FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.03.2010 15:27:04

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Kari dhe Pidhi

Ja nje poem për Karin dhe Pidhin

Kari Pidhi ne ledin
Her po qihen , her po rrin
Po thot Pidhi spo ma kana
Po thot Kari mir ta bana :lol:


By The|Dicky

Offline

 

03.03.2010 15:27:04

AdBot
Advertisements

#2 15.06.2010 17:38:07

Getuaarta
.......Femer_Xix_.......
From: Getuaarta
Registered: 03.01.2010
Posts: 54
Website

Re: Kari dhe Pidhi

Hhahhahhahhahahhahhahahhahha Qit edhe per pidh tim je poezi..ahahhahhhahhaha

Offline

 

#3 17.06.2010 14:10:15

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Kari dhe Pidhi

vazhdim

  Or pidhe kush pote mvet
deri ne kurudllduk ka me ta zatet.
Edhe nese thua bolle,
ateher vendosi me ta shti ne goj !

Offline

 

#4 11.10.2012 20:39:13

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: Kari dhe Pidhi

pidh , pidh aguridh - pertej lumit mos u hidh , se te zene kusaret e te rrasin karet..........................

Offline

 

#5 12.10.2012 13:41:51

eddy
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2012
Posts: 8

Re: Kari dhe Pidhi

Kari pidhi jane shoke ato lozin te dy toke....
Pidhi thote hajde m qi kari thote skam fuqi...
Sa te rritem edhe pak do ta caj ta bej me gjak..

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting