FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 17:34:20

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Seks oral (gojor)

Praktike seksuale qe ben fjale per stimulimin e gjenitaleve te partnerit nepermjet gjuhes dhe gojes. Me sakte flitet per fellatio kur eshte femra qe stimulon mashkullin dhe cunnilingus ne rastin e kundert. Stimulimi reciprok ne te njejten kohe eshte e njohur nga populli ne formen e numrit '69'. Ne gjendje te mire shendetesore nuk perben rrezik; sidoqofte eshte nje mjet ngjites semundjeje ne rast se njeri nga partneret eshte i infektuar.

Offline

 

28.11.2009 17:34:20

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting