FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 26.11.2007 01:16:36

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Mastrubimi ne vende publike

Me intereson te die a ka ndokush te na tregoj qe ka mastrubuar ne vende publike si ne vetur,banjo,apo ne shkoll,vend pune e keshtu me radh

Offline

 

26.11.2007 01:16:36

AdBot
Advertisements

#2 26.11.2007 02:02:20

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Mastrubimi ne vende publike

Une te dashurit tim te pare, qe e kam pasur ne klase ne shkolle te mesme ne shkollen mjeksore ja kam marre ne goje karrin (dmth kam be oral) dhe ai ne jne fare menyre ka mastrubuar.

Offline

 

#3 10.03.2008 05:09:28

kari trash
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 11

Re: Mastrubimi ne vende publike

a ma mkishe marr ne goje edhe mua tina edhe faroshin tma kisha pi nkishe kall

Offline

 

#4 09.05.2008 02:34:50

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: Mastrubimi ne vende publike

jo  me mastermuar jo po mu qi ne vetyr po edhe ata tu vozit bile po e patum rrok njanin

Offline

 

#5 22.05.2008 21:43:05

adelina2008
Guest

Re: Mastrubimi ne vende publike

mastrubimi eshte gjeja me e mire per ta njohur trupin tend.

 

#6 24.05.2008 00:33:32

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Mastrubimi ne vende publike

adelina a po mtregun kur don me ba te vi te kshyri? :lol:

Offline

 

#7 04.10.2008 15:41:21

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: Mastrubimi ne vende publike

Une kam mastuubuar gjate ores se mesimit thjesht e kam futur doren ne pidh dhe e fekoja deshta ta qmend te dashurin tim qe ishte i ulur pran meje e kom kall krejjt

Offline

 

#8 18.10.2008 14:40:49

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Mastrubimi ne vende publike

fiffy wrote:

Une kam mastuubuar gjate ores se mesimit thjesht e kam futur doren ne pidh dhe e fekoja deshta ta qmend te dashurin tim qe ishte i ulur pran meje e kom kall krejjt

Mos mos se na qudite

Offline

 

#9 21.12.2008 20:56:34

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Mastrubimi ne vende publike

Sexy_TINA wrote:

Une te dashurit tim te pare, qe e kam pasur ne klase ne shkolle te mesme ne shkollen mjeksore ja kam marre ne goje karrin (dmth kam be oral) dhe ai ne jne fare menyre ka mastrubuar.

Ej Tina a ke a ti bre najher kar me Sy

Offline

 

#10 16.08.2010 22:58:25

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Mastrubimi ne vende publike

kur kam qene ne makine me te dashurin tim, duke shkuar per ne Greqi ... une fusja doren ne pidh e u masturojaaaa.

Offline

 

#11 30.09.2010 23:53:06

shkodrani_69
Guest

Re: Mastrubimi ne vende publike

krejt doren ke fut???hallall hallall

 

#12 01.10.2010 03:44:27

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Mastrubimi ne vende publike

ekam masterbuu pidhin n'ket europe siii nuk meka met tjeter gja veq karet e shpirtin...po mastrubimin qema ka bo ni derr pidhit 65 vjecare russe i shkoft shpirti ne gjehnet se nuk di me pershkru se duhet mu mastrubuu....[img][/img] hahahaaaa

Offline

 

#13 01.10.2010 11:38:41

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Mastrubimi ne vende publike

e fort kjo e hajdarit qe qenka qi ma plak hahahaha

Offline

 

#14 01.10.2010 12:44:59

sidrit
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 14

Re: Mastrubimi ne vende publike

e beja shpesh here kur isha ushtar dhe me pelqente shume

Offline

 

#15 01.10.2010 13:29:32

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Mastrubimi ne vende publike

dua.pidh@live.com wrote:

e fort kjo e hajdarit qe qenka qi ma plak hahahaha

gjunaf ti thuash plake asajt ...Advocate qe dote thot PIDH i zgjuar jo si k'to pidhat e forumit fantazojn ne comptr...

Offline

 

#16 01.10.2010 15:17:43

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Mastrubimi ne vende publike

I nderuari Hajdar,
keto pidhat e forumit jane si shpirt, jane shume te mira sepse jane shqiptare ashtu si ne dhe i qim me embelsi hmmmmmmmmm

Offline

 

#17 01.10.2010 23:04:54

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Mastrubimi ne vende publike

dua.pidh@live.com wrote:

I nderuari Hajdar,
keto pidhat e forumit jane si shpirt, jane shume te mira sepse jane shqiptare ashtu si ne dhe i qim me embelsi hmmmmmmmmm

fol pra ;) :P :cool:

Offline

 

#18 01.10.2010 23:34:18

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Mastrubimi ne vende publike

po cka te foli kur ju po keni frik te veproni...

Offline

 

#19 01.10.2010 23:34:53

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Mastrubimi ne vende publike

Akullorja wrote:

dua.pidh@live.com wrote:

I nderuari Hajdar,
keto pidhat e forumit jane si shpirt, jane shume te mira sepse jane shqiptare ashtu si ne dhe i qim me embelsi hmmmmmmmmm

fol pra ;) :P :cool:

po cka te foli kur ju po keni frik te veproni...

Offline

 

#20 03.10.2010 03:55:07

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Mastrubimi ne vende publike

akullore apote kruhet pidhi aaa...futi gishtat qija tam n'pidh ...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting