FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 08.11.2007 13:55:13

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Seksi ne grup?

A keni be sex grupor ndonjehere?
Si ishte, me sa femra apo meshkuj e betet?
Cilat jane pershtypjet tuaja per kete sex?

Offline

 

08.11.2007 13:55:13

AdBot
Advertisements

#2 08.11.2007 17:01:37

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Seksi ne grup?

MUA ME VJEN TURP TE BEJ SEX NE GRUP
ASNJEHERE SE KAM PROVUAR AS QE MENDOJ TA PROVOJ NDONJEHERE

Offline

 

#3 01.05.2008 21:42:55

driloni
i/e regjistruar
Registered: 25.04.2008
Posts: 10

Re: Seksi ne grup?

group sex  that's  wonnder ful  but  when  u  are  with 2  girls :P

Offline

 

#4 02.05.2008 09:49:41

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Seksi ne grup?

Seksi ne grup do te ishte dicka shume e hatashme per mendimin tim. Kam IDene qe adrenalina duhet te shkoje goxha lart. Mua per vete do te me pelqente dhe nuk do te kisha paragjykime ne lidhje me te.

Offline

 

#5 02.05.2008 10:09:52

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: Seksi ne grup?

po un e kam provuar edhe ate disa her

Offline

 

#6 02.05.2008 18:36:18

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Seksi ne grup?

Është diçka e neveritshme.

Offline

 

#7 06.05.2008 01:36:15

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Seksi ne grup?

me ka ndodhur nje here ne jeten time
dy femra e une vetem

Offline

 

#8 11.05.2008 22:20:53

dajushi
Guest

Re: Seksi ne grup?

oj tin  qfar  sy  pase  ti  me  dhet  ban  seks  peniher  po  mos  jafut  kot

 

#9 11.05.2008 22:21:44

dajushi
Guest

Re: Seksi ne grup?

mos  takajt  ty  neve  po  valla

 

#10 26.05.2008 00:34:32

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: Seksi ne grup?

disa here me dy femra e kam bere

Offline

 

#11 04.10.2008 15:59:46

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: Seksi ne grup?

e kam bere njeri me qinte ne pidh tjetri n e byth

Offline

 

#12 17.10.2008 17:28:58

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Re: Seksi ne grup?

fiffy wrote:

e kam bere njeri me qinte ne pidh tjetri n e byth

cili kar te dukej me i lezecmi

Offline

 

#13 18.10.2008 13:39:10

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Seksi ne grup?

te ralla jane shqiptarkat qe kane be sex ne grup
te ne ende ka moral dhe etike

Offline

 

#14 07.11.2008 23:36:34

meraklija
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2008
Posts: 10

Re: Seksi ne grup?

sexi ne grup esht per maniaka

Offline

 

#15 22.11.2008 03:01:20

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Seksi ne grup?

pervoje interesante.....por nje mashkull me dy femra eshte goxha trajning i mire per mashkujt

Offline

 

#16 28.06.2009 19:35:19

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Seksi ne grup?

fiffy wrote:

e kam bere njeri me qinte ne pidh tjetri n e byth

ke pa shum fillme me duket a

Offline

 

#17 28.06.2009 19:37:13

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Seksi ne grup?

se kam provuar at gje asnjeher dhe se kam ne plan ta provoj.gje e tmershme me duket

Offline

 

#18 28.06.2009 21:56:45

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

FATALJA wrote:

se kam provuar at gje asnjeher dhe se kam ne plan ta provoj.gje e tmershme me duket

as une se kam provu
po sbesoj te jete kaq e tmershme

Offline

 

#19 30.06.2009 19:22:54

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Seksi ne grup?

per mua eshte tmer te dajsh parnerin me donje tjeter

Offline

 

#20 01.07.2009 09:36:35

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Seksi ne grup?

un do doja t me futeshin nga prapa para e ngoje njeheresh
duhet tjete e mrekullueshme te ndihesh e plotesuar nga t gjitha anet

Offline

 

#21 02.07.2009 06:56:17

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

iva je qire ti ndonjehere ne grup

Offline

 

#22 02.07.2009 07:46:51

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Seksi ne grup?

njehere kam bere nje treshe me dy turista angleze
ishte e mrekullueshme
te dy ishin me origjine afrikane te zinj

Offline

 

#23 02.07.2009 07:48:41

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

slutty_iva wrote:

njehere kam bere nje treshe me dy turista angleze
ishte e mrekullueshme
te dy ishin me origjine afrikane te zinj

te pelqen me shume se me nje person vetem

Offline

 

#24 02.07.2009 07:52:22

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Seksi ne grup?

varet po kur je me dy nuk del e pakenaqur
por un vetem nje here e kam provuar dhe me ka pelqyer shume
do kisha qejf te provoja me nje vajze ose me nje djale dhe nje vajze njeheresh

Offline

 

#25 02.07.2009 07:56:22

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

o iva po ne byth te  pelqen

Offline

 

#26 02.07.2009 08:01:20

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Seksi ne grup?

zakonisht kur e kam bere me ka pelqyer por disa here ka qene e dhimbshme po edhe dhimbja e mire eshte ne sex
me pelqen pasi edhe djemte cmenden dhe zakonisht un jam e para qe qijne ne byth pasi nuk e provojne shume gocat.
shoqet e mija se kan provuar ose vetem nje here dhe si ka pelqyer

Offline

 

#27 02.07.2009 08:07:31

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

iva sa cm afersisht ka qene kari me i madh qe ke provu

Offline

 

#28 02.07.2009 08:14:49

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Seksi ne grup?

ai me tha se e kishte 21 cm
un se di taman po ishte i madh
nje te dashuri tim ja kam matur me vizore dhe e kishte 18cm qe nga koqet te maja

Offline

 

#29 02.07.2009 08:16:40

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

slutty_iva wrote:

ai me tha se e kishte 21 cm
un se di taman po ishte i madh
nje te dashuri tim ja kam matur me vizore dhe e kishte 18cm qe nga koqet te maja

nese te jepej mundesia do ishe qi prap me zezak

Offline

 

#30 02.07.2009 08:18:21

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Seksi ne grup?

poooooooo

Offline

 

#31 02.07.2009 08:21:43

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seksi ne grup?

kaq shume qenke kenaqur:D

Offline

 

#32 22.07.2009 16:06:33

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Seksi ne grup?

iva nese te jepet mundesia mu qu me ni kali a kishe provu,aj e ka shum te madh keshtu qe edhe ajo osht knaqesi per femnat se nuk je e para as e fundit

Offline

 

#33 23.07.2009 06:01:45

besa
Guest

Re: Seksi ne grup?

volla te them te drejten kisha pas qef me gjet nje qift ideal e me ba sex ne grup

 

#34 24.07.2009 07:22:07

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Seksi ne grup?

slutty_iva wrote:

ai me tha se e kishte 21 cm
un se di taman po ishte i madh
nje te dashuri tim ja kam matur me vizore dhe e kishte 18cm qe nga koqet te maja

ka edhe me 22 cm qe po t'lypin po spo don

nashta sun i perballon karit tim iva ?

Last edited by Unikkatil (24.07.2009 07:22:28)

Offline

 

#35 27.07.2009 13:53:58

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Seksi ne grup?

ivaaaaa a ki bo foto te reja diqka ajooooooo qiti

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting