FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.06.2010 22:29:19

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Femrat mendjemadhe

Femrat sot jan bo shum mendjemadhe ,ju fol e nuk te folin
duhet ti qish fort se pastaj te folin e te respectojn
se po nuk i qive fort ata ndryshe nuk kuptojn

Offline

 

11.06.2010 22:29:19

AdBot
Advertisements

#2 19.09.2015 23:41:39

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Femrat mendjemadhe

Mendjemadhe? Jo jo.... te thjeshta dhe modeste...:P:P

Offline

 

#3 20.09.2015 00:02:36

Shkupjani-89
i/e regjistruar
Registered: 30.05.2015
Posts: 6

Re: Femrat mendjemadhe

Femrat vec kur jane mbi karrin e meshkujve nuk jane mendjemadhe dhe zbuten ooooooooooo dajo

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting