FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2009 09:40:21

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Motrat Vjollca, simbiozat perfekte të bukurisë

Nese doni te takoni simbiozen perfekte te bukurise femerore, njihuni me motrat e famshme, te botes televizive, Marina dhe Luana.

Fama e tyre nisi te shkelqeje ne studion e emisionit “Fiks Fare”. Te pares do t’i takoje Marines te performoje si veline dhe me pas kete fat do ta kete edhe motra tjeter, Luana.

Ashtu sic dallojne per bukurine e tyre pamore, njera bionde e tjetra brune, ashtu dallojne edhe karakteret e tyre.

“Luana eshte gazmore si natyre, eshte ekspresive, nuk eshte e qete. Edhe Marina eshte e alternuar, por te foluren e ka me te qete se Luana, eshte me e permbajtur”, eshte shprehur motra e tyre Seda.

Po aq bukuroshe sa dy te tjerat, ajo tregon se marredhenia me Marinen dhe Luanen, eshte drejt perfeksionit.

“Me te dyja mortrat kane marredhenie shume te mira. Jam njeriu me i lumtur se i kam. Pasi per mua kane qene prinder dhe vellai qe nuk kam pasur asnjehere”, thote Seda.

Motrat jane shoqe te pandara per njera-tjetren, madje ato kane zgjedhur qe edhe miqesine e ngushte ta ndajne vetem mes tyre.

Bukuria e tyre eshte perfekte, por ndonjehere nuk shkojne keshtu gjerat ne jeten e perditshme. A mund te kete grindje midis ketyre bukurosheve?

“Pervec te mirave qe kane nuk e prekin kurre shtepine me dore. Ndodh shume rralle dhe une gezohem nese e bejne ndonjehere”, shprehet e motra.

Pas daljeve te tyre te para ne ekran, vajzat do te dashurohen me magjine e tij. Sot, mbi suksesin e tyre si velina, ato kane ndertuar, vazhdimesine e karrieres televizive qe duket mjaft premtuese. /tch/

Offline

 

29.11.2009 09:40:21

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting