FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 26.11.2007 02:13:17

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Hajde djema drejt tregoni mos tju vie turp

Offline

 

26.11.2007 02:13:17

AdBot
Advertisements

#2 26.11.2007 09:17:22

resh
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2007
Posts: 18

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

apo don krejve me na kall ahaaha tina

Offline

 

#3 20.01.2008 03:24:22

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Nuk e di sa e besoni dhe  sa mendoni qe eshte e vertete por jam ne gjendje per nje nat te filloj qe nga ora 10 e mbremjes deri ne oren gjasht te mengjesit te shkoj deri ne 8 orgazma  kete mund te ja vertetoj cdo femre e cila ka deshire mund te me shkruaj mund ta beje kete gje edhe online po qe ka deshire ndonje femer mund te ja vertetoj ne  kete menyre dhe nese don mund te ja vertetoj direkt te vie tek une ajo  dhe besoj se do ta besoj kete qe po e them shnet!

Offline

 

#4 13.04.2008 17:14:43

made_in_kosovo
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2008
Posts: 7

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

per nje nan jam ne gjendje te bej seks  prej ores 12 deri ne 5  mu kan naj pidh  e mire si ju sexy_tina:P

Offline

 

#5 13.04.2008 21:13:01

Tony-star
i/e regjistruar
Registered: 11.04.2008
Posts: 12

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

qysh tha ky shoki nalt edhe une qashtu a per mu derdh derdhna deri ne 7 ose 8 her...

Offline

 

#6 14.04.2008 09:04:54

mreti
i/e regjistruar
Registered: 14.04.2008
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

per nje nate seeshte e rendesishme sa here por si e ben seksin dhe a e ben femren me arritur orgazmen maksimale

Offline

 

#7 14.04.2008 09:43:08

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Per te gjithe keta Karat me siper nuk po flasim per adoleshente qe tre here derdhen pa e prekur femren vetem duke e pare lakuriq. Dhe kane efektive vetem heren e fundit. Po flasim per seks tamam ku nje mashkull din ta kontrolloje veten. Une per vete pajtohem me kete shokun parafoles qe nuk ka rendesi sa here derdhesh rendesi ka se cfare di te besh.

Kurse sa per Maloke Budallenj ke sa te dush verdalle qe thone se mund ta bejne dhe 15 here ne tre ore. Kush i beso ne qafe paste veten....:-)))

Hajd shnet

Offline

 

#8 14.04.2008 10:32:23

Yleb
i/e regjistruar
Registered: 14.04.2008
Posts: 14

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

kom ni se kali shkon deri n 10 haah amo apet met nine  sdihet ...edhe juve po ju ni ka 15 :D smuni me ja shku kalit be haha

Offline

 

#9 14.04.2008 10:37:00

Yleb
i/e regjistruar
Registered: 14.04.2008
Posts: 14

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

mir e kan ata haverat ma naltt ...me ransi asht qysh pe bon :P

Offline

 

#10 14.04.2008 17:06:28

unikatil
i/e regjistruar
Registered: 26.03.2008
Posts: 6

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

po se di varat dri 8 here muna me bo sexy

Offline

 

#11 14.04.2008 23:09:27

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

3 her
edhe 4  nganjeher
( po mendoj mu derdh )

Last edited by van gogh (15.04.2008 22:42:23)

Offline

 

#12 16.04.2008 03:11:59

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

5 deri 6 her e kisha qu...me gjith qef...ama edhe kikirika edhe lajthija me vejti tkisha pas:P

Offline

 

#13 26.04.2008 23:50:39

CAVAS
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ska nevoj ma shum se njeher ama 1 te vertet

Offline

 

#14 28.04.2008 09:06:02

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

un e boj 3her  te treten nuk kam koh te caktume kur muj me kry {3 ose 4 or}

Offline

 

#15 04.05.2008 00:27:25

Styl3
Guest

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

tina majespari ta kisha lipi pidhin mir mir qe mete shashtrise krejte mi shkul edhe floket e tua qe me than kurr kesi sekesi skam boe pastaj te mar te qi qe mos me mujte mu qu ne komet e tua qaq jam i forte per mu qi tina mos arro eja vizitom edhe mua www.ndryshe.ch tung tina te pershendese nje djal nga preshevaaaaaa ;)

 

#16 05.05.2008 07:06:26

buse
Guest

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Unë perveti 2-3, por dmth e para eshte e shpejt, kurse e dyta e treta vin shum ngadal kshtu qe nuk pajtohna me ata parafolsit qe thojn 7-8 her, ajo as me shkenc as me kurgjo nuk munesh me dokumentu, kshtu qe qe doni me fol qysh osht realiteti kallxoni drejt. Ka dikush qe 1 her bon, po e bon qaq mir qe ska nevoj ma shum hiq. Mendim i jemi osht

 

#17 21.05.2008 15:08:08

PORNSTAR
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2008
Posts: 13

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

hahahaha eh gjithqka ka te shqiptar't ani deri ne 10 her ne nat :lol:!! jo more kto jan fjal te kota me siguri edhe ata qe nuk e kan provu kurr folin k'shtu ;)! une per veten po foli qe 1 her ne nat boj sex!! e per orgazem osht diqka tjeter sa her te vjen ;)! edhe nuk muj me thon qe boj sex ma shum se 5 or si kta tjert qe po bojshin kishe krejt naten hahaha po nejse..

Offline

 

#18 21.05.2008 22:19:59

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

buse wrote:

Unë perveti 2-3, por dmth e para eshte e shpejt, kurse e dyta e treta vin shum ngadal kshtu qe nuk pajtohna me ata parafolsit qe thojn 7-8 her, ajo as me shkenc as me kurgjo nuk munesh me dokumentu, kshtu qe qe doni me fol qysh osht realiteti kallxoni drejt. Ka dikush qe 1 her bon, po e bon qaq mir qe ska nevoj ma shum hiq. Mendim i jemi osht

O Buse a shkencen qe e paske  je ka me ben per te qeshur une kete gje e kam provuar edhe ti qe  me kete shkencen tate ta paska shkel ndonje tank i kohes hitlerit shkencen tate hahahahah sa per me qesh besom ti nuk e dike se mashkulli mund ta beoj cdo 45 minuta pasi qe ta bej nje e ben edhe tjetren por i duhen 45 minuta pushim qe te merr energji hahahah aman aman sa shkenctari

Offline

 

#19 21.05.2008 22:22:27

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

PORNSTAR wrote:

hahahaha eh gjithqka ka te shqiptar't ani deri ne 10 her ne nat :lol:!! jo more kto jan fjal te kota me siguri edhe ata qe nuk e kan provu kurr folin k'shtu ;)! une per veten po foli qe 1 her ne nat boj sex!! e per orgazem osht diqka tjeter sa her te vjen ;)! edhe nuk muj me thon qe boj sex ma shum se 5 or si kta tjert qe po bojshin kishe krejt naten hahaha po nejse..

Pornstar ta vertetoj une kete si te duash sepse ka shume kshu si puna e jote qe nuk kan besu por kur kan par relitetin  kan mbyll gojen nese don do qe ta vertetosh vejm baste sepse kam nje video qe e kam bere dhe mund te shikosh ne ate video por kuptohet me  baste  :D

Offline

 

#20 23.05.2008 01:38:30

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

nuk e kam provuar kurre ma shume se nje here por femra me eshte betuar se i ka pasur deri ne 8 orgazma

Offline

 

#21 24.05.2008 00:29:57

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

dhamrak, pa pyete bre qat femren se a e din se cka asht orgazma? Ose po te pyes ty, sa vjeqare ish ajo? Ndoshta ka qen hera e par per ate e ju ka dok si tete here :lol:

Offline

 

#22 03.07.2008 10:42:45

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ou shqiptaret sa lavdrohen , me levdata nuk arini te caku ,  seciles femer qe i thoni jam ngjendje me bo 6 ore seks , i jep mendimin se je psikopat !

perdorni pakes trurin

Offline

 

#23 06.07.2008 23:55:48

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

valla mue me ka lshue takati tash nuk muj me qie 7 ,8 her ne nat veq per dy here ndoshta maksimum ne 3 shkoj por jo ka 3 minuta si do trima qe po thojn 8 her apo 9 her shnet .ne sex kqyret kualiteti e jo kuantiteti.

Offline

 

#24 12.07.2008 00:49:44

Tetovari
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 23

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

N'varet edhe prej femres se qfar femne osht nkoft njo si tina vallahi e kisha qu sa ti konet asajna...hehhee tina tputh pidhin tetovari...

Offline

 

#25 12.07.2008 10:24:27

Kari
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 7

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Te une nvaret prej femres. Ne qoft se aja esht ende e nxhet aja do ma thith karin prap ai do te qohet dhe une do te punoj. Po ne qoft se aja nuk don ma nuk kam as une shka te bej ma. Pra edhe femra i ka disa sende ne dor. Ja ma tund karin apo ja ma thith ose edhe siq e kam pas nje rast me ulet me pidh permbi kar te shafitun dhe ja nis duke e ferkuar me buzet e bidhi dhe ai qohet dhe ja lyp biren e nxeht.
Po sipas fuqis time muj sa her te me qohet dhe kja nuk ka te bej vetem ne nat :)

Offline

 

#26 31.07.2008 09:56:56

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

aaaaaaa ddafs

Offline

 

#27 31.07.2008 09:59:40

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ej o amatera,njeri qe i bon 3 turra te forta, osht njeri,qe e bon ni turr 1 or,e kta qe bojn ka 8 turra kta i zgjat turra ka 5 minuta maksimumi,o spasket lidhje me sex,edhe kta qe bojn nofken 28 cm e ata jon shum amatera,,une per veti i boj  3 mas shumti,po 3 qysh duhet mi knaq ni femen e jo mi knaq vetem vetem me 8,une shkoj 3 me 4 ose 3 me 3 ,

Offline

 

#28 31.07.2008 09:59:49

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ej o amatera,njeri qe i bon 3 turra te forta, osht njeri,qe e bon ni turr 1 or,e kta qe bojn ka 8 turra kta i zgjat turra ka 5 minuta maksimumi,o spasket lidhje me sex,edhe kta qe bojn nofken 28 cm e ata jon shum amatera,,une per veti i boj  3 mas shumti,po 3 qysh duhet mi knaq ni femen e jo mi knaq vetem vetem me 8,une shkoj 3 me 4 ose 3 me 3 ,

Offline

 

#29 31.07.2008 10:48:30

bobi-08@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 14.07.2008
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Nuk e di se sa mund te me zgjasi nata por di nje gje me garanci jo per tu mburrur por une heren e pare e kam 40 minuta deri ne 1 ore kurse per heret e tjera nuk e di sa shkojne, por di qe kam perporxh qe per vete te prishem nje here dhe partneren ta prish 4 here per 1 ore. Se si mund ta quani ju kete une nuk e di, por nese ndonje femer e ka marr malli per seks te fort le te kontaktoj me mua. Tung

Offline

 

#30 01.08.2008 21:42:59

lol
i/e regjistruar
From: system32
Registered: 01.08.2008
Posts: 12
Website

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Sexy_TINA te qifsha me kar gume pfff sja vlen ta fus karin te pidhi jot i vyshket

Offline

 

#31 02.08.2008 21:08:23

sinpatizanti-i-sexa
i/e regjistruar
Registered: 09.05.2008
Posts: 14

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

oj tina gogja pidh po dokesh po ne dash me besu duhesh me provu ty si e fort qe je pa problem ti kisha ba 4 se rrena jan jo 7 e jo 8

Offline

 

#32 02.08.2008 21:09:25

sinpatizanti-i-sexa
i/e regjistruar
Registered: 09.05.2008
Posts: 14

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

4 tines ja baj me qef

Offline

 

#33 28.08.2008 13:59:14

TARASI
i/e regjistruar
Registered: 28.08.2008
Posts: 22

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Tina duhet me be prove ne ty sa here ? se keshtu nuk eshte inetresant ta tregoj, por besoj ske per te dale gjithe naten nga  kari im:D

Offline

 

#34 20.12.2008 19:11:41

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Mvaret prej femnes a ma qon a jo rekordi im personal u kan 6 or

Offline

 

#35 21.12.2008 11:00:05

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

nuk ka ransi,sa her e ban,,por si e ban,,edhe sa je i zoti me e kenaq femnen qe ke ne shtrat,,,cdo njeri mendoj qe duhet te shoh cilesin dhe jo sasine,,,,,por edhe un po flas per temen,,,,deri 6 here jam prish............

Offline

 

#36 31.12.2008 02:26:26

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

po te jesh i vobetkt dhe inpotent aq beni un pervete maksimum qe kam ber ka qen 12 her ne nat(nat po i themi se tere diten)cuna beni sa me shum notdhe rrini me kok poshty ne palester se rrit jasht mase potencen sexuale

Offline

 

#37 31.12.2008 16:47:04

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Sexy_TINA wrote:

Hajde djema drejt tregoni mos tju vie turp

:|:lol::lol::cool:

Offline

 

#38 26.01.2009 23:45:05

avniu
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 4

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

realisht deri në kater here, normalish çdo her preki dhe e gjej pikën G. !!  te pershendes

Offline

 

#39 26.01.2009 23:45:39

avniu
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 4

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

realisht deri në kater here, normalish çdo her preki dhe e gjej pikën G. !!  te pershendes

Offline

 

#40 28.01.2009 13:46:55

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

sesht e rensishme sa her derdhesh shkurt e shqip po sa zgjat ajo

Offline

 

#41 30.01.2009 11:23:12

hacker
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2009
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

'

Offline

 

#42 30.01.2009 16:15:44

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Deri në 5 herë ka ndodh :) bukur shum ka qen!

Offline

 

#43 31.01.2009 00:10:26

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

un   tina   3   poooooooooo  3iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me prevoj normal jo  agjami;)

Offline

 

#44 31.01.2009 00:11:50

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

eeeee un tina 3 poo   3iiiiiiiiiiiiii  me prevoj   normal jo   agjami;)

Offline

 

#45 21.03.2009 02:05:37

arberii
Guest

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

me kan naj pidh e mire valla prej ores 00:00-07:00 ne mengjes dihet e kisha majt ne kar tu qi.

 

#46 09.04.2009 03:03:37

bukuroshi_berlin
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2009
Posts: 10

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

une zakonisht baj 3HERE ama kur te shti ne dor ma mir me ja bombardu Nato se une se ska me mujt 1 jav me u ul ne ulse,nvaret prej femre dhe sa koh kalon njeri em at femer sa ma taze aq ma shum.ish kan njani kish pas than mbyllmi syt edhe shtini 100femra aty une e njof gruan time!edhe ja kishin Mbyll syt edhe shti 100femra ne dhom edhe ish kan pat shku ren te femrat afer edhe Penisi (Kari)i kish pas nejt ngritun (QUT) kir ish afru afer gruas se vet ju kish pat ul  Penisi(Kari) dhe ja kesh qellua. ka na thojn pitja e kojshis kish ma shum maz dmth se njerit i duket ma i mir malli i hus se i veti kur e njoft nji femer ne fillim sdi mu ngi tu ba sex po pas ni kohe 1ose 2 here ne mbramje edhe nvaret prej disponimit. e ju si rreni me 8 hre 9 here ju i keni fantazija si keni qef po sjav rrok se 8-apo 9 nuk ka mundesi sepse dot te bjen pika ne tru o trullani  se truri nuk e perballon at turtur edhe koqet(VOT-BOLET)nuk munden te prodhojn aq shum spermm po sifni andrra ju sa doni .tung klm te gjith

Offline

 

#47 22.06.2009 16:35:08

coolbody
i/e regjistruar
Registered: 22.06.2009
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

paj mvaret me kan femra e mir ,,qe e punon punen mir ,,dmth nja 5- her ..munesh me provue qe i plotson kushtet

Offline

 

#48 22.06.2009 16:47:30

coolbody
i/e regjistruar
Registered: 22.06.2009
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ahhhhhhhh..hajde e provojna

Offline

 

#49 23.06.2009 14:07:06

agimhamiti
i/e regjistruar
Registered: 18.06.2009
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ju prshendes te gjithve posaqerisht juve tina disa prej temav nuk mkan pelqy  se pari kerkoj falje  ne te shprehur pop pa tjeter duhet dikush thot se une e kam karin e madh per mu kjo nuk ka lidhje me mjeksi thoj edhe qashtu esht se kari madh esht me ta qi barkin e kari maj vogel me ta qi pidhin  di kush po thot une i jap 7/8 turra ato jan rrena mos ju besoni atyre  le te vje ndonjeri prej tyre dhe te bisedon me mu ne klinik le te mthot mua se i jep 7/8turra ato jan rrena me falni per te gjitha keto fjal pa lidhje

Offline

 

#50 24.06.2009 18:56:54

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Nvaret prej disponimimit krejt tina

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting