FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 15:19:49

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Adelina si Madonna!

E ashtuquajtura pop-diva kosovare, Adelina Ismajli e ka imituar mbretëreshën e muzikës së popit, Madonna në interpretimin e saj në Kënga Magjike 2009. Ajo është paraqitur e veshur me kilota ashtu sikurse Madonna ishte paraqitur në disa këngë të saj dhe në MTV Awards, ku kishte bërë edhe puthjen e saj të famshme me këngëtaren tjetër Britney Spears. Moda e kilotave ka filluar të jetë shumë në trend për yjet e Hollywoodi-it. Kohëve të fundit është Lady GaGa ajo që ka bërë paraqitje në kilota ashtu sikurse Madonna, ndërkaq Adelina nuk është e vetmja që ka përdorë kilota të këtillë sepse këtë e ka bërë më parë edhe këngëtarja Genta Ismajli.

Gazeta Express

Offline

 

28.11.2009 15:19:49

AdBot
Advertisements

#2 28.11.2009 15:20:03

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Adelina si Madonna!

:cool:http://www.visit-ulcinj.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/Adelina-Ismaili1.jpg

Offline

 

#3 28.11.2009 15:20:12

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Adelina si Madonna!

http://www.visit-ulcinj.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/Adelina-Ismaili.11.jpg

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting