FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 26.11.2007 02:05:57

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

KAM NJE POROSI DERI TEK TE GJITHE MESHKUJT,

NESE DONI QE NJE FEMER TE JU DOJ TE JU RESPEKTOJ APO TE JETE E LUMTUR ME JU, JU ATE DUHET TA QINI NONSTOP, SA HERE TE JU JEPET MUNDESIA SEPSE FEMRA KERKON KARR DHE KERKON KENAQESI NE SHTRAT.

JU THEM SE PO NUK QITE JU GRUAN TUAJ DHE FLENI GJUM NATEN AJO DITEN DO TE QIHET OSE ME SHEFIN E SAJ TE PUNES OSE NESE RI SHTEPI ME KOMSHIUN.

PRA FEMRA DON KARR O MESHKUJ DHE JO MUHABETE.

Offline

 

26.11.2007 02:05:57

AdBot
Advertisements

#2 26.11.2007 08:56:45

resh
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2007
Posts: 18

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

aq shum bre dojn qikat kar, ahahahah

Offline

 

#3 27.11.2007 17:08:00

TheGame
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2007
Posts: 27

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

OO MOS LYP PARE SE PER KAR PE NGIJ QATA QE POM VJNE NE DOR HAHA

Offline

 

#4 04.12.2007 03:19:30

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

ja edhe nje bushter ne forum
nje kuder qe vetem qihet me pare

Offline

 

#5 11.12.2007 12:42:33

ilircum
i/e regjistruar
Registered: 05.12.2007
Posts: 3

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

o shqiptar nalne veten se dojne me ju dale karat e pidhat ne balle e masandej duhet me balle meu u qie .      tung kalofshit mire

Offline

 

#6 12.12.2007 22:34:15

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Une mendoj qe nje kurve asht ajo qe gjate gjith kohes mendon veq per kar. Jeta seksuale asht diqka per te cilen ka nevoj si burri si gruja por nqs nje femer nuk duron pa u qi dy dite psh qka me ba na mashkujt kur ju femrat i kini mujoret (spo di qysh ju thojn ma taman) me dal edhe na me qi naj sen neper kojshi a??

Offline

 

#7 12.12.2007 22:35:10

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Une mendoj qe nje kurve asht ajo qe gjate gjith kohes mendon veq per kar. Jeta seksuale asht diqka per te cilen ka nevoj si burri si gruja por nqs nje femer nuk duron pa u qi dy dite psh qka me ba na mashkujt kur ju femrat i kini mujoret (spo di qysh ju thojn ma taman) me dal edhe na me qi naj sen neper kojshi a??

Offline

 

#8 07.01.2008 07:43:22

bardh
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2008
Posts: 15

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

qyre po ju thom klrejtve sa per mu qi mos e humbni rastin se osht knaqesi shum e mir ama nuk duhet me u qi perdit qysh po thojn do e do veq sa per mu qi d uhet me u qi sa here t'vjen rasti tung tung kalovshi mir

Offline

 

#9 07.01.2008 13:36:47

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Tina sbesoje se femra deshiron vetem sex ne saj te asaj sic e cileson ti.
Besoje se SEXI eshte pjese e dashurise dhe Dashuria pjese e SEXIT te dyja lidhen me pasionin qe ka per 1 partner dhe kjo eshte kryesorja se nese do ishte ashtu sic thua ti atere cdo goc do te quhej kurve dhe fjala femer sdo te ekzistonte me ne fjalorin tone :)

Te pershendese

Offline

 

#10 20.01.2008 02:42:49

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Po nese do ta mbash gjall nje femer dhe ta besh te lumtur do ta besh me sex dhe me plotesimin e deshirave te saj qe kerkon ajo ne shtrat

Ato femra qe duan knaqesi dhe qe i dashuri i ti nuk mund te ja dhuroj te me shkruajn nje mesazh privat do konatoj me juve dhe besoj se do te ju dergoj ne boten e qudirave dhe ma merr mendja nga exprienca qe kam do te ju bej shume te lumtur me ato qe di dhe do kerkoni prap nga une :) ky nuk eshte nje lavderim por eshte thjesht nje  gje qe dua ti kenaq femrat ne cdo menyre

Offline

 

#11 26.03.2008 13:14:02

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Pse ti nita ske qef te qihesh a mos ma thuaj

Offline

 

#12 26.03.2008 13:14:11

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Pse ti nita ske qef te qihesh a mos ma thuaj

Offline

 

#13 26.03.2008 13:38:35

Maltretim
i/e regjistruar
Registered: 25.03.2008
Posts: 11

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

haahahh krejt kete teme e paska filluar Sexy_TINA  edhe une po e di pse se nuk ja paska dhane burri prom karin

Offline

 

#14 29.03.2008 20:07:26

666666a
i/e regjistruar
Registered: 29.03.2008
Posts: 4

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

jo vetem qe partneren, por edhe te tjerat i qi.

Offline

 

#15 30.03.2008 20:48:40

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

ilircum wrote:

o shqiptar nalne veten se dojne me ju dale karat e pidhat ne balle e masandej duhet me balle meu u qie .      tung kalofshit mire

nuk eshte fer per mashkuj se nuk munden me pa prej koqeve masandej

Offline

 

#16 04.04.2008 12:15:46

incognito
i/e regjistruar
Registered: 31.03.2008
Posts: 8

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

nuk jane te gjitha femrat njesoj edhe nuk jane kurva te gjitha femrat qe dojne kar tane kohen... ka meshkuj dhe femra qe nuk ngihen me seks... ata quhen nimfomaniak per ata qe se dine. pra nese nje femer nuk ngihet seks nuk dmth qe patjeter eshte kurve, por eshte e lindur ne ate menyre qe kurr mos me u ngi. respekt per Sexy_TINA por nje korrektim te vogel, nuk jane te gjitha femrat te pangopura me seks.

Offline

 

#17 21.07.2008 12:08:01

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Sexy_TINA wrote:

KAM NJE POROSI DERI TEK TE GJITHE MESHKUJT,

NESE DONI QE NJE FEMER TE JU DOJ TE JU RESPEKTOJ APO TE JETE E LUMTUR ME JU, JU ATE DUHET TA QINI NONSTOP, SA HERE TE JU JEPET MUNDESIA SEPSE FEMRA KERKON KARR DHE KERKON KENAQESI NE SHTRAT.

JU THEM SE PO NUK QITE JU GRUAN TUAJ DHE FLENI GJUM NATEN AJO DITEN DO TE QIHET OSE ME SHEFIN E SAJ TE PUNES OSE NESE RI SHTEPI ME KOMSHIUN.

PRA FEMRA DON KARR O MESHKUJ DHE JO MUHABETE.

TINA  ti per mua nuk je femer, dhe nese je ti je nji femer je shum bilig ne germanisht.. "shum e thjesht"  ty mundet gjithkush met marr...

Tung Femin

Last edited by Femin (21.07.2008 17:37:05)

Offline

 

#18 24.07.2008 03:55:38

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Femin ,  ajo flet per shumicen per mentalitetin , sidomos vajzat shqiptare ne kohen e sotme menden e kan vetem te penisi  , ndjenjat nuk luajn rol ,

Offline

 

#19 24.07.2008 09:58:19

BootyHolicer
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2008
Posts: 12

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

SEXY_Tina eshte nje fjal anglisht:Sexoholic 
"A person that is obssessed and/or addicted with the act of sex."

dmth, nje smuj... kontakto nje mjek sa ma shpejt.. haha
mendimet shume primitive i ke Tina.. ti koke e leht me pas femer.. veq kar po lypshe :)
per mu qi jena na meshkujt shqiptar nr 1, por per mu je nejt gati per tjera sene nuk jena fort te mir :/

Offline

 

#20 24.07.2008 14:39:28

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

mir e ki  tina se femra don kar     edhe jom me ty  por  beso qaq shum te kisha  knaq  edhe te kisha  qi  met pas ne shtrat  ton naten   nuk ta kisha jek karin prej pithit  pse kurr nuk po lajmrohesh ne msn vetum eke  than  msn  por asnji er  nuk po lajmrohesh te lutem lajmrohu ne msn  gjentellmeni@hotmail.de tina loqk beso qaq mir te kisha qi  sa nuk beson as vet

Offline

 

#21 24.07.2008 14:41:03

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

tina loqk ta kisha shtij karin midis dy cicave e ma von edhe ty kisha derth  ne cica

Offline

 

#22 24.07.2008 15:34:51

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

oj loqk  te kisha  than kar  per  nat    ta kisha   majt  mrena nuk ta kisha  jek prej pithit
  karin ton naten

Offline

 

#23 26.07.2008 23:15:11

MiKi
Guest

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

o tina qeke hata fare derman sa don per i nat me yll ?

uuuuuuuuu ca kenaqesie do ishte .!!!!!!!!!1

 

#24 26.07.2008 23:17:09

MiKi
Guest

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

aman ca dhapash i kena keto shqiptaret !~~!!!!!!!!!!!

 

#25 28.07.2008 12:58:33

femme fatale
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2008
Posts: 7

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Sexy_TINA wrote:

KAM NJE POROSI DERI TEK TE GJITHE MESHKUJT,

NESE DONI QE NJE FEMER TE JU DOJ TE JU RESPEKTOJ APO TE JETE E LUMTUR ME JU, JU ATE DUHET TA QINI NONSTOP, SA HERE TE JU JEPET MUNDESIA SEPSE FEMRA KERKON KARR DHE KERKON KENAQESI NE SHTRAT.

JU THEM SE PO NUK QITE JU GRUAN TUAJ DHE FLENI GJUM NATEN AJO DITEN DO TE QIHET OSE ME SHEFIN E SAJ TE PUNES OSE NESE RI SHTEPI ME KOMSHIUN.

PRA FEMRA DON KARR O MESHKUJ DHE JO MUHABETE.

JO GABIM. Ti Sexy_TINA don Kar

Offline

 

#26 01.08.2008 21:41:41

lol
i/e regjistruar
From: system32
Registered: 01.08.2008
Posts: 12
Website

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Sexy_TINA a don kar aaa ?? aaa oj lavire hunden si pinku ma ke
kosova
shqipria
maqedonia
malsia
xhamadija
vija vija
te qin
gjith shqiptaria
a don karrrr aaaa fuck face

Offline

 

#27 02.01.2009 19:33:59

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Femin wrote:

Sexy_TINA wrote:

KAM NJE POROSI DERI TEK TE GJITHE MESHKUJT,

NESE DONI QE NJE FEMER TE JU DOJ TE JU RESPEKTOJ APO TE JETE E LUMTUR ME JU, JU ATE DUHET TA QINI NONSTOP, SA HERE TE JU JEPET MUNDESIA SEPSE FEMRA KERKON KARR DHE KERKON KENAQESI NE SHTRAT.

JU THEM SE PO NUK QITE JU GRUAN TUAJ DHE FLENI GJUM NATEN AJO DITEN DO TE QIHET OSE ME SHEFIN E SAJ TE PUNES OSE NESE RI SHTEPI ME KOMSHIUN.

PRA FEMRA DON KARR O MESHKUJ DHE JO MUHABETE.

TINA  ti per mua nuk je femer, dhe nese je ti je nji femer je shum bilig ne germanisht.. "shum e thjesht"  ty mundet gjithkush met marr...

Tung Femin

cfare ke me tinen ti lal ,, se ajo qe thot esht mese e vertet edhe plakat duan kar per ate pun qe tya dish tiiii qe e di shum mir mendoj ....

Offline

 

#28 02.01.2009 22:16:46

doktorii
i/e regjistruar
Registered: 02.01.2009
Posts: 21

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

oj sexy tina  ooo  pusi t mart  se    marifet po kallcon.  pe kallcon   kulturen tone edhe  edukaten qe  ta paskan  dhon  famila jote. se  me kan  kurv  munesh  kur dush  po me kan qik  e mir  o shtir e  per  muu  kurr mso ja nal qiju  edhe me  qen

Offline

 

#29 07.01.2009 23:26:49

fresk
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 10

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

tina ik bre kurvo fimja i keq qije veten ti po i tregon me kend qijen grat ekush kend e qi nuk jan krejt si ti te lindura per kar

Offline

 

#30 31.01.2009 00:35:44

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Nuk thojn kot  qka te lypsh ki me gjet

Offline

 

#31 31.01.2009 00:38:02

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Nuk thojn kot  qka te lypsh ki me gjet  TINA   po je  e re e si din do sene hala se per  hune ka met dal kari veq  durim po mos  i harro kto fjal .

Offline

 

#32 02.02.2009 00:24:59

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

E pse ju femnat s'kallxoni qe doni mu qi ju ketu ne ks ju pos ne te zezen e qini pidhin zdi shum interesont edhe se pranoni qe qihni :P huahuahuahu

Offline

 

#33 23.02.2009 23:14:05

vali-bossi
Guest

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

tina shum sexi ishe a  ilumi aj qe te qih valla mu pas kon un klm sex bomb

 

#34 01.03.2009 01:38:29

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Sexy_TINA ti e paske provu sit stpaska qi aj takllagjyni jot koke qi me kojshi a O AJ PIDH I JOTI EKA KAP NDRYSHKU VLLAG UN PIDH KIE OI KUDER PO HUUUUUUUUP SE POTA QI ZDRALAJKEN E NANES Sexy_TINA

Offline

 

#35 15.04.2009 22:16:28

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

sexy tina je shume seksi
nje pytje kam
sa here ne dite qihesh

Offline

 

#36 26.05.2009 08:35:53

shkupii-girl
i/e regjistruar
Registered: 26.05.2009
Posts: 5

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

doooo dooooo ama edhe meshkujt pidh hahahah

Offline

 

#37 26.05.2009 11:13:38

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

shkupii-girl wrote:

doooo dooooo ama edhe meshkujt pidh hahahah

ani pra moj shkupjane, a po ma jep :D

Offline

 

#38 28.05.2009 12:27:46

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

UN NUK KISHA THEN SE SECILA FEMER E DON BURIN VEQ PER NE SHTRAT.NUK JETOHET VEQ ME SEX TE MIR NESE AI NUK ESHT NE GJENDJE TET KNAQ NE ASPEKTE TJERA.SEXI NUK ESHT GJITHCKA.SE NESE BURI IM NUK MUNDET TE ME KNAQ PER ARSYE SHENDETSORE,UNN DO TA KUPTONJA DHE NE ASNI MENYR ZDO  E TRADHTONJA ME NDONJE TIP TJETER.PARA SE TE GJITHASH ESHT DASHURIA E SINQERT E PASTAJ VJEN PASIONI,DESHIRA ETJ ETJ.  por kejt femrat sjan njesoj,disa femra nat e dit e enderojn karrin,sju intereson asgje pervec sexit te mir dhe pare shum.ata per mu sjan femra por lavire. tung KOSOV klm.pershendetje nga SHKUPI......

Offline

 

#39 29.05.2009 12:49:29

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

FATALJA wrote:

UN NUK KISHA THEN SE SECILA FEMER E DON BURIN VEQ PER NE SHTRAT.NUK JETOHET VEQ ME SEX TE MIR NESE AI NUK ESHT NE GJENDJE TET KNAQ NE ASPEKTE TJERA.SEXI NUK ESHT GJITHCKA.SE NESE BURI IM NUK MUNDET TE ME KNAQ PER ARSYE SHENDETSORE,UNN DO TA KUPTONJA DHE NE ASNI MENYR ZDO  E TRADHTONJA ME NDONJE TIP TJETER.PARA SE TE GJITHASH ESHT DASHURIA E SINQERT E PASTAJ VJEN PASIONI,DESHIRA ETJ ETJ.  por kejt femrat sjan njesoj,disa femra nat e dit e enderojn karrin,sju intereson asgje pervec sexit te mir dhe pare shum.ata per mu sjan femra por lavire. tung KOSOV klm.pershendetje nga SHKUPI......

ke drejte fatalja
edhe une me mendimin tend jam
respekte

Offline

 

#40 17.06.2009 09:28:24

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

un e qij 3 here ne dite dashnoren  ... dhe 2 here shoqen e saj ahahahaha

Offline

 

#41 20.07.2009 13:14:17

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

e di qe femnat dojn kar .. me vend e ki tina kush don le te lajmrohet jam i gatshem duddy-hexx@hotmail.com

Offline

 

#42 29.07.2009 09:13:37

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Po - Po - PO - PO - PO - PO - PO, dhe Nje milion her PO. Kjo eshte e vetmja e vertet dhe e pa zavendsueshme. nese don qe partnerja te jete besnike, e sinqert, Qije Buro gjdo te dyten nate / Dite, apo te treten dhe ski problem, normal kur personi dhe rethanat jane norrmale./ ket po e them prej pervoje e edin edhe Ti Buro, shiko perreth ne familje te ngushte-gjere-fqinjesi-mahalle, dhe e veren.
    TUNG, koqitu e Qi dhe mos ha Mut e me fole se e ben teper, si une tani!!!!!!!!!!

Offline

 

#43 29.07.2009 17:54:59

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

mos  haro  se  dhe  meshkujt  dojn  pidh  oj  tina

Offline

 

#44 06.08.2009 19:19:54

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

ffjal  popullore   ara  pa far  gruja pa kar  nuk bahen

Offline

 

#45 06.08.2009 19:23:38

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

elmatamor wrote:

un e qij 3 here ne dite dashnoren  ... dhe 2 here shoqen e saj ahahahaha

haahhaahhaahah  ty te paskna shokkkkk   huahuauhauhuhaauhau  ani qa a  ma mire me i qi dyat  me nje hereeeeeeeeee

Offline

 

#46 23.08.2009 00:02:04

cromo
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2009
Posts: 6

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Un se kuptoj pse shaheni ne Tinen e cila ishte objektive...Nese buri nuk i jep sa duhet karr gruas normalisht se as parat ma te majme ne bot nuk ja zavendsojn te qimen...More qini sa temindeni se do ju cijn ju...se kalon jeta e mbesim me gishtin ne goj...E ju zonja e zoteri e sidomos nuk te kuptoj ty femme fatal cfar shkrove sikur qe ti je indiferente ndaj karit...po mundet nese je bii...eshte e mundur....por athere dije se te ka shkuar gjith koha huq...dikun lexova se nese e con tere jeten zvare me mir ngriu njehere e vdis si duhet...me pelqeu fort...

Offline

 

#47 10.09.2009 11:42:24

tony 09
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 8

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

po po don hehe

Offline

 

#48 10.09.2009 11:45:32

tony 09
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 8

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

pse s beheni real

Offline

 

#49 21.09.2009 13:04:59

Pornostar
i/e regjistruar
Registered: 21.09.2009
Posts: 8

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

po un duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....sa u qiva tani....du prap.....

Offline

 

#50 22.09.2009 10:01:03

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

oj karelina qashtu thon po une po kerkoj nje pidh te fort po ende nuk e kame gjet , d.m.th. nje ferer si ti  ok ..............

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting