FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 08:58:23

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Juliana Pasha do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Juliana Pasha do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin Europian 2010 që do të zhvillohet në Oslo. Kënga “Nuk munden pa ty” e shkruar nga Ardit Gjebrea dhe Pirro Cako fitoi çmimin e parë të Festvialit të 48 të Radio Televizionit Shqiptar, që u zhvillua mbrëmë.

Offline

 

02.01.2010 08:58:23

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting