FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.11.2007 02:51:46

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

VIRGJINITETI

VIRGJINITETI
VirgjinitetiQdo organ qe nuk shfrytzohet

Atrofohet ngushtohet dhe plogshtohet

Ishin keto fjale« qe« i ndegjoja ne klase

I nervozuar dhe i shqetsuar pa mase

Kjo ishte nje e vertet natyrore

E bazuar ne fakte shkencore

A vlen kjo edhe per organet seksuale

E pyta profesorin me te madhe

Ai me shikoi pa respekt

Dhe me tha: gjeje ne internet.

U ktheva ne shtepi dhe mendoja shtruar

Per organin tim me te rrezikuar

Me mbeti si i vetmi ngushllim

Qe ta fusja me shpesh ne perdorim

Por problemi qendronte te femra ime

Qe ishte teper konservative

Qe sa here veproja ne dy drejtime

Ma kujtonte se ishte virgjine

Keto fjale e kishte ne goje

Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevoje

Ta tradhtoja nuk kisha zemer

Se e doja dhe e kisha femer

Por nje nate romantike dimri

U nxeva dhe mu shterr durimi

I thashe ta pshurrsha virgjinitetin

Qe kurre sma bone hyzmetin

Qe po me doket qysh ja ke nise

Don me mete si statuja e lirise

Faji i jot po me rrok sikleti

Se po muj me ardh ne veti

Tu bertite :Poshte Virgjiniteti.

Nuk je e vetmja shqiptare

Që e merr per mburrje personale

Virgjine eshte edhe qika e Hazbise

Besa eshte edhe qike e shpise

Po e ka vetem nje muhabet

Esmerallda dhe burri i vete

Ajo nuk ka lidhje me shkence«

Dhe se kupton gjerat ne esence

Se kupton se te ndjeshe dashuri

eshte e vetmja siguri

Dashuria nuk pyet kurre

Per llojet e himenit:elastik apo lekure

qka sshte vergjiniteti
Vetem ne cipe membranore

Qe ndikon ne raportet njerzore

Dhe nga keto paragjykime

Po prishen shume lidhje intime

Ajo me shikonte me lote ne sy

Me tha ne zemer te kisha qkye

Mos harro se edhe ti ke moter

O idiot o i poshter

Jam virgjine o lahper

Se se kam pasur kurre frajer

Ani i thashë tash me siguri

Ke vendos me shti turrshi

A mendon ti ndonjehere

Per nevojat e mia si frajer

Dhe te gjitha keto fakte

Ti i quan instikte shtazarake

A te kujtohet kur ishim ne kafiq

Ti e pate veshe nje miniq

Unë te puthja me emocione

Ti me the: shpirt u melodhe

Qysh doren poshte ma shtine

Po harron qe jam virgjine

Qysh se po te vjen marre qka me bone

Mos ke probleme me hormone

Une me dy bolet e mia te zime

Nuk di dhe nuk dua

Të jetoj me komplekset e tua

Fati i zi, o fati i zi

Sa shume femra se don me u q..

TUNG......AAAAAA??????

Offline

 

07.11.2007 02:51:46

AdBot
Advertisements

#2 05.01.2008 12:26:52

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: VIRGJINITETI

Hahhaha shumë parodi e mirë. :lol:

Last edited by Pompuesi (05.01.2008 12:27:15)

Offline

 

#3 03.02.2008 19:39:48

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: VIRGJINITETI

shume e bukur kjo sado qe disa fjale dhe spara i keputa ashtu sic duhet perseri me pelqeu :)

Offline

 

#4 22.11.2008 02:56:46

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: VIRGJINITETI

kur eshte i ruajtur nga vete pronarja pa detyrimin e te tjereve eshte lulja e dashurise se sinqerte fruti i parajses.......perndryshe nese s ruhet me deshiren e pronares por nga arsye te tjera.........asgje hiq.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting