FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 17:30:16

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Te perkedhelemi me shume!

Te perkedhelemi me shume!Kur bota behet bardhe e zi eshte e lehte qe mendimet tona te marrin nje drejtim te shemtuar. Keshilla me e mire eshte ajo per te reaguar dhe te "armatoseni" me energji kunder situatave negative. Pse jo pak egoizem i shendetshem mund te jete shume i nevojshem per te kaluar momentet e keqija, keshtuqe dedikojuni vetes tuaj dhe gjerave qe ju japin kenaqesi. Evitoni pertesen dhe mos bini pre e televizionit. Gjeni nje aktivitet alternativ ne shtepi apo jashte saj. Mbas pune mos shkoni menjehere ne shpi, shijoni nje happy hour ne shoqeri, mund te jete nje alternative e vlefshme nga monotonia e zakonshme. Perpiquni te keni nje jete seksuale aktive, edhe pse ne vjeshte deshira ulet. Dedikoini me shume kohe perkedheljeve me kremra dhe balte, por mbi te gjitha me masazhe relaksuese. Keto do tju bejne te ndiheni me mire.

Offline

 

03.01.2010 17:30:16

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting