FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 09:01:58

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Depp-Jolie, skenë e nxehtë në “The Tourist”

Johnny Depp dhe Angelina Jolie jane konfirmuar si protagoniste ne filmin "The Tourist". Dy aktoret hollivudiane mendohet se do jene protagoniste edhe ne nje skene te nxehte, qe sipas disa zerave, do jete nje nga skenat seksuale me te nxehta qe jane realizuar ndonjehere ne Hollywood.

Angelina Jolie do luaje ne rolin e nje agjenteje te Interpolit te quajtur Cara Manson, ndersa Depp do te jete turisti Frank Taylor. “Skena mes te dyve do zhvillohet ne dush”, shkruan tabloidi britanik “Daily Star”.

Offline

 

02.01.2010 09:01:58

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting