FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.01.2010 08:52:04

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

CIA, shoqëri për monitorimin e Facebook-ut

Syri i CIA-s per Facebook-un. Inteligjenca amerikane ka vendosur te shtoje kontrollin e vete ne blogjet, rrjetet dhe faqet personale te perdoruesve te internetit duke blere nje shoqeri informatike qe do te monitoroje ate cfare ndodhe ne “Facebook” apo “Twitter”.

Qeveria amerikane ne kuader te masave kunder terrorizmit eshte duke pare me prioritet kontrollin e veprimtarive qe behen ne rrjet.

Offline

 

09.01.2010 08:52:04

AdBot
Advertisements

#2 18.08.2010 15:52:32

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: CIA, shoqëri për monitorimin e Facebook-ut

epo ma te sigurt ma ska se qysh me u kan  ne fb  ehhehhehhe

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting