FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.03.2010 14:28:32

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Si e qiva profesoreshen time

Isha duke pritur autobusin si zakonisht binte shi i madh dhe un lutesha qe te vij me shpejt autobusi, papritmas u ndal vetura e profesoreshes sime me pyeti per ku je nisur i thash ne shtepi tha futu brenda ..dhe un u futa brenda profesoresha me tha qe kam pak pun deri te ni shoqe per te marr diqka dhe pastaj do nisemi tha ke koh un i thash po more so  problem ..dhe mberritem te shoqja e saj e kreu punen dhe u fut ne kerr dhe u nisem per ne shtepi ..ne at moment filloi biseda me profesoreshen me pyeti si po ja kalon me fakulltet ke dhene ndonje provim a ke bo femen a po nxen naj sen  keto pyetje qe mi bente profesoresha un u habita per pak sekonda mbeta i shtangur dhe un vetem buzqesha dhe i thash t'gjitha ngapak ..kari im vetem reagoi kur i ndegjova ato pytje me at ze shum melankolik te profesoreshes e verejti edhe profesoresha ket gje ..dhe ajo u be kinse i ra nga dora mobilli dhe u ul per ta marr njeren dor e vuri ne preher tim bash te karii dhe me tjetren e mori mobillin e ktheu koken dhe me nje shikim shum te embel me shikoi drejt ne sy dhe buzqeshii ..dhe me tha qka ke kshtu ? un i habitur ju pergjigja i thash  jo nuk di pse qka ..ajo tha paske kar te madh mor djalosh un vetem buzqesha dhe shikova i habitur profesoresha ne at momentt ja nissi me ma ngjesh karin mbi pantollona kari veq sa nuk pelciste nga tensioni i madh ..me tha te shkojm me nje vend me te qet diku ne periferi dhe shkuan ne nje pyll ku ishte atu afer dhe ndaloi veturen dhe me tha mu kall pidhi nxenesi im i bukur ma shuaj ket zjarr dhe ne at momentt ja nissi me ma thith karin ma thithke si nje profesioniste me shum pervoj po ashtu edhe koqet e mija te fryra mi  lepike un u kallsha kejtt ndjesha nje knaqsi teper te madhe dhe pastaj i ndrrum pozicionet ja nisa me ja lepi cicat e mdhaja qe i kishte profesoresha ja lepisha po ne te njejten koh ja kafshojsha nagapak per ta eksituar edhe me shum ajo me thojke fjal te embla qenke me pervoj po ti po dishe mem knaq  hajde jepii djalosh i shkathet etj ..dhe keto fjal mu me eksitonin edhe me shum dhe pastaj fillova per tja lepi pidhin pidhin e kishte te rruar por vetem pak lesh kishe len ne form te shkronjes V fillova me ja lepi si i qmendur klitorisin dhe pastaj rreth e rreth pidhin me guh tu ja lepii pastaj dy gishta ja futa ne pidh dhe ja lepisha si i qmndur dhe ajo ne at moment u kall shum dhe perjetoi nje orgazm ..dhe pastaj dolem nga vetura dhe fillova me qii ne at moment ne poziten dogy style ja futa ngadal ne pidh dhe fillova ta pompoj me nje shpejtsi shum te madhe e ndjeva vapen e madhe qe e kishe ne brendsi te pidhit ne at momentt un u derdha brenda saj ne pidh ishte nje kanqsi e papershkrushme  dhe kari im ende qendrojke i forcuar filloi me ma lepi perseri karin ajo sperm qe kishte mbetur ne kar te gjithen e rrembeu dhe pastaj fillova prap ta qij por ne pozit tjeter ja qova kembet dhe ja futa karin tim te madh ne pidh dhe filloova ta pompoj perserii  te dy ishim ber qull nga djerset e qiva fort ne ket pozit pastaj e nxora gjokun tim dhe ja futa ne both per fat te mir nuk e kisha problem depertoi let ne anus kari im dhe ne fillim e qija me kujdes me ngadal por ajo me luste qe ta shpejtoja ritmin me shpejt dhe e bera me deshiren e profesoreshes sime ..ajo ndjeu lezet shum te madh po , e qiva fort e fort dhe pastaj e nxorra karin dhe ju derdha ne cica kishte cica shum te lezetshme  dhe un u derdha  shum sperm doli nga kari im u befasua edhe profesoresha dhe buzqeshii dhe pastaj me dor e mbledhi gjith spermen dhe e futi ne goj te gjithin  dhe e perbiu ...me tha qenke djalosh se jo mahii un buzqesha dhe i thash pse nuk e ke dit ket gje ti a ..ne qdo moment jam ne sherbimin tuaj u veshem dhe ikem nga vendi te relaxuar shum dhe me dergoi deri ne shtepi dhe e falenderova shum per ket knaqsi qe ma dhuroi profesoresha ime e dashur po ashtu edhe profesoresha mua dhe ika ne shtepii ...

Offline

 

02.03.2010 14:28:32

AdBot
Advertisements

#2 03.03.2010 15:18:36

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Si e qiva profesoreshen time

hahahahahaha :D

Offline

 

#3 03.03.2010 15:33:00

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Si e qiva profesoreshen time

Qka po rren bre po qfar t'qimi ti profesoreshen!! ncncnc :S

Ty apot doket vetja ne Video Porno... ne ato videot qe jan porno qyshty jan do video profesoresha me nxenes prej atyne e ki marr kit fore ;)

Offline

 

#4 03.03.2010 16:16:46

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Si e qiva profesoreshen time

The|Dicky wrote:

Qka po rren bre po qfar t'qimi ti profesoreshen!! ncncnc :S

Ty apot doket vetja ne Video Porno... ne ato videot qe jan porno qyshty jan do video profesoresha me nxenes prej atyne e ki marr kit fore ;)

o katunar sjom ka rrej ky sen o i vertet kur tjesh i qim none i qin jo veq profesoreshat po edhe drejtoreshatt .. e mu ma ka honger ajo pidhi edhe e kom qi edhe so ka ma nin mu ti a beson a jo ..un kryesora tregova edhe qaq .. tung e ki haver

Offline

 

#5 12.03.2010 13:19:18

rinori30
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2010
Posts: 7

Re: Si e qiva profesoreshen time

Mos ke pa andërr , quni nëse nuk po rren ??!!

Offline

 

#6 12.03.2010 13:20:26

rinori30
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2010
Posts: 7

Re: Si e qiva profesoreshen time

Mos ke pa andërr , quni nëse nuk po rren ??!!

Offline

 

#7 26.05.2010 13:03:05

i trenti
i/e regjistruar
Registered: 26.05.2010
Posts: 4

Re: Si e qiva profesoreshen time

sa her kam qi une keshtu ti spe dike qka eshte pidhi bre djal

Offline

 

#8 26.05.2010 18:53:52

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Si e qiva profesoreshen time

ke qi karin tem ..a di a sdi qa o pidhi vete nonen  tone tkallxon katunar,,,

Offline

 

#9 27.07.2010 09:05:23

off off_Djal
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2010
Posts: 6

Re: Si e qiva profesoreshen time

shi u kan tuj ra ni her profesoresha  tmori me t'qu  nshpi  e masnej kur shkut en mal pushuoi shiu,,,doli dielli u ba nxet 40 grad ju u djersitet etj etj....Kari madh kqyr gjeje naj tregim ne revista e  shkruje ktu  se qeky as anderr  as sen su dal  :D :lol:

Offline

 

#10 31.08.2010 19:28:04

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Si e qiva profesoreshen time

off off_Djal :@ qa kari din ti o zdral . po le mos komento hiq ma mir ..aightt

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting