FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.11.2009 16:41:49

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Bishat e policies sërbe ma morën virgjinitetin.

Jam vajzë 22 vjecare. Të tjerët më përkëdhelin se qenkam e bukur-bukuroshe. Por unë s’e di. Jam vetëm ajo që jam. Por jo edhe e demtuar. Djelmoshat neve vajzave here here na bëjnë lajka sa për të perfituar. Por , mua jo. Unë jam percaktuar vetëm per një djalë të popullit tim, të kombit tim, që t’I bëhem shokë I jetës, grua e tij, bashkëshorte e jetës. Por , sot po shoh se as nuk jam fatmire, as im djalë I fejuar s’mund të jetë fatmirë me mua. Shkakun po e tregoj.
Jam trup gjatë e me flokë të shkurtëra, sytë e gjelbërt, jetoj dhe jam e lindur në një nga fshatrat e juglindjes së Kosovës. Kam prindër, vella e motër. Rrjedh nga familje puntore dhe e ndershme. Kur u bëra e vetëdijshme dhe e pjekur, prindërit më fejuan për atë djalë që unë e desha më gjithë forcen dhe zërin e zemrës sime. I fejuari im I dashur iku jasht Kosovës diku në Evropë… më patë dhënë premtime të paharruara. Por si duket I harroi. Megjithatë, unë jetoj në ëndërrime se me shpres djali I dashuruar dhe I fejuar do të kthehet së shpejti. Prandaj e pritja dhe e pres vetëm atë se askush tjetër nuk mund të më përveteson si ai. Unë, Kosovarja jetoj më shpresë se ai do të kthehët dhe ruan cdo gjë për mua, ashtu sic mendoja edhe unë të ruaj për të cdo gjë sidomos do t’ia ruaja atë më besniken-virgjiritetin. Por virgjiritetin e kam humbur përgjithmonë.Me sytë e mi ata që më njohin më vërejnë njëfarë urrejtje që më prishin edhe sharmin e bukurisë së syve të mi. Kjo më erdhi nga urrejta që m’u shkaktua nga dhunimi I bishave të policisë sërbe. Tani, më duket se më kan faj të gjithë meshkujt, më ka faj situate që po ekziston e trysnisë dhe dhunës, pra armiqt tanë të përbetuar, apo partitë politike. Jam e zhgënjyer në jetën dhe shpresat e mia më janë varrosur, thuaja se përgjithmonë. Kam humbur dicka, për të ëndërruar, një djalë të bukur sic mendoja unë për veten time. Tani njerëzit flasin për një mëkat për mua që s’kam faj.

Offline

 

22.11.2009 16:41:49

AdBot
Advertisements

#2 22.11.2009 16:56:40

Harder
Guest

Re: Bishat e policies sërbe ma morën virgjinitetin.

:S:S

 

#3 22.11.2009 21:06:54

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Bishat e policies sërbe ma morën virgjinitetin.

ngushllime

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting