FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.07.2010 21:51:18

askush
Guest

Virgjëria dhe femrat shqiptare

pse femrat shqiptare e kan shum problem ''HUMBJEN''e virgjerise....???
apo e bejne thjesht per te dale nga situata?????????????

 

09.07.2010 21:51:18

AdBot
Advertisements

#2 09.07.2010 22:09:51

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

ky eshte problem i meshkujve shqiptare...............:P:P:D

Offline

 

#3 10.07.2010 00:48:09

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

pajtona me nicegirl   meshkujt kan deshir qe te martohen me nje te virgjer ndersa kan deshir qe para se te martohen me dike te ken ba sex edhe me femra tjera ndersa virgjereshen ta martoj ky eshte problem te shqiptaret

Offline

 

#4 10.07.2010 18:04:27

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

Po jam dakort fuck off por hajt mo them se ne dukje i kemi.........pra per sy e faqe ,apo jo?

Offline

 

#5 08.08.2010 22:51:28

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

Bejne sikur e kane problem sepse ne fund te fundit te gjitha e humbin ne moshe te vogel

Offline

 

#6 27.08.2010 21:52:22

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

kush e tha kte gjyshet tonaaaaaaaa

Offline

 

#7 27.08.2010 22:05:45

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

Akullorja qashtu osht ke te drejte  qihen si mushkat  qe te vogla :)

Offline

 

#8 22.08.2011 06:31:15

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Virgjëria dhe femrat shqiptare

fermat shqiptare jane popull kot... hahaha... virgjerine se kan problem se ka dal moda me u qep...imagjino dalin vullnetare me e hum virgjerin ne byth perpara se virgerine ne ...vesh...hahahaha...thjesht shaka po bej e, no disrespect...hahahahaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting