FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 11:35:18

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

SEXY_TINA - administratore e re e forumit

Anetarja SEXY_TINA e cila me mundin dhe djersen e saj ka dhene shume per afirmimin e forumit erotik "KOSOVARJA" nga sot, data 2.janar.2009 eshte administratorja me e re e forumit.

Ajo ploteson te gjitha kriteret per postin e administratorit, si numrin e postimeve +1000, perkushtueshmerine ndaj forumit, gjuhen shqipe, ngjalljen e debateve te reja, hapjen e temave te reja dhe frekuentimin e perditshem ne forum.

Urime postin SEXY_TINA.

Offline

 

02.01.2010 11:35:18

AdBot
Advertisements

#2 02.01.2010 11:37:18

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: SEXY_TINA - administratore e re e forumit

Flm.

Offline

 

#3 02.01.2010 12:09:21

mexes
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 43

Re: SEXY_TINA - administratore e re e forumit

meshnet pidh,e ke meritu je pidh 24 karat.

Offline

 

#4 23.09.2010 20:09:43

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: SEXY_TINA - administratore e re e forumit

uuaauu qysh    me  ka  ik    pa e  pa     ok  ma  mir  von se  hiq  :D   urime  edhe  pun  te mbar  sexy  tina

Offline

 

#5 27.07.2012 09:56:52

leotrini
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2012
Posts: 6

Re: SEXY_TINA - administratore e re e forumit

aka ktu naj femen mu qi  me mu kerkoj femen  per sex

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting