FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 23.11.2007 04:25:02

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Çka mendoni per INCEST?

per her te par kam lexuar ne USA per incest dhe besoj se ka njerz qe din mjaft per ket tem dhe ka edhe njerz qe kan provoj ne ket tem me intereson mendimi i juaj?

Offline

 

23.11.2007 04:25:02

AdBot
Advertisements

#2 24.11.2007 21:57:30

TheGame
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2007
Posts: 27

Re: Çka mendoni per INCEST?

mendoj qe eshte kur bon sex me njo te aferm p.sh. te familjes diqka qishtut diqka kom njohori

Last edited by TheGame (24.11.2007 21:58:03)

Offline

 

#3 26.11.2007 01:12:12

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Çka mendoni per INCEST?

por a eshte ndokush ne gjendje me na dhen ndonje shembull ?
por me qen e vertet e jo fantazira?

Offline

 

#4 27.11.2007 04:30:34

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Çka mendoni per INCEST?

Vellai, beri dashuri me motren per Shen Valentin

Precedenti i incestit brenda familjes i takon ne rastin me flagrant, atij ne Peqin, ku nje familje denoncoi se midis vellait dhe motres kryehshin marredhenie te rregullta seksuale. Policia e Peqinit arrestoi me 14 shkurt te ketij viti, djalin 25-vjecar i cili u la i lire pas tre ditesh per shkak se vete e motra 20-vjecare, e terhoqi denoncimin. Me pare ajo kishte pohuar se kryente marredhenie prej disa muajsh me vellain dhe me 13 shkurt e denoncoi. Por me pas u pendua duke fajesuar edhe veten dhe e cliroi vellain "dashnor", nga prangat e policise.

Seks me vajzen e tezes, arrestohet

Alfred Muka ra ne prangat e policise se Beratit, nen akuzen e kryerjes se marredhenieve seksuale brenda fisit. Incesti, u denoncua nga prinderit e te mitures. Pohimi i saj ne polici: "Kam fjetur me djalin e tezes qe prej dy vjetesh, me deshiren time". Si u be zbulimi i rende dhe pse fillimisht familja e 15-vjecares, besoi ne nje perdhunim te mundshem

Nje familje ne qytetin e Beratit, ka zbuluar brenda saj nje rast te mirefillte incesti, mes dy kusherinjsh dashnore, nje prej te cileve i mitur. Zbulimi eshte bere nga familjaret e vajzes se mitur e cila kryente marredhenie seksuale te rregullta me djalin e tezes se saj. Ndersa denoncimi i tyre, coi ne arrestimin dje, te djaloshit te dyshuar per incest brenda fisit. Burime zyrtare te Komisariatit nr 1 te Beratit, thane per "Korrieri"-n, se pas denoncimit te mberritur dy dite me pare nga familjaret e vajzes 15-vjecare M.J., banuese ne lagjen "Celepie" te qytetit, bene arrestimin e 19-vjecarit Alfred Muka, djali i tezes se te mitures.

Sipas denoncimit, djaloshi 19 vjecar, kishte kohe qe kryente marredhenie seksuale me te dashuren e tij vetem 15 vjece, M.J., e cila e kishte djale tezeje. Familjaret kane kerkuar ndihmen e policise vendore, per te vene ne pranga kusheririn e tyre duke e paditur per incest me te mituren. Pak ore pas denoncimit te kryer, uniformat blu te Beratit kane shkuar ne banesen e te dyshuarit dhe e kane arrestuar ate.

Deklarimet e vajzes

Nga deklarimet e vete vajzes ne policine vendore, eshte mesuar gjithcka, rreth ciftit te dashonoreve brenda fisit. Incesti, e kishte pikenisjen qe prej dy vjetesh, kur vajza, atehere vetem 13 vjece, shkonte shpesh per te fjetur ne banesen e tezes se saj. Por tezja na kishte edhe nje djale qe atehere ishte 17 vjec. Prinderit e vajzes, kane pohuar se fillimisht vajza e tyre shkonte rralle tek shtepia e tezes por me pas, gjithnje e me shpesh. Gjithsesi, deri diten e premte, askush nuk ka dyshuar per nje incest te mundshem brenda dy familjeve teper te aferta. Por familjaret e vajzes sot 15 vjece, kane mesuar te verteten e hidhur. Fillimisht ata besuan se ishin perballe jo thjeshte nje incesti, por perdhunimi nga ana e djalit te tezes. Por vete vajza ka pohuar se me "te dashurin", ishte lidhur qe prej dy vjetesh. Ajo i ka pohuar policise se ishte lidhur me deshiren e saj. Ne keto kushte, policia meghjtihate, ka arrestuar 19-vjecarin Alfred Muka, duke e akuzuar per kryerje te marredhenieve seksuale brenda fisit, veper penale e denueshme, qe parshikohet nga neni 106 i Kodit Penal. Eriola Azizolli

Offline

 

#5 22.11.2008 03:24:25

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Çka mendoni per INCEST?

kosovaret shprehen pa problem per qiken e tezes ...kur ia qesin tjetrit valla zor me besu qe edhe vete me iu ardhe mundesia nuk ia rrasin e nese ia rrasin qikes se tezes valla zor qe ne te tjera kufizohen...po qija nenen incesti eshte lufte e instinktit natyror seksual me moralin...duhet me qene morali shume i forte qe mos te kete instinkt por meqe dita dites morali po bie pakesohet nuk eshte qudi qe edhe tek shqiptaret te kete iceste sidomos tash kur qikat shqiptare rrine si para babes si para vellaut si para kusherinjva si para burrit cullak...edhe meshkujt e shohin dhe e tolerojne edhe femra e ben dhe kur e merr teposhtja ku me dit ku ndalen...gjithkush ta jetoje jeten si te doje por njeriu duhet te kete dallim nga kafsha jo si ti qohet kari a ti nxhet pidhi ti kerceje kujtdo....njeriu duhet te kete rregulla te qelikta morali...por demokraci gjithkush ta rregulloje jeten e vet si di...nese tjetrit si pelqen le ta shohe jeten e vet...por njeriu duhet te dallohet nga kafsha dhe shqiptaret te dallohen nga njerezit e kombet e tjera.... mendimi im

Offline

 

#6 24.11.2008 15:52:33

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Çka mendoni per INCEST?

Ne fshatin Malesi e Re te Prizrenit ka kohe qe perseritet nje rast i ngjashem me ata qe u thane ne larte nga anetaret tjeter te forumit, ku ne marredhenje seksuale brendafamiljare (incest) jane te perfshire vlla (profesor i gjeografise) e moter (tash 22 vjeqe).

Ndersa rreth temes se qka mendoj une per incestin, kjo me shume mund te pershkruhet si qrregullim mental se sa hormonal, thjesht njeriu me vetedije te shendosh do te ishte ne gjendje qe te gjente forma tjera per te shfryer epshet e tija, ndersa ne asnje rast nuk do te toleronte qe ajo t'i ndodhte me anetaret e familjes se tij

Offline

 

#7 24.11.2008 16:35:03

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Çka mendoni per INCEST?

Ata qe bejne icenst, duhet varrur ne mes te qytetit sikur ne kohen e turkut, kurse atyre qe ju shkon mendja te bejne, duhet pre kari e pidhave me ju mbyll ajo bir komplet. Ncncncnc

Offline

 

#8 15.12.2008 08:40:47

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: Çka mendoni per INCEST?

qka mendoj une incest brena familjes

5 pluma nball
4 nzemer

Offline

 

#9 21.12.2008 19:40:44

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Çka mendoni per INCEST?

LojTari69 wrote:

qka mendoj une incest brena familjes

5 pluma nball
4 nzemer

Plumat e tu x10 = 90

Offline

 

#10 31.12.2008 17:21:42

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Çka mendoni per INCEST?

sa here e kam ndegjo ket tem :P dhe te tjera tma nja shum her :P

Offline

 

#11 25.12.2010 18:06:07

Viva
Guest

Re: Çka mendoni per INCEST?

se di njeri tybe edhe une kom pa ne internet video tu e qi vellau motren edhe jo ksi montazha me aktor po prej atyne qe jon reale me kamera te fshehura. bile ne disa komente e i kam lexu te vizitorve thojne disa nga ata qe kane pas dhe kane mardhenje me motrat e tyre, disa thone qe sikur edhe ata ta kishin nje moter si ai personazhi ne video do ta kishin qi.

 

#12 26.12.2010 21:10:23

tinna
Guest

Re: Çka mendoni per INCEST?

hejjjjjjjjjjj

 

#13 26.12.2010 21:10:46

tinna
Guest

Re: Çka mendoni per INCEST?

ndonji femer nga suedia

 

#14 08.07.2011 00:03:07

bigdick
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2011
Posts: 8

Re: Çka mendoni per INCEST?

ku ka gjo me te mire se te shqyesh pidhine  tezes tate hmmmmmmmmmm

Offline

 

#15 09.07.2011 11:44:19

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Çka mendoni per INCEST?

Shoqëria sa ma e mbrapambetur, ka më shum raste incesti, edukimi, e arsimimi jan ato që e parandalojnë incestin. Sikur që shqipëtarët të kishin të gjith arsimim të mesëm së paku, incesti do të ishte shum pak i pranishëm, po flas për shqipëtarët jashtë Shqipërisë se në shqipëri kemi shqipëtarët më të edukuar, derisa sidomos në Maqedoni por në kohën e fundit dhe në Kosovë "shqipëtarët" që në realitet jan arab që flasin shqip duan ta qojnë shoqërin 600 vite mbrapa dhe të fusin islamizmin që është religjion i shteteve arabe dhe ska lidhje me kombin shqipëtar.

Offline

 

#16 02.12.2012 11:27:35

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: Çka mendoni per INCEST?

incest

Last edited by fite (16.08.2013 15:05:43)

Offline

 

#17 03.12.2012 07:39:01

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Çka mendoni per INCEST?

fite wrote:

edhe une e di nje rast
vellau i madhe ja ndalon motres me dal lidhje pa lidhje ne qytet dhe me shoke
pasi ajo ishte mesuar te dilte e te bente ate pune
motra 24 vite me pa mundesi ja fillon te bej seks me vellaun me te vogel  17 vite dhe ate pune e bena afer 10 vite deri sa dikush i familje i zene po te ne ashte aji zakon qe doj ma ja mesehur e itiketoj vellau kise ka shpifur po e verteta eshte se vet ajo e ka pranuar e tani edhe familjen e ka nda ne dy pjes ata te e perkrahin motren dhe te tjeret vellaun motra jeton ne nje shtet te huaj dhe pa te drej te kthimit ne shtepi .
kurese vellau i madhe prej ati mometit ka marre traum dhe jeton vetem .
kisha dashur te jepni komentet e tuaj  dhe mendimet
ajo deklaron se gjeja me e mire qe ma ka dhuruar zoti eshte kjo ne nuk qane koken
ne fund e gjitha eshte be me deshire
nita

   www.sex brother and sister.com

Kjo nuk eshte aspak mire :(

Offline

 

#18 06.12.2012 10:12:16

leo nita
i/e regjistruar
Registered: 04.12.2012
Posts: 4

Re: Çka mendoni per INCEST?

Tonny wrote:

fite wrote:

edhe une e di nje rast
vellau i madhe ja ndalon motres me dal lidhje pa lidhje ne qytet dhe me shoke
pasi ajo ishte mesuar te dilte e te bente ate pune
motra 24 vite me pa mundesi ja fillon te bej seks me vellaun me te vogel  17 vite dhe ate pune e bena afer 10 vite deri sa dikush i familje i zene po te ne ashte aji zakon qe doj ma ja mesehur e itiketoj vellau kise ka shpifur po e verteta eshte se vet ajo e ka pranuar e tani edhe familjen e ka nda ne dy pjes ata te e perkrahin motren dhe te tjeret vellaun motra jeton ne nje shtet te huaj dhe pa te drej te kthimit ne shtepi .
kurese vellau i madhe prej ati mometit ka marre traum dhe jeton vetem .
kisha dashur te jepni komentet e tuaj  dhe mendimet
ajo deklaron se gjeja me e mire qe ma ka dhuruar zoti eshte kjo ne nuk qane koken
ne fund e gjitha eshte be me deshire
nita

   www.sex brother and sister.com

Kjo nuk eshte aspak mire :(

Offline

 

#19 06.12.2012 10:32:17

leo nita
i/e regjistruar
Registered: 04.12.2012
Posts: 4

Re: Çka mendoni per INCEST?

a eshte mire a eshte keqe ky eshte nje ralitet qe ndodhe ne tere boten si edhe te na shqipetaret
por jane te lire te gjithe te shprehen pa ofendime se  ata qe ofendojn jane me te keqit
po kjo ndodhe dhe per mendimin time krej eshte ne regull  une jame femer po nuk jame kunder kesaj pune  se gjeja me e bukure eshte erotika dhe ajo nuk nje kufi
po te na ende jemi larg dhe nuk mundesh te shprehesh lire
a ate pune  nuk mund me ndal askush

une mendoj se nuk eshte kurgja vetem nje kenaqesi qe bene ti
duhet te jemi me te lire
une i perkrahi ata dhe jame me ta
dhe te gjithe duhet te jene tolerant
pytje
nese motra ose vellau apo dikush tjeter do te kerkonte te bani ate pune te gjithe
do ta  beshi  real
i kame pytur shume shoke dhe shoqe ne fillim kane thane jo   por
mer vone kane thane vetem nje here kisha pose deshite me ba ate pune
e nuk mendoj se ara jane te semuar se deshira e tyre eshte kjo
po nese vellau apo dikush i aferm  e kerkonte ate une do ta beja ate pune me deshire
i urej te pa vertetar

   family sex

Offline

 

#20 17.12.2012 13:35:26

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: Çka mendoni per INCEST?

edhe keqe nuk eshte une mendoj se eshte cikerrim

Last edited by fite (16.08.2013 15:17:29)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting

Announcement