FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.06.2010 16:12:43

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Pyetje për anëtarët e forumit erotik

Pershendetje
Kam nje ide si e pranoni sdi hehe :cool:

Me duket mua apo jam gabim e keni tepru keshtu  me foto dhe vidoe sexi,ne mesazhe,,
Shume ma mire do te ishte te jete  tema e duhur ku aty te postohet gjitha videot dhe fotot sex, qe ju pelqejne edhe sa here qe  te pelqen e hap per vizit ...
Keshtu qysh pe shohe  forumin me vjen si me hap nje porno web,,

Edhe pse mban emrin si forum erotik,, mundonu te jeni romantik  me fjal dhe disponim eshte diqka me origjinale se nje copy video e huaja ..... duhet te kuptoni qe nuk jemi vet ndoshta ne momentin kur e hapin forumin dhe na pengojne videot /

ju pershendes me shume rrespekt :)

Offline

 

20.06.2010 16:12:43

AdBot
Advertisements

#2 21.06.2010 17:29:08

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Pyetje për anëtarët e forumit erotik

wie lange wrote:

Pershendetje
Kam nje ide si e pranoni sdi hehe :cool:

Me duket mua apo jam gabim e keni tepru keshtu  me foto dhe vidoe sexi,ne mesazhe,,
Shume ma mire do te ishte te jete  tema e duhur ku aty te postohet gjitha videot dhe fotot sex, qe ju pelqejne edhe sa here qe  te pelqen e hap per vizit ...
Keshtu qysh pe shohe  forumin me vjen si me hap nje porno web,,

Edhe pse mban emrin si forum erotik,, mundonu te jeni romantik  me fjal dhe disponim eshte diqka me origjinale se nje copy video e huaja ..... duhet te kuptoni qe nuk jemi vet ndoshta ne momentin kur e hapin forumin dhe na pengojne videot /

ju pershendes me shume rrespekt :)

shumm ide e qelluum valla....,, e kom shpreh ket kerkes edhe unee... po qtii besh..:|

Offline

 

#3 22.06.2010 15:42:42

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Pyetje për anëtarët e forumit erotik

qe pershembull si ky website qe ke ti hahahahahah ncncn e shtypa thash qka po qet phaaaaaaa haj haj ,
prej tash gjitha videot mi pastu kujt i mungojn ta bojna nje zile tyyy :P

Offline

 

#4 22.06.2010 20:55:05

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Pyetje për anëtarët e forumit erotik

ahaha fitmos boss tkom :p ahahahaha pe din ti :p hin ta gjuj ni imell per sot :p nashta ki shonca :d
ej edhe une kishathon njejtin menim si lawinge:p   po un ty po te thom
ky sosht caht per romance pe din ti lawinge :p mos umso edhe ktu :p

Offline

 

#5 23.06.2010 19:54:23

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Pyetje për anëtarët e forumit erotik

wie lange wrote:

qe pershembull si ky website qe ke ti hahahahahah ncncn e shtypa thash qka po qet phaaaaaaa haj haj ,
prej tash gjitha videot mi pastu kujt i mungojn ta bojna nje zile tyyy :P

bashh shpirtiin e gjeloozess mojj tii :P HAHAHAH:P

Offline

 

#6 08.10.2012 11:38:47

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: Pyetje për anëtarët e forumit erotik

BRITANEZE ti permend fjalen romantike e cila eshte perpara se te ndodhe dicka erotike keshtu qe je nje hap mbrapa ketij forumi . kujdesu qe te jesh vetem kur ta hapesh sepse erotika ka moshe parandaluese 18 vjet. klb!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting