FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2010 00:20:48

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Lewis Hamilton ndahet nga e dashura Nicole Schwerzinger

Asi i Formulës 1, Lewis Hamilton dhe anëtarja e grupit “Pussycat Doll”, Nicole Schwerzinger janë ndarë pas dy viteve së bashku.

Garuesi i Formula 1 dhe ylli i popit kanë thënë se për ta më e rëndësishme është karriera.

“Ata kanë vendosur që të jetojnë ndaras. Ata dëshirojnë që të fokusohen në karrierën e tyre dhe prapë do të mbesin shokë”, kanë thënë në një deklaratë të përbashkët zëdhënësit e çiftit.

Lewis, i cili është përballur me vitin më të tmerrshëm të karrierës së tij thuhet se e ka lënë atë Nicole.

Thuhet se me rikthimin e Michael Schumacher nga pensionimi, ai do të përballet edhe më shumë në vështirësi për të fituar vendin e parë në F1.

Bukuroshja nga Hawaii, e cila njëherë e kishte quajtur Lewis si “shpirt binjak të saj” po ashtu është e zënë për të incizuar albumin e saj të ri solo.

Offline

 

12.01.2010 00:20:48

AdBot
Advertisements

#2 12.01.2010 00:20:59

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Lewis Hamilton ndahet nga e dashura Nicole Schwerzinger

http://www.gazetaexpress.com/web/images/gexGallery/22507/cache/lewis-490x320.jpg

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting