FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 24.09.2009 11:03:37

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Sexy_TINA wrote:

KAM NJE POROSI DERI TEK TE GJITHE MESHKUJT,

NESE DONI QE NJE FEMER TE JU DOJ TE JU RESPEKTOJ APO TE JETE E LUMTUR ME JU, JU ATE DUHET TA QINI NONSTOP, SA HERE TE JU JEPET MUNDESIA SEPSE FEMRA KERKON KARR DHE KERKON KENAQESI NE SHTRAT.

JU THEM SE PO NUK QITE JU GRUAN TUAJ DHE FLENI GJUM NATEN AJO DITEN DO TE QIHET OSE ME SHEFIN E SAJ TE PUNES OSE NESE RI SHTEPI ME KOMSHIUN.

PRA FEMRA DON KARR O MESHKUJ DHE JO MUHABETE.

ngom ti qika e mir masi po don ti kar kara ka sadush krejt mashkujt kan kar po masi po thu qe po qe se qini ju gruan tuaj qihet diten !!! ska raste se shiptari pa ja qit njo 5-6 runde se ze gjumi bre edhe ku kari ka rast ajo me tradhtue po si mos te qijn ty fort tregom se qesine femre te zjarrt po lypi se hala nuk dul ni femer me mi mush brit me pidh krjet qa kam qie te cofta kan met sun um ngijti pidh kerkush deri me tash kush osht ajo piqk qe ma ngin karin tem se ky pis i pa ngim osht qysh ka qef ky 24/7 veq tu qi me nejt ka qef e kush do ne te lajmrohet tung piqka ju hongsha krejt

Offline

 

24.09.2009 11:03:37

AdBot
Advertisements

#52 26.09.2009 17:31:08

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

kejt pidhat kan mar veq nkar mi majt

Offline

 

#53 03.01.2010 02:01:08

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Valla don edhe ate karr te madh.

Offline

 

#54 03.01.2010 14:32:11

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

lol wrote:

Sexy_TINA a don kar aaa ?? aaa oj lavire hunden si pinku ma ke
kosova
shqipria
maqedonia
malsia
xhamadija
vija vija
te qin
gjith shqiptaria
a don karrrr aaaa fuck face

shume e bukur kjo vjersha...per zotin je i madh.

Offline

 

#55 03.01.2010 14:47:58

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

shum femer lavire bre.............

Offline

 

#56 07.01.2010 09:05:37

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Nita_GV wrote:

ja edhe nje bushter ne forum
nje kuder qe vetem qihet me pare

e pse bushter:mad: kijo po e tregon rrealitetin , brravo tina veq qiju knaqu se pa kar ska jet per juve femnave :D:D

Offline

 

#57 09.01.2010 19:11:33

casanova
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2010
Posts: 3

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

qekjo qe don kar eshte e vertet se qdo femen weq i vjen palidhje me te than se kejt kan qef me e qqqqi:D

Offline

 

#58 10.01.2010 12:11:45

angel_2010
Guest

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Hej!  po un skam bere sex fare me asnje Femer , po ku ta gjej o lal eshte shum e veshtire :(:(:(  A i gjen dot ??? :|

 

#59 18.01.2010 18:37:49

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

VEQ  NE  GOJ  TA   KISHA  DHAN    STE  KISHA  QI  TY...

Offline

 

#60 19.01.2010 00:44:46

gazmend_meha
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2010
Posts: 28

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

ej nita ta ha cicen loqk majen ta thithi

Offline

 

#61 19.01.2010 14:15:20

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

po pa kar ska jet per femra por edhe pr dia meshkuj biseksual e kan marak se niher e kishin pas dvet fmia gjyshen e vet e i thojn gjyshe qa asht ma i mir send ne bot ajo u pergjigj se mai mir se kari ska ndersa  tjeter her e vesin gjyshin  te njeten pytje e ky ithot se sen ma i mir asht pidhi dhe fmia bin ne konfuzion dhe i thon gjyshes po gjyshe ti na the per karin asht mai miri e  gjyshi per pidhin ather gjyshja i thot po se din gjyshi se se ka provu kurr se me pas provu ai karin ather  e kish lyp si un hahahh
po Kari  edhe ata i fort the i madh  ai kryn pun tek femrat dhe asgje tjeter
pershendetje tina je femer tman e merakli e karit rrofsh  e qofsh perjet me kam perpjet
tung by Syri i karit Prizren

Offline

 

#62 21.01.2010 10:29:38

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

pidhat shqiptare edini sijan , knej pom kona knej spom len nana

Offline

 

#63 22.01.2010 23:17:00

nitush83
i/e regjistruar
Registered: 22.01.2010
Posts: 3

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaa kuku,nuk ehte keq mu qi shum,,por duhet me gjet personin qe din me te qiiiii

Offline

 

#64 13.02.2010 13:25:11

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

hajde ke une po te pres,se jam djeggggggggg

Offline

 

#65 21.02.2010 06:17:54

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

toka don far e femra don karrrrr

Offline

 

#66 21.02.2010 06:18:28

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

nicegirl wrote:

hajde ke une po te pres,se jam djeggggggggg

flaka dilt

Offline

 

#67 24.02.2010 00:46:06

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

ppOO qashTUu oSht,, POo nuk  e qive Femren apo Gruan te Ik Dhe te qihet me te tjert... perderisa ajoo te kenaq piDhin ... shum pak fjal.. e me teper PUn kerkon femra

Offline

 

#68 24.02.2010 00:49:35

Big_Dick
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 24.02.2010
Posts: 8

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Ara do far e pidhi do kar oj Sexy Tina

Offline

 

#69 24.02.2010 11:14:44

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

he he kjo nit ju ka terhjek keq,a veq kjo paska vagin aaaaaaa.

Offline

 

#70 24.02.2010 11:17:29

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

me fal nita, per tinen e pata fjalen

Offline

 

#71 24.02.2010 14:18:54

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

ehehehh e moj Sexy_TINA ty si po shihet nuk po mujka me te qi mir i dashuri yt se me te qi mir skishit hi ne ket tem nese je per seks lajmrohu ste shkon mendja ma tjeter ka

Offline

 

#72 07.03.2010 00:42:56

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

vera wrote:

me fal nita, per tinen e pata fjalen

ehh po e s'e kan parasysh hala se dada eshte kendej, e keto te rejat per too qe jane zogzaa, tonat me nje kuke i banee :D:D ;)

Offline

 

#73 11.03.2010 13:38:32

prekazlia
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2010
Posts: 7

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

e dort koke ti.

Offline

 

#74 11.03.2010 13:44:40

prekazlia
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2010
Posts: 7

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

don valla

Offline

 

#75 19.03.2010 11:37:30

sex_gjilanegjia
i/e regjistruar
Registered: 19.03.2010
Posts: 3

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

oje tina si dushe hajde te une te qi dite e nate kurre karine pi pidhite nuke ta heki ok qofsse done lajmrome

Offline

 

#76 19.03.2010 11:37:52

sex_gjilanegjia
i/e regjistruar
Registered: 19.03.2010
Posts: 3

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

oje tina si dushe hajde te une te qi dite e nate kurre karine pi pidhite nuke ta heki ok qofsse done lajmrome

Offline

 

#77 06.05.2010 15:02:17

Dardani89
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 32

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

a ka naj pidh me e qi un dikun un mal e kisha qu dikun po e kisha knaq tu e qi edhe e kisha lon :P

Offline

 

#78 11.05.2010 22:13:38

rrushii
i/e regjistruar
Registered: 11.05.2010
Posts: 7

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

o te lumt ty oj tina se valla e vertet osht se femra don kar edhe knaqsi .. ma e mira je sexy_tina

Offline

 

#79 12.05.2010 13:20:46

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

:/

Offline

 

#80 15.05.2010 11:19:41

dardan
i/e regjistruar
From: Gjilani
Registered: 15.05.2010
Posts: 16

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Por edhe femra duhet te jen elegante, e pastert dhe aromatike, se nuk qihet qka do.
Kto jan kushtet kryesore per te pasur nje sex te fort e te mir.
Un ashtu i preferoj.

Offline

 

#81 20.02.2012 13:24:45

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: POROSI: Femra don karr oooo meshkuj!!!!

Eh don :D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting