FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2009 09:39:11

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Adriana Lima, mama për herë të parë

Adriana Lima behet mama per here te pare pasi ka sjelle ne jete vogelushen Valentina.

Bukuroshja braziliane, ikone e Victoria's Secret lindi diten e diele ne nje spital te New York. Modelja e martuar prej disa kohesh me kampionin e NBA-se, Marko Jaric, e beri te ditur lajmin nepermjet zedhenesit te saj, te cituar nga revista “People”.

“Adriana dhe Marko jane shume te lumtur per lindjen e femijes se tyre te pare, Valentina Lima Jaric. Mamaja, vajza dhe babai jane shume mire”, thekson ne deklaraten e

Offline

 

29.11.2009 09:39:11

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting