FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2009 09:38:52

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Video seksi e Carmen Electra-s

Hiret e saj femerore nuk i ka fshehur kurre, ndersa faqet e "Playboy" i kishte pushtuar disa here.

Por mungonte ne rrjet nje video seksi e Carmen Electra-s. Me ne fund eshte publikuar, ku duket Carmen qe 'luan' me nje tjeter vajze, duke shkembyer perkedhelje dhe puthje.

Ne video, ndryshe nga koleget e saj si Pamela Anderson apo Paris Hilton, nuk ka asgje 'hard'. Carmen shfaqet e veshur me te brendshme dhe kryen veprime ndjellese me shoqen e saj. Megjithate cdo detaj eshte me limit dhe mesa duket videoja eshte hedhur qellimisht per te provokuar... /tch/

Offline

 

29.11.2009 09:38:52

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting