FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.03.2010 11:57:53

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

turkesha e dehur ne faliraki

isha 21 vjec dhe kisha 1 muaj qe isha liruar nga ushtria, ushtrine e kisha bere ne tirane ne trupat komando zall herr ku disiplina dhe rregulli eshte ne maksimum dhe rrale here dilnim me leje dhe kisha kohe pa bere seks.
i kisha documentat per te shkuar ne greqi dhe isha pa koqen e lekut kur vajta ne rodos.
fillova pune si suvaxhi dhe gjithe diten punoja , ndersa ne darke beheshim 5 cuna dhe vinim nga faliraqi , nje fshat turistik ku vinin pidha turiste nga gjithe bota.
mbremjet e para nuk po gjenim nonje picke me e qi por nje nate iu qepem nje turke qe ishte seks pidh same
nje zeshkane e gjate me cica te medha.
ajo ishte me ca shoqe te veta dhe e pame qe po dehej keq dhe duke kercyer i doli sise
i vete afer dhe po i vallezoja duke i kapur bythet
ajo u kthye dhe ferkonte bythet te kari im , dhe i kapa picken , por ajo me shtyu
i bleva nje pije dhe iu be qefi,
filova ta puthja ne buze dhe ta ferkoja .
i thashe qe ta coja nga plazhi po nuk donte dhe iku ne banjo
e ndoqa dhe po e shikoja kur bente shuren
aty ishin ca picka qe po qiheshin me ca greke dhe u thashe kalo gamisi[ qirje te mbare]
i vajtja turkes dhe e kapa nga gurmazi duke i thene qe do te qi fort ,
e ktheva nga mbprapa dhe i futa karin ne picke
sic ishte gjysem e dehur filloi te renkonte
ia fusja here ne pidh here ne goje karin tim, derisa u prisha dhe e sperkata plot me sperme ne fytyre
me pas erdhen edhe 2 shoket e mi ca malok nga kukesi , dhe filluam ta qinim te tre
une po ia fusja ne goje kurse njeri nga pidhi e tjetri nga bytha
e qime shume fort pothuajse e mbaruam dhe e demuam keq gocen e shkrete
banja ishte e ngushte dhe nuk po gjenin rehat dhe e cuam nga plazhi dhe e qime tere naten deri ne mengjes,
te nesermen pasdite kalon nga lagja ku rinim ne dhe na sheh ne nje kafene duke pire birra na njohi
vjen dhe na shan , dhe na thote ; yyyyyyyyyyypaloi alvani , ptsuptsu ptsu paloi alvani dhe peshtyn perdhe ghithe inat ,
e shame dhe i thame qe te zhdukej se do ta qinim prape .

Offline

 

22.03.2010 11:57:53

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting