FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 00:04:16

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Rihanna, veshu pak

Rihanna, veshu pak


Pasi që Krishtlindjet i ka kaluar në bikini në plazhet e vendlindjes së saj, në Barbados, Rihanna do të ketë për punën e Vitit të Ri, prej së cilës do të fitoj më shumë se gjysmë milion dollarë në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Mirëpo, atje ajo do të duhet të vishet pak më shumë se zakonisht pasi që fundat e shkurtër nuk janë të lejuar.

Një burim i afërt me këngëtaren tha se ajo ishte në dijeni rreth rregullave që qeverisin atje, dhe se në përputhje me to ajo do të përgatisë shfaqjen e saj.

Bukuroshja me ngjyrë kafeje ka kaluar tashmë në një ndryshim sa i përket stilit ekstravagant, dhe pa dyshim se mbulimi i saj me veshje deri në fyt do të jetë i vështirë për të.

Edhe pse polemikat rreth videos për këngën "Russian roulette" ende nuk janë shuar, këngëtarja njoftoi dhe video të tjera provokative për të cilat ajo e ka “ushtrinë e saj” të përgatitur. /ipko.net/

Offline

 

03.01.2010 00:04:16

AdBot
Advertisements

#2 02.03.2010 17:37:33

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Rihanna, veshu pak

Rihanna osht shum pidh i fort o veq un e kisha ngi kar breh hahaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting