FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 15:35:59

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Mediat Angleze: Cana jeton me Zana Krasniqin

Gratë, të fejuarat dhe të dashurat e futbollistëve tërheqin vëmendjen e publikut, ashtu ka ndodhur edhe me Lorik Canën. Sapo është transferuar te Sunderland, gazeta “The Sunday Sun” raporton për lidhjen e tij sentimentale me ish-Miss Kosova, Zana Krasniqi.
“Një bukuroshe e re ardhur në Veri, dhe ajo është një ndër vajzat me stil dhe sharm të veçantë”, – shkruan gazeta për jetën private të Canës. “Zana Krasniqi, e dashura e futbollistit të Sunderlandit, Lorik Cana, konkurroi në ‘Miss Universe’, ku doli e gjashta. Besohet se brunia bukuroshe është duke zgjedhur shtëpinë afër Wearside, pasi i dashuri i saj u bashkua me “macet e zeza” pas largimit nga Olympique Marseille. Modelja që ëndërron të bëhet disenjatore, mezi pret të bëjë shoping në dyqanet e nivelit të lartë.

Offline

 

28.11.2009 15:35:59

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting