FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.03.2010 10:49:37

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

gruaja e martuar , tirana dhe une

ajo ishte nje 23 vjecare , e martuar qe 17 vjece me nje burre 10 vjet me te madh se vetja ,
kacurele , pakk e shkurter dhe topolake,por kishte nje buzeqeshje fanttastike,
kishte buba[ cica] te rrumbullaket dhe bythe te shijshme.
u njohem rastesisht ne nje forum ketu e 7 vjet me pare .
une sapo isha ndare nga e dashura ime dhe kisha ca kohe qe nuk po qija nonje goce.
ajo lezonte shkrimet e mia ne forum dhe si duket i terhoqa vemendjen sepse shkruaja me shume pasion dhe romance per dashurine .
konatktonim me imail dhe pas 2 muajsh ishim njohur mire .
ajo me tregonte cdo hollesi nga jeta e saj
se si ishte e merzitur nga burri i saj dhe se donte te kthehej ne shqiperi
nuk vonoi shume dhe te dy shprehem ndjenjast dhe emocionet qe kisbhum per njerin tjetrin ,
por une kisha frike pasi ishte e martuar.
qendrova 2 jave pa komunikuar dhe vendosa ti shhkruaj perseri.
ajo u gezua shume dhe me kerkoi nr e tel tim .
vendosite vinte ne shqiperi
me mer ne tel dhe me zerin e saj te embel qe i ddridhej me tha
alo , kastriot . jam silvia
te them te drejten dhe une u drodha nga emocionet
lame takim ne tirane
u takuam te nesermen dhe ate binte shi dhe , une po prisja ne nje lokal .
e shoh qe futet ne lokal dhe mbyll cadren , dhe shkund floket e saj te zeza kacurele.
i vete afer dhe e perqafoj duke e ngritur lart
ajo dridhej nga frika
u ulem dhe pime kafe duke biseduar .
i emocionuar u zgjata ta puthja , ne fillim nuk donte por me pas zgjati dhe ajo buzet e saj te trasha dhe te embla.
fillova ta kap nga picka duke e ferkuar .
, pasi beme ca foto , i thashe te vinim ne nje hotel
shkum ne nje hotel te liqeni , por une skisha leke
i pagoi ajo.
porositem dicka per te pire dhe mbyllem deren
dhoma kishte banjo me vaske dhe kishte kalorifer ngrohje.
fillova ta puthja si i cmendur dhe po e zhvishja
nuk donte te xhvishej
i hoqa bluzen dhe i hoqa dhe getat , por me pas ajo u largua pak dhe filloi te qante
kjo qe po bejme eshte e gabuar me tha , une jam e martuar , une nuk mund tia bej bjurrit tim kete me tha.
i thashe; nuk ka gjera te gabuar ne jete, ka vec gjera qe i bejme dhe gjera qe nuk i bejme .
kjo qe kemi ne eshte dicka fantastike , dhe mund ta jetojme .
ajo nuk donte.
pasi u merzita i thashe te vishej dhe te largohej
por ajo pushoi se qari dhe mu afrua aq embelsisht dhe filloi te me puthte .
hoqi carcafin , se kishte mbuluar dhe me tha te ktheja koken e mos ta shihja se do hiqte tangat se i vinte turp.
e mora gjithe vershim dhe i hapa kembet dhe ju afrova pickes sse saj e cila ishte krejt e lagur .
kur u prioshe i thashe.
qe kur po pnim kafe me tha , kur e preka te picka.
ajo ishte shume e eksituar.
fillova tia thith picken e saj dhe here pas here fshija buzet te shalet e saj , ajo filloi te ngerdheshej dhe shtrengohej duke renkuar embelsisht ,
ajo me ferkonte koken dhe ma nghishte fort pas pickes se saj.
u ngrita dhe i afrova karin tim te fytyra , por nuk donte te ma mirte ne goje , dhe u tremb dhe me tha ;
mos me lendo.
nuk e detyrova te me bente gojore.
e eula ne krevat dhe i hapa kembet.
i futa karin tim qe ishte bere si nje sallam i gjate dhe i trashe ,
kari im reshqiti butesisht ne vaginen e saj te lagur dhe fillova ta pompoj avash avash , dhe te dy filluam te shpejtonim pompimet derisa u prisha duke i derdhur spermen time te trashe e te ngrohte mbi barkun e saj .
me pas me shtriu , dhe me hipi siper duke filuar te levizte buthen e saj te rrumbullaket duke ndjere picken e saj te nxehte ne karin tim u shtri mbi trupin tim dhe ndieja barkun , dhe siset e saj te nxehta mbi trupin tim , renkonte aq embel dhe me thoshte fjale te embla duke me puthur me pasion ,
ndieja ghuhen e saj ne gojen time .
per nje cast e mora picken e saj ne fytyren time dhe e lepija si i cmendur ,
ghuha ime depertoi thelle ne vagine dhe e lepija si nonje akullore ,
e futi pidhin serish te kari im dhe duke shpejtuar ferkimin dhe pompimin u prish dhe u kenaq aq shume sa filloi te qante dhe u dergj e keputur mbi trupin tim
ishte radha ime tashi
i thashe te kthehej nga pas dhe fillova ti fshij picken e saj te embel
i pashe vrimen e byces dhe pashe qe ishte e shtrenguar dhe e kuqe,
doja te provoja virmen e saj te ngushte po nuk deshi , nuk kembengula dhe nuk ja futa karin
e pyeta nese e kam te madh karin?
me tha qe e ke te gjate dhe te embel.
i futa karin ne picke dhe po e pompoja egerisishht ,i shtrengoja siset dhe i bija nga buythe qe i tundeshin .
e kapja nga barku dhe e shtrengoja duke i futiur thelle karin tim
i terhiqja floket e saj kkacurela dhe degjoa renkimet e saj nga goja qe i ishte hapur
ishte fantastike
bej kujdes me tha , dhe mos ma derdh brenda .
nga eksimitimi i madh qe kisha u prisha brenda pickes se saj dhe u ula mbi trupin e saj te vogel
bythet e saj nuk me mbajten dot dhe u dergj dhe ajo mbi krevat
filloi te fshinte picken e saj , per te hequr spermen
ishim bere te dy uje ne djerse , dhe ajo po me ferkonte kraharorin tim muskuloz gjithe djerse duke me thene qe kam nje trup atletik dhe gjigand .
i thashe te thithte thithkat e gjoksit te mi dhe filloi ti lepinte dhe ti thithte .
u ngrit dhe vajti te bente shuren ,
po e shikoja gjithe admirim , por ajo mbuloi fytyren e ndrojtur dhe me tha mos ta shihja.
mbusha vasken me uje te ngrohte dhe u futem te dy .
e ferkoja gjithe lezet .
u ngritem dhe e hipa mbi lavaman duke i hapur kembet dhe i futa karin tim qe ishte serishj dru dhe i gatshem per te  eksloruar picken e saj.
e ngrita me pas dhe e mbeshteta pas muri duke e pompuar fort .
i peshperita ne vesh , dhe i thashe ma mer ne goje.
iu luta aq shume sa pranoi dhe filloi te lepinte koken e karin , me pas e futi koken dhe e thithte kaq embel sa qe u ndjeva shume i eksituar , shifja buzet e saj te trasha qe dilnin te fryra mbi karin tim
e shtyta karin tim me thelle ne gojen e saj , por ajo gogesiti dhe me largoi ,
doja te prishesha brenda gojes se saj po nuk deshi,
u prisha dhe i derdha spermen time mbi siset e saj ,
filloi perseri te ma lepinte karin , me qellim qe te ngrihej perseri
isha prishur 3 here deri tani .
e pyeta se sa here ishte prishur ajo.
me tha qe ishte prishur 3 here dhe ajo
ishim gati edhe per nje raund te 4 , edhe pse ishim te lodhur
kishim qe nga ora 11 e mengjesit dhe ora kishte vajtur 4 pasdite,
filluam te qiheshim avash avash , dhe ajo u prish me perpara nga une
vazhdon

Offline

 

22.03.2010 10:49:37

AdBot
Advertisements

#2 22.03.2010 11:05:07

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

Re: gruaja e martuar , tirana dhe une

...........edhe pse isha i uritur dhe pak i lodhur iu versula duke e qire me pasion dhe u vonova te prishesha ,
pasi sha kenaqur shume qe te dy u shtrime dhe ajo futi koken e saj te vogel dhe te embel duke de mbeshtetur mbi kraharorin tim kaq embel dhe kaq butesisht dhe ne paqe te plote .
qendruam ashtu per pak kohe dhe me pas u veshem duke ngacmuar njeri tjterin .
dolem dhe u futem ne nje restorant per te ngrene.
ajo me shikonte duke ngrene dhe buzeqeshte kaq embel saqe per nje cast mendova qe nuk duhej ta humbisja kete grua dhe se duhet te beja gjithcka per ta pasur perhetre timen por jo,
pasi u takuam edhe 2 here te tjera , ajo me tha qe burri i saj ishte kthyer ne tirane per ta mare serish atje u jetonin dhe se nuk mund te ndahej nga burri i saj pasi kishin nje femije se bashku.
u lendova shume pasi e dashuroja kete grua kaq te mrekullueshme
e mirja ne tel shume here po nuk me pergjigjigjej derisa nje dite e mar ne tel dhe me flet nje ze burri
i thashe nese mundf te flisja me silvian , por ai me pyeti se kush isha une , dhe se duhej te me takonte
ia mbylla celularin nga frika se mos ishte burri i saj .
qe atere nuk kam folur kurre me silvian dhe e di qe ajo eshte penduar per ato mekate te embla qe beri me mua , por une nuk jam penduar dhe do jipja gjithcka qe te pakten ta shihja dhe te flisja me ate .
ishte nje pervoje fantastike

Offline

 

#3 04.04.2010 15:28:28

anila
i/e regjistruar
Registered: 05.01.2010
Posts: 40

Re: gruaja e martuar , tirana dhe une

Histori e mrekullueshme!!!Ja vlen qe njeriu te rrezikoje per te ndjere keto lloj emocionesh,ndoshta te paprovuara me pare.Se besoj se ajo e ka harruar ate eksperience.......

Offline

 

#4 05.04.2010 13:06:23

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

Re: gruaja e martuar , tirana dhe une

oh sigurisht qe ajo e ka harruar ashtu sic me ka harruar edhe mua.
mendoj se per ate ishte thjesht nje pervoje seksuale por per mua ishte dicka me shume se kaq

Offline

 

#5 29.02.2012 10:19:52

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: gruaja e martuar , tirana dhe une

kastrijot,une kam qen qajo gruja ,hhaahhah

Offline

 

#6 29.02.2012 12:45:05

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: gruaja e martuar , tirana dhe une

pershendetje vera pse nuk po ban a ka mundesi me te shkru ne pm sepse e ke full fshij mesazhet


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting