FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.01.2010 16:19:32

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Beyonce, trupi më i dëshiruar i vitit 2009

Një pjesë e madhe e femrave në botë dëshirojnë që kur të shohin veten në pasqyrë të duken si ylli i muzikës R’n’B, Beyonce, dhe si aktorja Kate Winslet.

Ndërsa, shumë meshkuj në botë dëshirojnë që këto dy bukuroshe ti shohin në krevatin e tyre, kur të zgjohen në mëngjes.

Në anketën “Trupi më i dëshiruar i vitit 2009” të cilën e ka realizuar gazeta angleze, Daily Mail, kanë marrë pjesë rreth 2000 femra, të cilat kanë votuar femrat më të bukura të shou-biznesit.

Pas Beyonce dhe Kate Winslet radhiten Hally Berry, Kelly Brook, Sheryl Cole, dhe bukuroshja e vitit Megan Fox, ndërsa në këtë listë është edhe Lilly Allen.

Offline

 

10.01.2010 16:19:32

AdBot
Advertisements

#2 10.01.2010 16:21:42

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Beyonce, trupi më i dëshiruar i vitit 2009

beyonce osht shum sexy

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting