.2012 11:29:17

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

sexy_gimi wrote:

E paskemi te njejten pozit angjelina qe na pelqen te dyve

Gimi cilen, prej permasit nkom a mi hyp mashkllit permy?? :-)))


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#12 24.10.2012 12:01:49

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Femra - cilën pozitë seksuale e preferoni më tepër?

une kam qef em ekap femren nga prapa edhe me e qi po edhe kur me hyp femra permbi mendoj me hy krejt ne mbrendesi te femres


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting