FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2009 09:38:11

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

83 vjeçari e kalon natën me 4 femra

Jam pothuajse i vdekur kur bëj seks me 4 vajzat që njihen si geishat lepurushe”.

Me këtë deklarate, pronari i perandorisë “Playboy”, Hugh Hefner konfirmon se nuk ka hequr ende dore nga jeta e zakonshme e tij. Babai i revistës se famshme erotike rrëfen disa qaste nga jeta e tij intime edhe pse aktualisht ka lidhje serioze me Crystal Harris dhe binjaket Karissa e Kristina Shannon.

Gjyshi Hefner e pranon pa asnjë problem se pjesën me te madhe te ditës e kalon ne krevatin e tij te rrumbullaket.

“Pasuria ime me e madhe është krevati. Me pëlqen te ha ne krevat dhe relaksohem me vajzat poshtë çarçafit. Me pas shikoj ndonjë film ose argëtohem me to”, shprehet 83 vjeçari.

Por ai pranon gjithashtu se mosha po i jep shenjat e para.

“Natën ngrihem disa here për te shkuar ne tualet. Nuk ke çfarë t’i besh, është mosha…”, shton babai i “Playboy”. /tch/

Offline

 

29.11.2009 09:38:11

AdBot
Advertisements

#2 23.06.2010 20:05:44

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: 83 vjeçari e kalon natën me 4 femra

anii moii :P  erifii e ka mar lezeetiin per smramtii her sa sii ka ngjiitt :lol:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting