FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 15:34:14

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Genta, tek ylli i Jacksonit

Se Genta Ismajli është një adhuruese e madhe e Mbretit të Popit, tregon edhe vizita e saj e fundit pranë yllit të muzikës së popit, Michael Jackson. Genta nga Turqia ka udhëtuar për në Kalforni, ku nuk ka ngurruar që të bëjë edhe një udhëtim në Hollywood, duke vizituar kështu edhe yllin e këngëtarit të famshëm. Genta është shtrirë pranë yllit, e pikëlluar dhe ka bërë një fotografi pranë tij. Në një intervistë për Express, Genta kishte thënë se ajo ende nuk mund ta besojë që Michael Jackson ka vdekur. Këngëtarja ka bërë fotografi edhe para artistit Bill Cosby, por edhe para aktores së famshme, Merilyn Monroe.

Offline

 

28.11.2009 15:34:14

AdBot
Advertisements

#2 28.11.2009 15:34:29

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Genta, tek ylli i Jacksonit

http://www.visit-ulcinj.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/Genta-tek-ylli-i-Jacksonit.jpg

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting