FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 08.11.2007 00:51:11

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Përshëndetje nga Sexy_TINA

hi all

sapo me lajmeruan per kete forum  qe qenka me te vertet i mir

une jam tina me trup sexy nga prishtina

jetoj ne angli, dhe jam nxenese e liceut artistik ne vitin e 3 ne degen piano dhe violine

kaq per mua

kush don me shume le tme shkruaj ne privat

ps:
nje foto nga une, eshte foto e re, sepse kam pasur disa foto te vjetra ketu, por i kam heq.

http://img145.imageshack.us/img145/9264/tinacn8.jpg

Offline

 

08.11.2007 00:51:11

AdBot
Advertisements

#2 08.11.2007 01:33:47

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina nga prishtina.......sa mire   po te dergoj nje poezi ne private

argetohu ketu yllo

Offline

 

#3 08.11.2007 02:06:50

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Tung tina sexy

Te mirepret forumi jone eoritk e seksual

Offline

 

#4 08.11.2007 02:26:38

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Psikologu wrote:

Tung tina sexy

Te mirepret forumi jone eoritk e seksual

Por aspak pornografik:D:D

Offline

 

#5 08.11.2007 02:44:16

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Eh cmu be kari derrase mua

kjo kurva ehste edhe minorene na kap ligje mer ja qifsha rrobp

Offline

 

#6 08.11.2007 02:45:57

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

ME MUA E KE?
UNE KAM 17 VJET DHE SA PER DIJENI TATEN UNE KAM SHUME KOHE QE JAM QI PER ATE MOS KE DERT.

TUNG SE QENKE KALAMA

Offline

 

#7 08.11.2007 02:50:28

Californian
i/e regjistruar
Registered: 07.11.2007
Posts: 7

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Mire se erdhe Tina! Derr pidhi qenke :)

Offline

 

#8 08.11.2007 03:17:44

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Sexy_Tina_17 wrote:

ME MUA E KE?
UNE KAM 17 VJET DHE SA PER DIJENI TATEN UNE KAM SHUME KOHE QE JAM QI PER ATE MOS KE DERT.

TUNG SE QENKE KALAMA

tash qe mashkulli lidhet nga kari dihet...po gomari nga lidhet?

Kur te besh 18 te uroj nje kar te madh si ky te foto im per dhurate:P

Offline

 

#9 16.11.2007 15:50:53

Drenica
Guest

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Tung tina pershendetje  si je si po e kal0on po me pelqen kjo bised e lire  se ne shqipetaret jemi pak te prapambetuyr me fol per sex per kar e per pidh eshte nje teme tabu prandaj me vjen mir qe ka femra te tilla

 

#10 28.11.2007 10:59:32

resh
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2007
Posts: 18

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tung tina, shpresoj se je mire... Shka ka te re nga Londra?

Offline

 

#11 28.11.2007 23:54:04

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina keto foto jan shum origjinale .....

Offline

 

#12 12.12.2007 22:41:01

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Hajde tine hajde kogja njefar pidhi koke po ja vlejka me dal me ty e me pa sa ke arrit ne sex. Mosha pak koka problem po besoj ke msu diqka per kto 17 vjet qe i paske. Nje pyetje per ty nese me lejohet kuptohet: qe sa kohe qihesh ti zemer??

Offline

 

#13 15.12.2007 03:48:34

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

FLM KING PER MIRENJOHJEN.

Offline

 

#14 19.01.2008 03:49:26

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Lale sa per moshe qe ka e han kjo te terin hahahah goxha qenke ishalla sa ma shume kara nuk di ca te them tjeter se edhe ne meshkujt jemi keshtu duam sa me shume pidha pra :)

Offline

 

#15 20.01.2008 19:06:28

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Seksi Tina shtatëmbëdhjetë është e lezetshme.

Last edited by Pompuesi (19.05.2008 01:09:33)

Offline

 

#16 22.01.2008 13:29:06

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Tina paske ftyr te buker dhe cica te mira, por pasi qe qenke 17 vjeqare ,, nete ardhmen besoj qe dote behesh shum pidh me i fort siq je tani,, kshtu qe prej tani te uroj sex te kendshem me djelmosha qe te knaqin ;)

Offline

 

#17 29.01.2008 12:24:47

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Tina shume Pidh i fort je , ma ke qu Karin dru mu ka ba . Tina kam deshire me te taku dhe me te qi fort njehere .

Offline

 

#18 30.01.2008 09:18:24

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Tina me te vertete je shume femer sexy :)
Te uroj te jeshe e tille ter jeten.
Suksese

Offline

 

#19 10.02.2008 21:09:07

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

shum e lezetshme per sex

Offline

 

#20 17.02.2008 00:44:38

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

FLM PER MIREPRITJEN DHE KOMPLIMENTET
JENI ME TE MIRET

Offline

 

#21 17.02.2008 12:00:15

budalla_n'sex
Guest

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

hej si je aje mir si po kalosh
kur je ne moshen me te mir si ti 17 vjece ende pidhi ka nje shije shum te bukur dhe te lezetshme jasht mase
po dhe ka nje shuje shum te mir per ber dashuri
te pershendes nga djaloshi

 

#22 18.02.2008 02:25:21

pirati21
Guest

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina kur po flisnim ne msn  ishe provokuese .. po me kte foto edhe me shum.. para se te me urosh ti mirseardhjen po ta uroj un nje here.. tung

 

#23 19.02.2008 14:33:22

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

ej nqs je vertet ajo e fotos... hallall qeke si shpirt.
po nje gje me ben kurioz:/, perse kaq e lire dhe per adresen e id-it ti nejse e imja eshte: dj_manato@hotmail.com

Offline

 

#24 19.02.2008 22:11:49

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

po mire me ti meqe qenke kaq e qire s'te gjen gje mos u nxe neve keto "si puna jote" na cmendin
:D

Offline

 

#25 19.02.2008 22:33:14

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina masi paske eksperienc a po na mson edhe neve :P (take)

Offline

 

#26 24.02.2008 11:34:38

Eri-Key
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2008
Posts: 27

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

o kuklle te shtova ne msn inshallah po folim noi dite dhe mundesisht te jem tape qe te shprehem lirshem me ty kinge super yll je kiss ku te doje pafka

Offline

 

#27 04.03.2008 11:57:09

philip man
i/e regjistruar
Registered: 04.03.2008
Posts: 4

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

derr seksi qeke.me co email nr tel.tmar qe tani

Offline

 

#28 24.04.2008 19:58:12

ramo
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2008
Posts: 3

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

qenke e bukur po nga mendimet edhe sjellja sije

Offline

 

#29 27.04.2008 19:02:23

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

ohuuuuu thash me dul nafaka qitu po skoka ren hiq konkurenc e madhe koka ba hahahaha megjithate tina smuj pa te than qe nje nate me ty (mbase me shum) kish me kan e mirseardhur prej meje e ti qysh te dush tash

Offline

 

#30 27.05.2008 08:22:01

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

SMA MER MENDEJA QE TE KAN QI FORT SE SKISHE FOL KESHTU PO QE DON FORT MU QI AJDE KHA NE PRISHTIN QATEHER TE DOKET VETEJA ME PROVIJ SEXI TINA
EDHE SE MAN QAFEN DEREDHT ME U QI FORT PO RIN DEREJT SI QIRI 
PO SE KA LIDHEJE

Offline

 

#31 07.07.2008 23:41:57

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Pompuesi wrote:

Seksi Tina shtatëmbëdhjetë është e lezetshme.

tung tina   nga un agroni  nga gjer koke llokum e mir  po aka mundesi me bisedu ne msn

Offline

 

#32 07.07.2008 23:46:22

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Code:

Pompuesi wrote:

Seksi Tina shtatëmbëdhjetë është e lezetshme.

tung tina qenke llokum  pershendetje nga   un agroni edhe pse 17 vjeqare por qenke llokum  aka mundesi me bisedu ne msn   thave se ke ba seks  qush  ma heret me siguri pote pelqejka seksi shum

Code:

[youtube][/youtube][img][/img]

Offline

 

#33 08.07.2008 00:02:32

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina  une ta kom regjistru msn ton edhe nuk pom prihtet met pa ne kam  se ktu new foto po dokesh met vertet llokum   nuk e dij se qfar seksi ke ba ma heret besoj je  kan e re nuk te knaq mir edhe sjakedit renin mir  por shum kisha pas deshir niher mu taku me  tu edhe ton naten me ba seks  qush ta kish desht  tu loqka nuk ta kisha prish asnji troe
loqk tash te pershendesh se  u ba edhe pak von por spomprihtet niher me bisedu ne msn   ndoshta  ti kisha  pa edhe cicat niher kshtu ne kamer  si i kishe boll  te mdhaja edhe  pse je vetum 17 vjeqare  loqk qka te pelqen me ba ma shum  kur te qihesh  ne qfar positze ki qef mu qi mashumti

Offline

 

#34 08.07.2008 00:03:22

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina  une ta kom regjistru msn ton edhe nuk pom prihtet met pa ne kam  se ktu new foto po dokesh met vertet llokum   nuk e dij se qfar seksi ke ba ma heret besoj je  kan e re nuk te knaq mir edhe sjakedit renin mir  por shum kisha pas deshir niher mu taku me  tu edhe ton naten me ba seks  qush ta kish desht  tu loqka nuk ta kisha prish asnji troe
loqk tash te pershendesh se  u ba edhe pak von por spomprihtet niher me bisedu ne msn   ndoshta  ti kisha  pa edhe cicat niher kshtu ne kamer  si i kishe boll  te mdhaja edhe  pse je vetum 17 vjeqare  loqk qka te pelqen me ba ma shum  kur te qihesh  ne qfar positze ki qef mu qi mashumti

Offline

 

#35 08.07.2008 22:46:40

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

agroni wrote:

tina  une ta kom regjistru msn ton edhe nuk pom prihtet met pa ne kam  se ktu new foto po dokesh met vertet llokum   nuk e dij se qfar seksi ke ba ma heret besoj je  kan e re nuk te knaq mir edhe sjakedit renin mir  por shum kisha pas deshir niher mu taku me  tu edhe ton naten me ba seks  qush ta kish desht  tu loqka nuk ta kisha prish asnji troe
loqk tash te pershendesh se  u ba edhe pak von por spomprihtet niher me bisedu ne msn   ndoshta  ti kisha  pa edhe cicat niher kshtu ne kamer  si i kishe boll  te mdhaja edhe  pse je vetum 17 vjeqare  loqk qka te pelqen me ba ma shum  kur te qihesh  ne qfar positze ki qef mu qi mashumti

Offline

 

#36 08.07.2008 22:46:56

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

agroni wrote:

tina  une ta kom regjistru msn ton edhe nuk pom prihtet met pa ne kam  se ktu new foto po dokesh met vertet llokum   nuk e dij se qfar seksi ke ba ma heret besoj je  kan e re nuk te knaq mir edhe sjakedit renin mir  por shum kisha pas deshir niher mu taku me  tu edhe ton naten me ba seks  qush ta kish desht  tu loqka nuk ta kisha prish asnji troe
loqk tash te pershendesh se  u ba edhe pak von por spomprihtet niher me bisedu ne msn   ndoshta  ti kisha  pa edhe cicat niher kshtu ne kamer  si i kishe boll  te mdhaja edhe  pse je vetum 17 vjeqare  loqk qka te pelqen me ba ma shum  kur te qihesh  ne qfar positze ki qef mu qi mashumti

Offline

 

#37 08.07.2008 22:54:07

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tung nita loqk si jeni ajeni mir si je loqk ta shtivsha karin  te kisha pas tash ktu ul ne pren   mete ul ne kar edhe meta majt karin ton naten ne pith  pse sod vetum u lajmrove dy fjal edhe ma  nuk shkrujte te lutem heren tjer shkruj edhe qilma kameren met pa       se nuk pom prihtet met pa tung gjum te ombell

Offline

 

#38 08.07.2008 22:55:48

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tung nita loqk si jeni ajeni mir si je loqk ta shtivsha karin  te kisha pas tash ktu ul ne pren   mete ul ne kar edhe meta majt karin ton naten ne pith  pse sod vetum u lajmrove dy fjal edhe ma  nuk shkrujte te lutem heren tjer shkruj edhe qilma kameren met pa       se nuk pom prihtet met pa tung gjum te ombell

Offline

 

#39 08.07.2008 22:57:49

nehati
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 10

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina bukuroshe si po kalo qenke nje bukuri e vertet a eshte kjo email e jotja e sakte kisha pas deshir shum te biseddoj

Offline

 

#40 08.07.2008 22:59:51

nehati
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 10

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tung bukuroshe a mund te bisedojm ne msn

Offline

 

#41 08.07.2008 23:01:15

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tung nita  loqk ta  shtivsha  karin    qka kisha pas sonte deshir  met ul ne  kar edhe mos meta jek deri ne mengjez

Offline

 

#42 08.07.2008 23:05:42

nehati
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 10

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina qenke bukuri e rralle a eshte emai i yti i saket a ben me dit

Offline

 

#43 08.07.2008 23:05:56

nehati
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 10

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

tina qenke bukuri e rralle a eshte emai i yti i saket a ben me dit

Offline

 

#44 08.07.2008 23:06:15

nehati
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 10

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

:)tina qenke bukuri e rralle a eshte emai i yti i saket a ben me dit

Offline

 

#45 08.07.2008 23:07:10

nehati
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 10

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

:)tina si po kalon a

Offline

 

#46 13.07.2008 07:35:49

Tetovari
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 23

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

Tina je 1 pidh i papare ti 17 vjet une 18 e gjys nashta kish kry pun me fol ne msn e pse jo edhe mu knaq loqk mos haro me mpranu TT_004@hotmail.com ok loqk ta qeli kameren une por edhe ti mue loqk me tmira pidh i mir edhe re5pekt prej meje...

Offline

 

#47 01.08.2008 21:34:19

lol
i/e regjistruar
From: system32
Registered: 01.08.2008
Posts: 12
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

ooooooooooooo zottttttt si mun e fale kaq te keqe ncncnn shihje qfar fytyre ka pash zotin si cjap a ka fytyren ncncncncncncn e po thot qe jam e mir o zot runa runa laj laj hillella pi do dysave po ik shko nshpi oj lavire a nuk sheh sa e keqe je

Offline

 

#48 15.10.2008 09:17:44

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

FLM PER FJALET E MIRA
EDHE UNE U RIKTHEVA NE KETE FORUM PAS PUSHIMEVE VERORE QE PATA NE VENDLINDJE.

UROJME TE KALOJME MIRE

Offline

 

#49 07.11.2008 17:39:43

hamshori88
i/e regjistruar
Registered: 07.11.2008
Posts: 3

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

me te qi si i behet???

Offline

 

#50 03.12.2008 12:50:29

laFdimi
i/e regjistruar
Registered: 03.12.2008
Posts: 6

Re: Përshëndetje nga Sexy_TINA

shum fort a

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting