FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 17:33:48

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Hiqet si vellai binjak, perdhunon kunaten

Hiqet si vellai binjak, perdhunon kunatenAjo e vuri re se dicka nuk shkonte; kur ishte ne shtrat burri qe besonte se ishte bashkeshorti, ishte ne fakt vellai i tij binjak. Keshtu ajo pesoi nje dhune seksuale e nuk i mbeti gje tjeter vecse ta denonconte kunatin Ky i fundit, nje polic i Orange ne Connecticut, me vella binjak identik, dha doreheqjen nga puna e tij, pasi ishte protagonist i ketij episodi. Iu prezantua kunates, duke u hequr sikur ishte bashkeshorti i saj dhe duke e bindur qe te kryenin nje raport seksual. Gruaja gjate marredhenies vuri re se partneri nuk ishte burri i saj dhe u perpoq ta shtynte me force, por nuk mundi. Kunati i saj e perdhunoi.

U tradhetua nga nje tatuazh Jared Rohring, 25 vjec perfitoi nga ngjashmeria identike me te vellane Joseph per te kryer marredhenie me gruan e tij. Por u tradhetua nga nje tatuazh. Kunata e vuri re kete detaj dhe tentoi ta shtynte Jared, por ky jo vetem qe nuk u largua, por e detyroi me force gruan e te vellait te kryente marredhenien seksuale me te. Per kete motiv pas ngjarjes ai u denoncua nga viktima ne polici. Fillimisht humbi vendin e punes, tani duhet te perballet me drejtesine...

Offline

 

03.01.2010 17:33:48

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting