FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 20.07.2009 22:34:12

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

valla tin ama ke qky karin me kto puetje .......mvaret prej disponimit nese jam ne disponim mundem deri ne 5 her per nje nat me bo sex

Offline

 

20.07.2009 22:34:12

AdBot
Advertisements

#52 21.07.2009 00:33:32

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Tri here (edhe ate per mi bo tri mos te them tri dite qe ekzagjerim , veq nje nate e gjye dite besa po ) :D

Offline

 

#53 21.07.2009 10:21:04

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

mos harroni njishin, asht numer shume i bukur. Atij mos ju ndani kurre. Se puna asht me e ba nga nji here perdite/nate.

Offline

 

#54 21.07.2009 10:41:00

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

tina  sadush  tqij  veq hajde  nse  don  dej  sa  smujna  ma  as  un  as  ti

Offline

 

#55 21.07.2009 12:34:18

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

qyqy

Offline

 

#56 21.07.2009 21:56:21

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

tina na qarte krejtve o llokum po te sho ne enderr tu ta lipi pidhin ufaaaaa

Offline

 

#57 22.07.2009 15:21:34

Only For Sex
i/e regjistruar
Registered: 17.02.2009
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Ti lene karrlleqet te gjithe.Se sa mund te besh seks brenda nates varet nga femra.....

Offline

 

#58 22.07.2009 22:24:26

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ju qe po thoni 8 dhe njani ke 10 her qe perjeton orgazm brenda nates,ju bre dosta me ju lon me kqyr porrno ne televizor ju merr gjumi deri sa ti bojn 10 her e leni kto sene.Ma mir thuj 3 po te 3 se sa 10.Mos ecni per qiell por zbritni ne tok.

Offline

 

#59 23.07.2009 01:16:15

tosi84
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 16

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ME JU TREGU NDOSHTA MENON SE PO GENJEJ, POR TE DREJTEN PO E THEM,,,
NJE HER ME NDIHM TE VIAGRAS, E MORA NJE KOKERR PER TA PROVUAR SE QFAR EFEKTI KA,,, BESONI PREJ ORES 7 DHE DERI NE ORA 4 TE MENGJESIT JAM KAN TE QI TE DASHUREN,, DERI SA NUK MUNDE ME AJO., EDHE UNE PRAP SE SE PRAP NUK MU ULKE KARI,, POR TJERA HER KAM QEN NE GJENDJE ME QI PER 4 ORE  ME U DERDH NJA 5 HER, PER NJI NAT,, POR MAS 5 ORVE NUK KA LEZET MA...
PRA TINA NE QOFTE SE KE QEF ME TREGON PER NJA 5 ORE NUK TE NJOSH HIQ..

Offline

 

#60 23.07.2009 04:33:44

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

REKORDI JEM ESHT  13 HER PER NJE NATE  :D

Offline

 

#61 23.07.2009 04:35:20

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

tosi84 wrote:

ME JU TREGU NDOSHTA MENON SE PO GENJEJ, POR TE DREJTEN PO E THEM,,,
NJE HER ME NDIHM TE VIAGRAS, E MORA NJE KOKERR PER TA PROVUAR SE QFAR EFEKTI KA,,, BESONI PREJ ORES 7 DHE DERI NE ORA 4 TE MENGJESIT JAM KAN TE QI TE DASHUREN,, DERI SA NUK MUNDE ME AJO., EDHE UNE PRAP SE SE PRAP NUK MU ULKE KARI,, POR TJERA HER KAM QEN NE GJENDJE ME QI PER 4 ORE  ME U DERDH NJA 5 HER, PER NJI NAT,, POR MAS 5 ORVE NUK KA LEZET MA...
PRA TINA NE QOFTE SE KE QEF ME TREGON PER NJA 5 ORE NUK TE NJOSH HIQ..

SPASKA SEND PREJ TEJE MASI KOKE BER ME VIAGER !!!!!!!!!!!

Offline

 

#62 23.07.2009 06:06:03

tosi84
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 16

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

thash ta provoj burr se qka eshte
por  ma shum po te bajke dam se har,,hahah

Offline

 

#63 28.07.2009 18:58:19

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Une besoj se mashkulli nese ka nje femer te mire perpara tere naten ja mban karrin ne pidh dhe e knaq.

Offline

 

#64 29.07.2009 09:02:55

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Ha - Ha - Ha - Ha - !!!!!!!!!!!!!!!!

   Po lexoj porosi 9-te her, 7-8-te her, e edhe 4-5-6-te, her, pse bre bura te forte po genjeni, edhe kend po e genjeni se - Femren - e cila i di te gjitha aftesit e mashkullit, bile edhe ato qe ende se kan pranu Karin ne mbrendsin e vete, kan lexuar shume, apo po gaboj ? ? Jo do te kishte qene mire sikur te gaboja, por Jo !!

   E qimja e pare e zjarte, e flaket, e shkurter dhe plot energji  ---- E Dyta, e mire, e forte e gjate plot inicijatve, energji (nvarsishte prej konduksionit), imagjinate, knaqesi, dhe nje e kryer e ashper, plot lange dashurije me nje Sprej / Sperkatje te forte te shendosh e te gjalle, dhe e Treta, fillimishte e kendshme, dalngadal e mundishme, monotone, e dhimbshme, dhe ne funde (pas 1 ore - 1 h e 30 minuta), jashtezakonishte e merzitshme - deri ne shkalle e pa durushme, dhe e tepruar, e e kryerja / langu i holle, i paket, i perzir me urin, e i pa pershtatshem (edhe medicina e ka konstatuar se me ket sperm as femra me e plleshme nuk mbetet shtatezane-e ti vlersoje).
     E genjeshtrat per me shum e, prallat per 5-6-7-8 H (ore), jan pralla qe me nuk ju beson as femija.
     Viagra eshte Viager, e te ndihmon 2-3 h (ku efektive jane ora e pare e deri dikund e dyta), se sa pa kurfar komponente Kimike, mos pordh ne Shishe o zotri se ngulfatesh ne te !!!!!!!!!!!!!!!!!!

     Hajt e edhe ty po te pershendes, por se di a e meriton, Tung dhe kerkoj falje por per fat te keqe kjo eshte e verteta. E ti benu BURE e kryji 2-y, te MIRA, dhe knaqu vet e kanqe edhe Partneren se besom qe mjafton (normal nese e ben gjdo te dyten - treten nate, apo dite), nese e ben regullishte, se me kry nje her ne jave, ose 3-4 her ne muaj, oooooooo nuk mjaftoj edhe po te mundesh 15-te her per nje nat, o Bur i Botes se fantazive, endrave, prallave, ne fakt o ti HERKULEZ (bicikllat e kohes se ish jugosllavis).

    Tung  & FLM  &  KLM.

Offline

 

#65 03.08.2009 06:50:34

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Nita_GV wrote:

Une besoj se mashkulli nese ka nje femer te mire perpara tere naten ja mban karrin ne pidh dhe e knaq.

QASHTUUUU ESHT TLUMTTTTTTTT

Offline

 

#66 03.08.2009 09:15:22

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Me qene nje femer e mire sikur disa ketu qe po i shoh, pajtohem me niten plotesisht: S'ua kisha nxjerr karin gjithe naten dhe ua kisha knaq pidhin...

Last edited by Atleti (03.08.2009 09:16:07)

Offline

 

#67 07.08.2009 01:22:03

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

hahhahah ej njerz te ju tergoj nje rast te vertet,,ju besoj qe me kuptoni me ket..ne dite  epr te ramazanit nje komshi i imi ( nuk esht ne regull e  mend) kishte agjeru ramazan..afer iftarit e  sho mer 25 pitajka per iftar ,,i them pse mer aq shum ke misafir,,jo me pergjigjet kam ramazan dhe kam uri doti at te gjitha..disa quna e keni nga urija po nuk ahen 8,9 apo 10 pitajka ;)

Offline

 

#68 07.08.2009 01:23:58

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

e pyten kullerat nje miqxh,,sa her benit sex ne nej nat ju mixh..po nuk e di mixha nuk kishmi en adet hat koh mej nje sa her..ja futshim ne mbremje..e nxirnim ne menxhes,,se u dashke me shku me punu ne saba me mixhen

Offline

 

#69 19.08.2009 23:51:36

Eros
i/e regjistruar
Registered: 19.08.2009
Posts: 8

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Mvaret me ken

Offline

 

#70 20.08.2009 16:44:11

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

une kam qen ai qe ka qir deri ne net here deri sa ma ka derdh kari gjak

Offline

 

#71 20.08.2009 16:45:40

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

une kam qen ai qe kam qir deri ne nent here deri sa me ka derdhur kari gjak

Offline

 

#72 30.08.2009 10:30:40

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Deri n'6 kom arrit mu derdh e ma anena see di nesee eshte naj far pidhi i fortt per too shkoj edhe deri 9 her hehehe hajt byee

Offline

 

#73 31.08.2009 23:40:37

Liridon ks
i/e regjistruar
Registered: 17.07.2009
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

une 1 her se me2 mu  bahet si rrcok hahhahhaha

Offline

 

#74 02.09.2009 19:11:36

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

kejt jon ka rrejn nmujshin ma shum se 3 a 4 me qi najkush qitu qe qafa
po o pidha jon ka ju rrejn

Offline

 

#75 04.09.2009 13:33:56

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

o mos rreni per qiell po rreni per toke te gjith a se nuk asht kollaj qysh po thoni ju me qi a aq shum a se hala te ri jeni a heeeeeeeeeee veq mos rreni a shum se pak po shqiptari rren po kajher del ne sheh nxinet a po leni kto fore a se as nji nuk ini qe qini fort se aj qe qin fort nuk e lavdron vehten a po lene mos rreni a

Offline

 

#76 07.09.2009 06:36:52

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

varet edhe prej pidhit qe e qi , me qene si ti tina gjate nates 8 me siguri ose edhe ma shum

Offline

 

#77 07.09.2009 19:30:35

vendim zeshkani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

mu kan me ni femer sikur ti tina 24 ore pa ndal kisha ba sex

Offline

 

#78 07.09.2009 19:32:14

vendim zeshkani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

mu kan me ni femer si ti tina kisha ba sex 24 ore pa ndal hiq

Offline

 

#79 08.09.2009 14:39:41

EKOO
Guest

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

O cuna mos i jepni shume koses...

 

#80 27.09.2009 18:09:14

klajdi
i/e regjistruar
Registered: 20.09.2009
Posts: 9

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

varet se sa kohe ke pa bere sex, se nqs ke nje mardhenie te perditeshme eshte e veshtire te prishesh shume here, por dhe po te kesh kohe pa bere sex, mund te arrish deri ne 4 here brenda nje nate, por nje nat ndodh kjo gje ama, se pernate ti ha quret kaposhi, lesht ben dot gje, pra flasim sipas oreksit, po rol te madh luan dhe partnerjam varet se sa experte eshte ajo ne sex dhe se sa ne gjendje eshte ti zgjoj hormonet mashkullit, pra ka disa arsye, 8 here apo 9 here jane pak te ekzagjeruara, se i thone palce kurrizi, pasi mbaron sperma derdhet gjak pastaj, keshtu qe te mos e teprojme me mburrjet. kur prisheh heren e pare, e dyta vonon pak, e treta vonon me shume, e katerta do goxha ore, tani imagjinoni po te shkoni tek e teta dhe e nenta ku thoni ju, eshte e njejta gje sikur nje peshngrites te thoje qe une ngre 600 kg, pra te jemi realist. gjithe te mirat

Offline

 

#81 29.09.2009 15:38:44

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Tina, varet nga disponimi dhe partnerja, rishtazi kam bere 4 here per nje nate, por kjo nuk ndodhe shpesh....Hera e 4 ka qene ne banje.....me shume kurreshtje se sa knaqesiiii

Offline

 

#82 04.10.2009 15:02:38

spojleri
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2009
Posts: 5

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

ej ire se ju gjeta e pershendes ma se shumti qate  zeshkanen se shum  seksi ishte

Offline

 

#83 03.01.2010 02:00:14

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Varet se me cfare femre jane, nese jane me ndonje HOT e bejne deri ne mengjez pa ndaluar hahahah

Offline

 

#84 10.02.2010 10:03:12

GIGOLO
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2010
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

PER NJE NAT DERI 11 O 12 HERE  MOS E HUMBENI SHANSEN E MU LAJMEROHEMI

Offline

 

#85 10.02.2010 10:06:18

GIGOLO
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2010
Posts: 3

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

GIGOLO wrote:

PER NJE NAT DERI 11 O 12 HERE  MOS E HUMBENI SHANSEN E MU LAJMEROHEMI

AQ SHU QE NDODH EDHE PAK GJAK HEREN E FUNDIT ME DEL SEPSE JAM DUSHMANI I PIDHIT E SAKATOJ PIDHIN ATE PIDH QE E KAM QI KURR NUK EM KA HARRU

Offline

 

#86 10.02.2010 10:37:32

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

n mengjes njisex nji keks  mbas dite dy sexa dy keksa edhe n mbremje tre sexa pa keksa

Offline

 

#87 20.02.2010 06:29:00

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Nita_GV wrote:

Une besoj se mashkulli nese ka nje femer te mire perpara tere naten ja mban karrin ne pidh dhe e knaq.

apsulutnoooooooooooooo

Offline

 

#88 20.02.2010 18:48:32

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

qfar budallsh ha ha ha

Offline

 

#89 20.02.2010 18:52:34

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

me mu deri ne 5 here ne nate ma kane bere me shume............

Offline

 

#90 20.02.2010 18:53:04

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

cc cc cc ha ha ha kejt shypja supermena

Offline

 

#91 21.02.2010 00:10:31

gazmend_meha
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2010
Posts: 28

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

valla pomvjen keq meju dhan se jeni ak rreni se mi 5 her nuk muni  me bo sex  ne dit, veq ju po ja futni po thoni 10 12 turra rren osht ajoo ju penjehini sa her peshtini e pencirrni karin pej pithi prnjrhin turr hahahahaah  sory

Offline

 

#92 21.02.2010 06:03:33

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

sex rrall e permall

Offline

 

#93 21.02.2010 06:04:41

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

nicegirl wrote:

me mu deri ne 5 here ne nate ma kane bere me shume............

juve per mu knaq po ju duka 5 kara

Offline

 

#94 22.02.2010 21:13:30

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Nita_GV wrote:

Une besoj se mashkulli nese ka nje femer te mire perpara tere naten ja mban karrin ne pidh dhe e knaq.

ashtu eshte NITA .. un jam ne gjendje qe gjith naten ta qi nje femer qe eshte HOT ..ja kisha majt karin gjith naten ne pidh

Offline

 

#95 24.02.2010 00:29:41

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

n`varet qysh e bon mrena nates dhe pergjat sa e ke femren ne shtrat,,, dhe sa di ta kenaqesh nuk nvaret krejt veq me arrit 7 ose 8 orgazma,, amo osht n`pytje krejt sa je i zoti qe ti kallxojsh aftesit tua ne shtat per nje femer...edhe me bo taman qysh duhet ..

Offline

 

#96 25.02.2010 16:36:00

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

TINA n'10 min n'10 min tkisha qi ty edhe apet nkam tmia kisha nejt :D
se ti je pidh fare or lale pidh si ti sun gjen fort e fort ti ki praktik :D

Offline

 

#97 20.02.2012 13:25:37

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Tema e rende pak per pergjigje:mad:

Offline

 

#98 05.03.2012 15:18:35

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Kur kam qene me i ri deri 8 here me shume nuk kam mund

Offline

 

#99 12.03.2012 13:19:29

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

deri 8 here? allahile mos hani shum jeni tu na krryyyym rren!! po kush ka takat me bo 8 here le pash ni zot.. bash qata qe e hapin gojen shum e lshon takata mbasi qe derdhen, e kini sanat ju

Offline

 

#100 13.03.2012 02:01:33

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

tina pytje me ven ke be po tash se dina na tina nese osht femra qe miret me sex e din me  i gra punes ka mundesi qe ma qon sexin deri ne 10 her ose e boj vetem nje here po e lodhi ter naten deri ne 8 sbahit nuk derdhna

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting