FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2009 09:37:52

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Penelope Cruz martohet në dhjetor

Penelope Cruz do te martohet ne muajin dhjetor. Aktorja spanjolle eshte duke organzuar martesen me mikun e saj te vjeter Javier Bardem.
“Do te martohen se shpejti. Penelope e Javier jane spanjolle dhe ajo do te donte shume qe dizenjimin e fustanit te marteses ta beje vete stilisti spanjoll”, kane bere te ditur burime prane aktores per “In Touch Weekly”.

Veshja mund te dizenjohet nga shtepia “Balenciaga”, e themeluar nga Cristobal Balenciaga, qe dizenjoi edhe fustanin e marteses se Salma Hayek.

“Fustani i Salmas ishte dizenjuar nga drejtori krijues i shtepise, Nicolas Ghesquiere dhe ishte shume i bukur. Te dizenjosh fustanin e dasmes se Penelope Cruz do te jete edhe me shume emocionuese”, shtojne burimet.

Offline

 

29.11.2009 09:37:52

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting