FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#101 15.03.2012 15:38:21

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Sexy_TINA uhhh qfar pytje bre, 3 her me garantie :P:P ma shum mvaret prej teje  qysh me bon disponim bukuroshe.

Offline

 

15.03.2012 15:38:21

AdBot
Advertisements

#102 28.08.2012 14:48:52

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

hei hei un besoj si mbas pervojes tem shkon deri ne 10 her por me pauza
se di ndokush a u bo var nr kar a i ka dal gjak ne vend te spermes
prej 4 dites e deri ne 5ne mengjes ka qen tushi im i fundit o
po 10or gjum mandej kjo mundet nje her ne jet me i ndodh dikujt nese eshte me
femren e endrave me ate qka e don shum ..mos te thot rena ndokush se jan po
thuj se kam provu kur e kur sjam kan ne shtrat me femren qka e kam enderu...
normal tash me shum deshir shkoj deri 4her me te njejten femer qe 10vite bashk...


i adhuroj pidhat

Offline

 

#103 09.09.2012 13:29:36

ADRI CH
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2012
Posts: 9

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Mu kon pidh i mir ,, dy deri ne tri her,, hera par, 20 min, e dyta nja 50,, e tretta diku 1:20 min , intensiv sex ;)

Offline

 

#104 14.09.2012 18:34:17

provoje pak
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2012
Posts: 2

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

QIJA NANEN KRJET SHIPTART QIRSA TFORT NA KOKAN HAHAHHAAH
QITU PE MAR VESH QE KREJT SHIPTARTO PORNOSTARA A :p HAHAHAHA :D
ZBUTNE PAK ZBUTNE  SE E PASNI BA VETEN SI ME PAS HU GARDHI E JO KAR EIII

Offline

 

#105 21.10.2012 23:19:03

idrizi74
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2012
Posts: 1

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

heren e fundit e lash ne 8 here

Offline

 

#106 23.10.2012 08:46:06

jer118
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2012
Posts: 12

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Offline

 

#107 08.11.2012 09:28:47

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

gago wrote:

n mengjes njisex nji keks  mbas dite dy sexa dy keksa edhe n mbremje tre sexa pa keksa

hahahahahahahahahahahahah deka tu kesh, qfar pergjigje mka kall!!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#108 07.01.2016 14:17:50

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

o ma hangshi ju karin mue kush thot qe baj seks 7 deri 8 here rpbt jav qifsha se edhe une kom kar edhe kar i fort jam mas shumti boj 3 deri 4 her po siq tha aj shoku e 4 zgjat shum e per ata qe thojn 7 deri 8 ata veq nese derdhen gjak po as gjak nuk mujn a ata qe than robt jav qifsha mos rreni a

Online

 

#109 04.02.2018 19:50:18

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: MESHKUJ: Sa herë për një natë mund të bëni seks?

Po per mu asht e rendesishme teknika e seksit dhe zgjatja e tina (Seksit), une perdor teknik time personale dhe femnen e baj mrena pese minutave qe te kete orgasmen e pare.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting