FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 08.11.2007 17:00:11

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Kur keni bë sex për herë të fundit?

PYETJA IME ESHTE -

KUR KENI BE SEX PER HERE TE FUNDIT?

KOHA, DITA , ORA DHE VENDI!

Offline

 

08.11.2007 17:00:11

AdBot
Advertisements

#2 23.11.2007 11:41:01

resh
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2007
Posts: 18

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy tina 17, dje kam bo sex e ti qiko kur a?

Offline

 

#3 23.11.2007 11:41:19

resh
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2007
Posts: 18

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy tina 17, dje kam bo sex e ti qiko kur a?

Offline

 

#4 26.11.2007 02:04:01

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

SEX KAM BE DJE ME BURRIN TIM.
JAM I LUMTUR ME JETEN TIME SEKSUALE DHE ASNJEHERE NUK E TRADHETOJ ME ASKEND SEPSE AI MI PLOTESON TE GJITHA NEVOJAT QE KA NJE FEMER.

Offline

 

#5 26.11.2007 02:28:59

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy tina nese eshte e vertet ajo qe thua per burrin me mbetet vetem te them URIME JE NJE SHEMBULL I MIR PER TE GJITHE

Offline

 

#6 26.11.2007 02:32:18

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

erat wrote:

sexy tina nese eshte e vertet ajo qe thua per burrin me mbetet vetem te them URIME JE NJE SHEMBULL I MIR PER TE GJITHE

ERAT

SHUME KUSH MUND TE MENDOJ SE UNE JAM NJE KURVE QE QIHEM PER PARA APO PER DICKA TJETER, POR JO, UNE JAM NJE NENE E MIRE DHE NJE BASHKESHORTE TEPER E MIRE. UNE KAM JETEN TIME, KAM NJE DJALE 2 VJECAR QE QUHET ERBLIN DHE NJE BURRE TEPER TE SUKSESSHEM QE SOT UDHEHEQ DISA KOMPANI KETU NE ANGLI

UNE KETU FLAS SEPSE DUA TE KONTRIBOJ QE VETEDIJA SEKUSEALE TEK FEMRAT TONA TE NGRITET DHE GJERAT TE MOS JENE TABU.

Last edited by Sexy_Tina_17 (26.11.2007 02:33:33)

Offline

 

#7 26.11.2007 02:54:05

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

tina me rrespekt po te them BRRAVO sukses .
por dua te citoj diqka ndoshta dikush kur e shef se per qka diskutoj ketu mendon se jam nje manjak seksual por jam me te vertet vetem nje njeri i thjesht qe gjerat i mar ashtu si jan e jo me romantizem te terbuar pra diskutoj thjesht sepse kam deshir te die se deri ku ka arritur vetedija shqipetare ne edukimin seksual

Offline

 

#8 26.11.2007 08:39:50

resh
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2007
Posts: 18

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy tina te pershendes qiko, shpresoj se je mire, si po kalon bre?

Offline

 

#9 06.01.2008 12:42:58

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Po me thene te drejten u bene rreth 15 dite qe nuk kam bere seks :)

Offline

 

#10 20.01.2008 02:44:51

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

ka nje priudh te gjate qe nuk kam bere sex arsyet jan personale e keshtu  me rradh

Offline

 

#11 02.06.2008 12:21:58

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy tina loqk ti masi veq qenke e knaqur me seksin qe ben me tdashurin tend edhe ske nevoj per tjeter mu mendja mthote tjeter qka e kunderta qe thua ti per arsye se imellen tende mund ta marin krejt vizituesit qe e vizitojn ket forum zemer kshtu qe mos u kallxo kishe une melaq kur veq kar lyp ka shkon qoft edhe kur udhton me aeroplan me mujt ishe qi me pilotin i kishe hyp permi edhe ja kishe mar ngoj qao klm pa ofendime a menimi jem .

Offline

 

#12 02.06.2008 12:22:48

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

e sa i perket kur kam bere sex per her tfundit ka qen nje muj me pare .

Offline

 

#13 02.06.2008 22:55:04

sportisti_xxx
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2008
Posts: 6

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

pra 30 min.uhhhhhhh,me mire po shkoj prap

Offline

 

#14 02.06.2008 23:10:45

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

S'ka 5 ore te plota qe e ja kam mbushe maxhen , maxhetores :P

Offline

 

#15 10.06.2008 18:49:07

loli
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2008
Posts: 9

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

dje kam ber sex per 2 oer pa der pre

Offline

 

#16 11.06.2008 08:54:50

Wiscky99
Guest

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

a nihet edhe me dor sexi hahah hajgare sex bej zhdo dit :D

 

#17 31.12.2008 18:16:18

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sexy_TINA wrote:

SEX KAM BE DJE ME BURRIN TIM.
JAM I LUMTUR ME JETEN TIME SEKSUALE DHE ASNJEHERE NUK E TRADHETOJ ME ASKEND SEPSE AI MI PLOTESON TE GJITHA NEVOJAT QE KA NJE FEMER.

uhmmm these te jesh ne Tirane m ket jet qe bohet ktu ke pur te mesuar me shum gjona dhe  do te pelqej ;)

Offline

 

#18 31.01.2009 00:53:33

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Dje per her te fundit  .

Offline

 

#19 04.02.2009 07:33:21

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

fort po rrejshe edhe ti tina! me pas qen e knaqur me jeten tende seksuale nuk kishe nejt tan diten n'forum me prit mos po poston dikush ndonje foto apo video me permbajtje pornografike, e kto rrena thueja tjeterkujt e jo neve se sna e lshon dot.
ok eshte pune e jotja edhepse nuk eshte ashtu siq thua ti megjithate une te deshiroj qe ajo te ndodhe me te vertet, ndersa per temen nuk ka me shum se dy ore qe kam qir dhe jam nisur per pun

Offline

 

#20 04.02.2009 16:58:54

Ameros
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2009
Posts: 6

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sexy_Tina: JAM I LUMTUR ME JETEN TIME SEKSUALE  mos valle je djal dhe shtiresh sikur je vajze ???Nese je vajze hajt pra se e bejm bashk ni sex te fort  tani:):)

Offline

 

#21 14.02.2009 18:45:28

Hot_GER_Boy
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 12.02.2009
Posts: 13
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

oooh bre vlla them une kejt kara kan ktuh edhe kto qe jan me Profil te ndonje femre ncncnc

Haj tash po regj, edhe un nje NIK femre edhe po vendoj nje foto te ndonje femres edhe po tham kishe po jam Femer ncncnc kejt ´Karra ktuhh  bre

Last edited by Hot_GER_Boy (14.02.2009 18:46:05)

Offline

 

#22 14.02.2009 18:47:51

Hot_GER_Boy
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 12.02.2009
Posts: 13
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Para 1 Ore e kam vra Pidhin FORT bilee   me ka kejt :D:D

Offline

 

#23 24.02.2009 03:07:06

besi_solider
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2009
Posts: 3

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

pershendetjeee  si jeni un jom i ri ktu dhe  po  shiqoi  se  si folet ktuu  po me   pelqen biseda juaj  ju lumt jeni te  papar bdersa ty SEXY_TINA te uroi jet te lumturr  me familjen tane  e ishalla te rritet  djali u boft plak em mjekerr :D:D:D  ciao klmm jeni  njesha

Offline

 

#24 24.02.2009 03:07:48

besi_solider
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2009
Posts: 3

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

pershendetjeee  si jeni un jom i ri ktu dhe  po  shiqoi  se  si folet ktuu  po me   pelqen biseda juaj  ju lumt jeni te  papar bdersa ty SEXY_TINA te uroi jet te lumturr  me familjen tane  e ishalla te rritet  djali u boft plak em mjekerr :D:D:D  ciao klmm jeni  njesha

Offline

 

#25 24.02.2009 03:09:16

besi_solider
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2009
Posts: 3

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

pershendetjeee  si jeni un jom i ri ktu dhe  po  shiqoi  se  si folet ktuu  po me   pelqen biseda juaj  ju lumt jeni te  papar bdersa ty SEXY_TINA te uroi jet te lumturr  me familjen tane  e ishalla te rritet  djali u boft plak em mjekerr :D:D:D  ciao klmm jeni  njesha

Offline

 

#26 01.03.2009 01:36:26

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sexy_TINA Kur i pille ata Thmi ti qifsha motrat Kudra e keqe e qka po rrin neper Foruma erotik kur sje kurv e qka je ti melaqe Pidhi i kalbt

Offline

 

#27 26.05.2009 21:09:57

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

para nje ore
e qiva mire komshijen

Offline

 

#28 27.05.2009 08:43:25

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Para nje viti me ish- te dashurin tim spanjoll ne mes te Barcelones ne nje nder hotelet me te mira n Barcelon.

Offline

 

#29 27.05.2009 16:39:49

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Arta wrote:

Para nje viti me ish- te dashurin tim spanjoll ne mes te Barcelones ne nje nder hotelet me te mira n Barcelon.

mos me cmend
ke nje vit pa seks??????????????:/:/:/
STE BESOJ

Offline

 

#30 28.05.2009 12:51:11

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

SEX KAM BE PARA DY NETESH,AMA JO SEX PALIDHJE PO SEX SHUM TE MIR.UN E KUM KNAQ BURIN TIM AI MUA ME KA KNAQ.SHUM KA VLER TE JA MESOSH MASHKULLIT PIKAT E DOBTA,CKA DON DHE CKA NUK DON GJAT SEXIT.VEQ U JO ME LIVDU VETEN AMA SHUM DI ME KALL BURIN TEM.DI EM TRANU KEJT A. TUNG

Offline

 

#31 09.07.2009 08:49:49

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

FATALJA wrote:

SEX KAM BE PARA DY NETESH,AMA JO SEX PALIDHJE PO SEX SHUM TE MIR.UN E KUM KNAQ BURIN TIM AI MUA ME KA KNAQ.SHUM KA VLER TE JA MESOSH MASHKULLIT PIKAT E DOBTA,CKA DON DHE CKA NUK DON GJAT SEXIT.VEQ U JO ME LIVDU VETEN AMA SHUM DI ME KALL BURIN TEM.DI EM TRANU KEJT A. TUNG

mu smunesh volla :P

Offline

 

#32 28.07.2009 19:27:10

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sot ne mesdite kur u kthye i shoqi nga puna e clodha pak se ishte lodhur.

Offline

 

#33 22.11.2009 23:22:52

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

FATALJA a e din buri yte qe ti je anetare ne ket forum

Offline

 

#34 24.12.2009 00:19:05

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sot ne dreke mbi divan ne kuzhine

Offline

 

#35 26.03.2010 00:00:28

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

para nja 4 oresh

Offline

 

#36 26.03.2010 01:27:27

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

mbram pas mesnate ne krevatin tim me gruan time edhe knaqesia me e madhe esht se i derdhem mrenda uuuuuhhh. che bello fare sesso ogni giorno

Offline

 

#37 09.06.2010 01:11:11

Bubrreci
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2010
Posts: 28

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sot sot 23 ora data nuk e din

Offline

 

#38 23.06.2010 19:45:58

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

proom ,,te restorantt idal 2 ktuu NGJILAN  ;)

Offline

 

#39 06.08.2010 03:30:46

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sexy_TINA


Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

SEX KAM BE DJE ME BURRIN TIM.
[JAM I LUMTUR] ME JETEN TIME SEKSUALE DHE ASNJEHERE NUK E TRADHETOJ ME ASKEND SEPSE AI MI PLOTESON TE GJITHA NEVOJAT QE KA NJE FEMER.PSE PO THU JAM I LUMTUR SPO THU JAM E LUMTUR  I/E KE TU KA PERZI HAHAHHAA A KE HARRU QE JE FEMER A:P IK MORE PEDER MASHKULL :lol::lol::lol:

Offline

 

#40 06.08.2010 10:10:05

Endera
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2010
Posts: 3

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Sexy_TINA wrote:

SEX KAM BE DJE ME BURRIN TIM.
JAM I LUMTUR ME JETEN TIME SEKSUALE DHE ASNJEHERE NUK E TRADHETOJ ME ASKEND SEPSE AI MI PLOTESON TE GJITHA NEVOJAT QE KA NJE FEMER.

Ketu po shifet qart qe je mashkull,se femra kur flet per vete thot JAM E LUMTUR,e jo jam I lumtur...automatikisht ne e kemi te mesuar doren te shkruajm jam e lumtur,e gezuar...ne nuk bejm gabim asnjeher.

Dhe per pergjegejn e dyt,pse cka po te duket ty kjo qe shkruan ne forum, a nuk eshte tradhiti....a e din gruaja jote qe hyn ketu dhe paraqitesh femer dhe flet me femra..edhe kjo eshte tradheti.

Turp per popullin shqipetar ne c'far niveli kemi ra, ne nivel te shkive.... juve duhet me ju hy me ju korr ,koken me ju hjek nje nga nje deri te fundit...se jeni turp i keti populli.

Ja nje link per ju , se si do te jete fundi i juj qe mireni me keto gjera:

http://www.youtube.com/watch?v=Rhuwd4zl … re=related

Offline

 

#41 07.08.2010 16:56:07

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Per ENDERA:


Dhe per pergjegejn e dyt,pse cka po te duket ty kjo qe shkruan ne forum, a nuk eshte tradhiti....a e din gruaja jote qe hyn ketu dhe paraqitesh femer dhe flet me femra..edhe kjo eshte tradheti.

Turp per popullin shqipetar ne c'far niveli kemi ra, ne nivel te shkive.... juve duhet me ju hy me ju korr ,koken me ju hjek nje nga nje deri te fundit...se jeni turp i keti populli.

Ja nje link per ju , se si do te jete fundi i juj qe mireni me keto gjera:


1. Ti qe po predikon moral, vet cfar je duke bere?
2. Ateher edhe ti automatikisht po hyn ne mesin e atyre qe duhet korrur.
3. Ato zera qe i ndegjon, vet emri po te tregon: ENDERA
dhe:
4. Nuk shkruhet ENDERA por shkruhet ENDRRA ! keshtu qe shife veten se pari e pastaj kritiko te tjeret per gabime ne shkrim !

Offline

 

#42 08.08.2010 12:07:07

djaliii
i/e regjistruar
Registered: 21.07.2010
Posts: 8

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

une nuk kam ber seks asnjeher ne jet edne edi qe nuk ebesoni por kjo ehste e vertet

Offline

 

#43 08.08.2010 16:17:35

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Para 2 oresh, ne kuzhineeeee

Offline

 

#44 08.08.2010 17:26:22

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

ahahahh akullorja pse ne kuzhin loqki.me siguri paske ber seksi sallat

Offline

 

#45 08.08.2010 22:49:15

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy_boyy wrote:

ahahahh akullorja pse ne kuzhin loqki.me siguri paske ber seksi sallat

Ne kuzhin sepse me pelqen .. me duket eksitues ai vend:)

Offline

 

#46 08.08.2010 23:50:42

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

ne qfar pozicioni e bere .

Offline

 

#47 09.08.2010 12:43:32

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexy_boyy wrote:

ne qfar pozicioni e bere .

Ne te gjitha ama me se shumti 69 mbi divan

Offline

 

#48 09.08.2010 21:48:25

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

ufffff e paske be ne pozicionin qe e du ma se shumti.

Offline

 

#49 10.08.2010 08:05:25

123456789
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2010
Posts: 4

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

sexyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#50 31.10.2012 09:43:59

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Kur keni bë sex për herë të fundit?

Te Shtunen, ne Hotel me nje Mashkull nga Peja  shuuuuuummmm i bukur!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting