FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.04.2010 10:46:52

vlora_26
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2010
Posts: 3

jam vloraa

ju pershendes jam vlora nga gjilani rastesisht me ra ne sy ky forum dhe me pelqej shum jam 26 vjeqare kam qen e martume jam endame kerkoj te shoqerohem me ndonje djal


ja edhe foto nuk edi se a osht dal


pse nuk muj me qit nje foto tem ktu ekam qit pidhin ne foto dhe dua tju tregoj

nuk edi se si postohen fotot

Offline

 

13.04.2010 10:46:52

AdBot
Advertisements

#2 13.04.2010 11:08:35

vlora_26
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2010
Posts: 3

Re: jam vloraa

http://img228.imageshack.us/i/lolaaa.png/

Offline

 

#3 13.04.2010 11:09:49

vlora_26
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2010
Posts: 3

Offline

 

#4 13.04.2010 12:19:03

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: jam vloraa

x

Last edited by Jackal (14.09.2010 15:29:18)

Offline

 

#5 13.04.2010 16:23:03

lider82
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2010
Posts: 4

Re: jam vloraa

ta henksha pidhin.nese do me u qi asdfgh12@live.com geni tirane

Offline

 

#6 13.04.2010 17:59:55

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: jam vloraa

Vlora26 mos bre vendase, a nuk po ki zhileta apo ku asht problemi?! Tu paska bo pidhi (nese asht i joti) sikur kur kan ra raketat e natos te mlladosti :D

Offline

 

#7 14.04.2010 02:09:27

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: jam vloraa

vlora_26 wrote:

http://yfrog.com/6clolaaap

vlora boll pidhin e mir e paske
kallxom ne privat se ku jeton e kush je se une vi te ti , edhe kemi mu qi ,sa ta kish qefin , hiq si pritoj seksit ...

Offline

 

#8 24.08.2010 10:28:49

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: jam vloraa

vlora  shum lehte  e ke le numrin e  telit  ose  msn  ne te kontaktojme  edhe  mundesh me gjejten kara sa te kishe deshiren...

Offline

 

#9 05.09.2010 07:18:05

dardani00
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2010
Posts: 5

Re: jam vloraa

po vlora jam dardani na pz nese je e gatshme per mu njoft me shum
d_jal_pamarre@hotmail.com

Offline

 

#10 15.10.2010 23:02:56

manekeni
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2010
Posts: 5

Re: jam vloraa

vlora jam i gatshem met qi fort a. Lajmerohu sa me shpejt te tipi

Offline

 

#11 18.10.2010 13:04:21

body_factor
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2010
Posts: 16

Re: jam vloraa

pershednetje  Vlora


  une jam nje djalosh i cili do ti permbush te gjitha deshirat tuaja

  te pres për pergjegjje pozitive


  body_factor@hotmail.com

Offline

 

#12 12.11.2010 23:17:09

pasionanti
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2010
Posts: 12

Re: jam vloraa

tung Vlora ,une Jm pasionanti, i gatshem per ty merre E-mailin tim ;kimibash2010@hotmail.com

Offline

 

#13 22.11.2010 14:30:53

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: jam vloraa

Vlora po qe e frekuenton forumin ende hudhi nje sy tek tema per kembime te e-maileve, pasi paske qene e martuar ndoshta ke eskperience me te medha....dhe me pelqejn disa ekstaza ti kaloja me ju...

Offline

 

#14 01.12.2010 22:32:42

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: jam vloraa

vlora_26 si mi shikue fotot e tu zemer

Offline

 

#15 05.12.2010 02:04:07

Tonimakala
i/e regjistruar
Registered: 03.06.2010
Posts: 6

Re: jam vloraa

Tonimakala@hotmail.com

Offline

 

#16 10.12.2010 07:07:20

EROSI_1
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 22

Re: jam vloraa

AUUUU VLORA UN ERDHA VONE , E PASKE LARGU FOTON KESHTU QE PIDHIN NUK PATA FAT TE TA SHOH :"(

Offline

 

#17 20.12.2010 16:20:29

beni36
i/e regjistruar
Registered: 20.12.2010
Posts: 14

Re: jam vloraa

vlora pershkrimi yt ishte shume i mire ama kur erdhe ma poshte e prishe krejt
veq e permende pidhin e hiq sna tregove.
beni36@live.de

Offline

 

#18 29.12.2010 11:52:00

luaniti
Guest

Re: jam vloraa

nuk je seksi qe te bene me u knaq ne baze te kerkeses tuaj

 

#19 29.12.2010 13:30:17

auditori 38
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 12

Re: jam vloraa

vlora une jem arsimi dhe kisha pas deshir me kontaktue me ty dhe me  i ndrrue msn  jem nga pr  jem ne kerkim te nji te dashure qe ma mbush  zemren me dashni e ishalljeni ju ajo qe po kerekoj  merre msn dhe lajm nese je e sinqer dhe del me mue te japi gjithqka  qekam ne jet lajmrou ne ket msn   bukuroshi_38@live.com  ose dergoma msn tuj  ne leter dhe te lajm edhe une  menjihere ta jepi nr e  teles dhe kominikojna  tung pres nga ti

Offline

 

#20 25.01.2011 13:19:16

bujar sefiu
i/e regjistruar
Registered: 28.10.2010
Posts: 5

Re: jam vloraa

tung vlora une jam bujari nese don mu njoftu me mu mundesh me shkru ne imell addd teme b_sefiu@hotmail.com te pershendes shum

Offline

 

#21 25.01.2011 13:22:07

bujar sefiu
i/e regjistruar
Registered: 28.10.2010
Posts: 5

Re: jam vloraa

po me vjen mir qe koke nga gjilani se edhe une jam nga gjilani edhe e paskum let mu taku edhe mu qi

Offline

 

#22 25.01.2011 13:25:33

bujar sefiu
i/e regjistruar
Registered: 28.10.2010
Posts: 5

Re: jam vloraa

a me prit vlora nga ti qe do te lajmroheshne msn

Offline

 

#23 12.02.2011 14:06:22

karisimpatik
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2011
Posts: 12

Re: jam vloraa

kari_30@live.com

Offline

 

#24 08.10.2012 13:04:21

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: jam vloraa

ca karin je tu qit keto linke pa vlere ne vend te fotos , po deshe qite foton direkt ta shikojme..............

Offline

 

#25 08.10.2012 13:07:25

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: jam vloraa

vlora, un jam 28 vjeqar  jetoj ne pr, mund te shihemi, lajmerohu ketu

Offline

 

#26 08.10.2012 13:07:26

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: jam vloraa

vlora, un jam 28 vjeqar  jetoj ne pr, mund te shihemi, lajmerohu ketu

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting