FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2009 09:38:34

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Rovena me foto të reja

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa ka vazhduar me provokimet e saj duke postuar foto të reja seksi në facebook.com.

Stefa kishte provokuar edhe në spotin e saj të fundit, ku kishte bërë “poza” erotike me një djalosh, ndërkaq tani ajo ka hedhur në profilin e saj fotot e reja, të cilat po ashtu janë shumë seksi.

Burime pranë këngëtares kanë thënë për Rozë se ajo ende është “single” dhe kohëve të fundit ka pasur disa oferta të cilat i ka refuzuar.

Ndryshe, për këngëtaren thuhet se është në Kosovë, ku është duke bërë xhirime për programin e Vitit të Ri nëpër televizionet kosovare. Më parë, për Stefën ishte thënë se ishte në lidhje edhe më këngëtarin Shpat Kasapi, për të cilën lidhje ende nuk dihet se a është e vërtetë apo jo. /express/

Offline

 

29.11.2009 09:38:34

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting